fbpx

Príbehy kolegov a ich hodnotenie práce u nás

Helena Čahojová - TOP hypotekárny špecialista a manažér tímu v Trnave

Po ukončení mojej 20 ročnej praxe v bankovníctve, som sa rozhodla podnikať naďalej vo finančnom sektore, túžila som mať vlastnú pobočku Hypotekárne a finančné centrum a preto som hľadala vhodnú spoločnosť, prostredníctvom ktorej by som mohla spolupracovať s bankami, poisťovňami a ostatnými finančnými spoločnosťami na našom trhu. Tak ako to už v živote chodí, po čom túžime, to si pritiahneme do života. V správnu chvíľu prišla ponuka od spoločnosti Hypo Consulting na spoluprácu, ktorú som bez váhania prijala. V Hypo Consulting som našla všetko čo treba k podnikaniu vo finančnom sektore. Profesionálny prístup vedenia spoločnosti, zaškolenie, odborné školenia, pomoc od skvelých kolegov, motivačné súťaže, vysoké provízie za odvedenú prácu. V prípade, že hľadáte takúto prácu, či ste úplní začiatočníci, alebo pokročilí, doporučujem Vám spoluprácu s našou skvelou spoločnosťou Hypo Consulting.

Prečítať celý rozhovor s Helen

Viera Schleifová - hypotekárny špecialista a produktová podpora v Bratislave

Do Hypo Consulting som prišla pracovať v lete roku 2013 po dlhoročnej práci v banke, kde najbližší vzťah som mala k hypotékam. Práca v Hypo Consulting sa mi nesmierne páči a okrem toho, že dlhodobo dostávam pridelených klientov od spoločnosti, čo je veľkou výhodou, oslovuje ma i množstvo známych a často mi volajú i noví klienti, ktorí dostali môj kontakt iných klientov. Okrem toho som bola majiteľom spoločnosti pánom Míkom oslovená aj s možnosťou poskytovať produktovú podporu ostatným kolegom a prispievať na našu webstránku článkami o hypotékach, našej práci, skúsenostiach i úspechoch. Kombinácia činností, ktoré vo firme mám možnosť robiť, ma veľmi napĺňa a dodáva mi chuť stále sa učiť, robiť veci lepšie a byť pre klientov profesionálkou, ktorá sa snaží nikdy nesklamať. Začiatky neboli ľahké, ale dostala som maximálnu podporu zo strany vedenia firmy, čo si dodnes veľmi vážim. Aj napriek tomu, že ma často oslovujú zástupcovia konkurencie za účelom zmeny pôsobiska, nemám najmenší dôvod odísť. Sme tu ako veľká rodina, ktorá si vzájomne pomáha, dôveruje a spolu tvoríme kvalitný tím. Navzájom sa od seba učíme a zdieľame skúsenosti, čo je aj pre mojich klientov signál, že dostanú skutočne dobré služby. A čo je nezanedbateľné, za všetko, čo viem a robím, mám možnosť zarobiť toľko peňazí, koľko potrebujem a pritom si svoj čas organizujem podľa seba. Je šťastie mať prácu, ktorá nás baví, posúva vpred, veľmi dobre uživí a sme zároveň slobodní. Ja takú prácu mám.

Prečítať celý rozhovor s Vierou

Ing. Vladimír Pavle - TOP hypotekárny špecialista v Bratislave

Väčšinu svojej predchádzajúcej pracovnej kariéry som strávil vo veľkých medzinárodných spoločnostiach, kde som sa mal veľmi slušný a stabilný príjem aj veľa možností kariérneho rastu. Postupom času mi ale stále viac chýbala sloboda a nezávislosť. Šťastnou náhodou som dostal tip na prácu hypotekárneho špecialistu pre Hypo Consulting a táto práca ma naozaj nadchla. Začiatky neboli úplne jednoduché, ale prideľovanie kontaktov, skvelý systém interných školení a moja vytrvalosť ma doviedli až na najvyššie priečky úspešnosti. Tiež si veľmi cením férového prístupu vedenia spoločnosti a ich schopnosti reagovať na zmeny podmienok na trhu, čo nám umožňuje byť viac konkurencieschopní. Budem rád, keď môj príbeh dodá odvahu ľuďom, ktorí tiež chcú zmeniť smer svojej kariéry a nasmeruje ich k nám do Hypo Consulting.

Prečítať celý rozhovor s Vladom

Bc. Eva Briatková - TOP hypotekárny špecialista a manažér tímu v Prievidzi

Nájsť prácu, ktorá by Vás bavila a napĺňala a bola ešte aj dostatočne finančne ohodnotená, je dnes asi ťažké. Práca v spoločnosti Hypo Consulting je pre mňa príjemnou kombináciou všetkého. Dokážem v nej uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, čo umocňuje aj práca v dobrom a dynamickom kolektíve, kde pretrvávajú kvalitné medziľudské vzťahy, čo je určite veľmi podstatné. Taktiež dôležité sú zázemie a stabilita, ktoré mi táto spoločnosť ponúka a rovnako motivácia ako hnacia sila ktorá ma núti učiť sa stále niečo nové a nestagnovať. Tým rastie nielen moja profesionalita, ale aj osobnosť. Verím, že mnoho našich budúcich kolegov práca v spoločnosti Hypo Consulting osloví a dokážu v nej nájsť to, čo som našla ja.

Prečítať celý rozhovor s Evou

Ďalšie príbehy kolegov, rozhovory a články o práci u nás si môžete prečítať na našom blogu.