Príďte sa poradiť s hypotekárnym špecialistom

Nezáväzná konzultácia, za ktorú nič nezaplatíte, vám vo finále pomôže ušetriť tisíce eur.

Pár rád ešte nikomu neuškodilo

Vyplňte nasledujúci formulár a my Vám zavoláme pre dohodnutie stretnutia. Odoslaním formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše bezplatné služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom predkladania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.
Developerská hypotéka - aké sú jej výhody?

Hypo Consulting - nezávislí odborníci na hypotéku

  • Konzultácia, za ktorú nezaplatíte ani cent
    Nezávislí odborníci, na ktorých je stopercentné spoľahnutie, vám pomôžu s výhodnou hypotékou, ktorá nebude bolieť vaše svedomie ani peňaženku.
  • Najvýhodnejšia hypotéka na mieru
    Výber tej najvýhodnejšej hypotéky a vybavenie jej schválenia za spolupráce s akoukoľvek bankou na Slovensku.
  • Odpoveď na každú vašu otázku
    Žiadny dotaz nie je zlý. Pri konzultácii dostanete profesionálne odpovede na všetky vaše otázky, aby výsledkom bolo správne rozhodnutie a úspešná cesta za vašou vysnívanou nehnuteľnosťou.
0
spokojných klientov
0
rokov skúseností

Spolupracujeme so všetkými dôležitými bankami a stavebnými sporiteľňami:

ČO O NÁS HOVORIA KLIENTI PO VYBAVENÍ HYPOTÉKY:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý dokument. S radosťou som sa o svoje skúsenosti podelila s viacerými kolegami.

Marina Manojlović

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.