fbpx

Príbeh o tom, ako sa bývalej bankárke u nás výborne darí

Helena Čahojová, príjemná, prívetivá a vždy elegantná dáma. Dychtivá po nových informáciách a skúsenostiach, flexibilná, stále sa učiaca. Má za sebou dlhoročnú kariéru v banke, takže keď prišla do Hypo Consulting, mala veľmi dobrý základ. Jednak bohaté skúsenosti a zároveň širokú sieť kontaktov. A nezaspala „na vavrínoch“. Stále ide s dobou a okrem toho, že je skvelou hypotekárnou špecialistkou, manažuje aj tím svojich obchodníkov.

Kto je Helen?

Helen, ako ju familiárne voláme, je žena s charizmou a intelektom. Vie, čo od života chce a ide za tým. Je to skúsená odborníčka a obchodníčka, ale zároveň nežné žieňa, z ktorého cítiť lásku k ľuďom, životu i k svojej práci. V banke si „odmakala“ svoje, ale rozhodla sa svoje skúsenosti a vedomosti zúročiť a stať sa slobodnou a úspešnou na poli sprostredkovania. A či sa jej to podarilo? Jednoznačne áno. O tom, ako sa Helen stala jednou z našich najúspešnejších obchodníkov a úspešnou manažérkou svojho tímu, sme sa dozvedeli z rozhovoru s ňou:

Čo si robila predtým, ako si prišla pracovať do Hypo Consulting?

Pôsobila som vo finančnom sektore, pracovala som 22 rokov v slovenskej banke ako riaditeľka pobočky. Počas mojej dlhodobej pôsobnosti v banke som získala vedomosti a praktické skúsenosti v poskytovaní všetkých finančných produktov na Slovenskom trhu vrátane hypotekárnych úverov.

Aký bol Tvoj motív prísť k nám a naštartovať svoju novú kariéru práve v oblasti hypoték?

Po ukončení mojej 22-ročnej praxe v bankovníctve som sa rozhodla podnikať naďalej vo finančnom sektore, túžila som mať vlastnú pobočku Hypotekárne centrum. Preto som hľadala vhodnú spoločnosť, prostredníctvom ktorej by som mohla spolupracovať s bankami a ostatnými finančnými spoločnosťami na slovenskom trhu. Chcela som sa špecializovať práve na hypotekárne úvery a pomáhať klientom riešiť ich bývanie.

Tak, ako to už v živote chodí, keď niečo veľmi chceme, to si pritiahneme do života. V správnu chvíľu prišla ponuka od spoločnosti Hypo Consulting na spoluprácu, ktorú som bez váhania prijala.

S akými problémami si musela na začiatku
svojej kariéry v HC bojovať?

Na začiatku som potrebovala čas na prípravu môjho podnikania, vzdelávala som sa, robila som  skúšky v NBS. Taktiež som sa vzdelávala prostredníctvom odborných školení v Hypo Consultingu a keď som si s niečím nevedela dať rady, obrátila som sa na vedenie spoločnosti, ktoré  ma vždy veľmi ochotne nasmerovalo, ako veci riešiť.

Ako si tieto problémy zvládala, kto resp. čo Ti pomohlo prekonať počiatočné problémy?

Počiatočné problémy mi pomohlo prekonať vedenie spoločnosti a ochotní skúsení kolegovia v Hypo Consultingu.

Ako dlho pôsobíš v Hypo Consulting a prečo si práve s nami?

V Hypo Consultingu pôsobím 6 rokov a budem i naďalej, nakoľko tu nachádzam všetko, čo potrebujem k svojej práci hypotekárneho špecialistu. V tejto spoločnosti som našla všetko, čo treba k podnikaniu vo finančnom sektore. Profesionálny prístup vedenia spoločnosti, zaškolenie, odborné školenia, pomoc od skvelých kolegov, motivačné súťaže, vysoké ohodnotenie v rámci 3 kariérnych stupňov. Možnosť rásť v kariére aj ako manažér tímu hypotekárnych špecialistov.

Ako vnímaš spoločnosť Hypo Consulting, a zároveň aj jej vedenie?

Hypo Consulting  vnímam ako profesionálnu spoločnosť, ktorá pôsobí 10 rokov na slovenskom finančnom trhu, vedenie má dostatočné praktické a odborné skúsenosti a preto vie profesionálne viesť tím hypotekárnych špecialistov. Vedenie spoločnosti je ústretové, na vysokej profesionálnej úrovni.

Ako sa cítiš v Hypo Consulting v súčasnosti?
Ako sa Ti aktuálne darí?

V Hypo Consultingu sa cítim počas celého môjho pôsobenia výborne. Pôsobím ako manažér obchodného tímu a TOP hypotekárny špecialista.

V druhom roku pôsobenia v spoločnosti som sa svojou produkciou dostala do prvej 10 najlepších hypotekárnych špecialistov v Hypo Consultingu a do TOP hypotekárnych špecialistov spoločnosti. Získala som ocenenia :

  • Hypotekárny špecialista r. 2019, 2. miesto v spoločnosti Hypo Consulting
  • Hypotekárny špecialista r. 2018, 2. miesto v objeme sprostredkovaných hypoték v spoločnosti Hypo Consulting
  • Za najvyššiu úspešnosť pri riešení hypoték  v roku 2017 v spoločnosti Hypo Consulting

Helen, ďakujem Ti za úprimné odpovede. Verím, že Tvoje ocenenia budú každým rokom spolupráce s nami len pribúdať.

Vždy nás teší, keď počujeme z úst kolegov slová chvály a vyjadrenia spokojnosti. Okrem toho, že sme radi, že sú spokojní oni, je to aj pre nás signál, že sa môžeme pochváliť kvalitou nás ako spoločnosti. Neustále pracujeme na vylepšovaní nášho mena, kvalite našich služieb pre klientov a zároveň sa snažíme o to, aby takých spokojných kolegov, ako je Helena Čahojová, bolo medzi nami stále viac.

Je nesporné, že práve bývalí bankári patria k tým najúspešnejším v našom „proľudsky“ založenom tíme. Preto radi medzi nami privítame nových kolegov s bankovou praxou.

Ak ste to práve vy a chcete sa presvedčiť o tom, že naši skvelí a úspešní kolegovia nie sú len výtvorom „marketingovej fantázie“, dajte nám o sebe vedieť. Zástupcovia nášho vedenia sa s vami radi stretnú a predstavia vám model úspešného fungovania v našej spoločnosti. Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie a dajte aj vy šancu svojim novým úspechom.

Štítky: