Ako naša najúspešnejšia hypotekárna špecialistka dosahuje najvyššie objemy hypoték?

Úspešný tím našich hypotekárnych
špecialistov tvoria kolegovia z každého kúta Slovenska. K absolútnej špičke odborníkov na hypotéky nesporne patrí Eva Briatková z Prievidze. Evka je žena s veľkým Ž. Miluje život, svoju rodinu, ľudí, prírodu, rada cestuje. A zároveň je to skvelá kolegyňa a parťáčka, ktorá nikdy nezradí.

Evka Briatková ako najúspešnejšia hypotekárna špecialistka a usilovná manažérka

Evka patrí za posledné roky k tým najúspešnejším kolegom. Je to profesionálka, vie pracovať s ľuďmi, je čestná a spoľahlivá. Pravidelne sa vzdeláva, pretože vie, že musí držať krok s dobou. Právom jej patria mnohé ocenenia, pričom k tým najvýznamnejším nesporne patria:

  • 1.miesto v objeme sprostredkovaných úverov na bývanie za rok 2017 
  • Najväčší objem sprostredkovaných hypoték za rok 2018

Okrem toho získala ďalšie ocenenia v rámci pravidelného mesačného odmeňovania našich hypošpecialistov či už za následný servis klientom alebo za najvyššie objemy sprostredkovaných úverov aj na mesačnej báze.

O tom, ako Evka Briatková dosahuje svoje úspechy a ďalšie zaujímavé fakty o našej TOP hypotekárnej špecialistke sme sa dozvedeli v našom rozhovore, o ktorý sa radi podelíme so všetkými, ktorým osudy našich kolegov nie sú ľahostajné a môžu byť inšpiráciou pre ostatných.

HC: Evka, čím si sa živila predtým, ako si prišla pracovať do Hypo Consulting?

EB: Asi 20 rokov som pracovala striedavo ako učiteľka v klasickej  materskej škole a tiež aj v špeciálnej MŠ s deťmi, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Túto prácu som milovala, ale keďže mám rada v živote zmeny, po 40-tke som začala študovať Bankovníctvo na BIVS Praha.

HC: Aký bol Tvoj motív prísť k nám a naštartovať svoju novú kariéru práve v oblasti hypoték?

EB: Už počas štúdia som začala pôsobiť v oblasti poisťovníctva a neskôr aj v realitách a práve tam som začala pracovať aj s hypotékami.

HC: Ako dlho pôsobíš v Hypo Consulting a prečo si práve s nami?

EB: V Hypo Consulting pôsobím od januára roku 2013. Firma ma zaujala svojou koncepciou, podporou a skvelým marketingom. Tiež presne stanovenými pravidlami a zároveň rodinnou atmosférou.

HC: Ako vnímaš spoločnosť Hypo Consulting, vrátane jej vedenia? Ako sa v HC cítiš?

EB: V spoločnosti cítim zázemie a pohodu, nie je na nás vyvíjaný žiadny tlak, ale na druhej strane máme dostatočnú motiváciu k takým výkonom, že niekedy som sama prekvapená, aké výsledky sa dajú dosiahnuť. A vedenie? Tak by som to nenazvala, sme proste skvelý tím.

HC: Aké pomôcky máš zo strany spoločnosti k dispozícií, ktoré sú pre Tvoju prácu oporou?

EB: Čo sa týka podpory, oceňujem hlavne naozaj skvelý marketing, na základe ktorého nás klienti oslovujú sami a niekedy je aj dosť náročné zvládnuť také počty klientov, ak svoju prácu chcem urobiť naozaj kvalitne.

HC: Teraz by sme chceli vedieť niečo viac o tvojich úspechoch pri práci s potenciálnymi záujemcami o riešenie úverov. Čo je podľa Teba dôvodom Tvojho úspechu pri práci s týmito klientmi?

EB: Myslím si, že je to tým, že ma moja práca naozaj baví a že ju robím na plný úväzok, získavam stále viac skúseností a to myslím, oceňujú aj klienti. Tiež mám vybudované veľmi dobré vzťahy v bankách, kde mi vedia vyjsť v ústrety, a aj keď niekedy úverový prípad vyzerá beznádejne, vždy nájdeme pre klienta riešenie.

HC: Kontakty na záujemcov o riešenie úverov prípadne iných finančných produktov, sú v našej spoločnosti prideľované len skúseným a spoľahlivým kolegom. Čo Ti prinášajú klienti, ktorých kontakty dostávaš od spoločnosti na vybavenie ich potrieb?

EB: Tým, že som vyriešila množstvo obchodných prípadov, pribúda aj viac a viac odporúčaní a to je myslím to najlepšie ohodnotenie tejto práce.

HC: A nakoniec: aké sú Tvoje plány a očakávania od spolupráce s HC do budúcnosti?

EB: Táto práca je pre mňa hobby, ale je aj náročná. Ak ju chce človek robiť dobre, musí sa stále vzdelávať a rozširovať svoje služby. To je to, na čom chcem ešte popracovať, aby som mohla klientom poradiť vo všetkých oblastiach finančného trhu. A práve to mi umožňuje naša spoločnosť.

HC: Ďakujem, Evka. Držíme Ti palce, aby si aj naďalej bola takou úspešnou a skvelou kolegyňou.

Inšpiroval Ťa príbeh našej kolegyne?

Veríme, že áno. Pretože tí najlepší si naozaj zaslúžia obdiv. A okrem nášho obdivu a veľmi príjemných príjmov u nás tí najlepší dostávajú odmeny navyše. Je pravdou, že za výsledkami našich TOP hypotekárnych špecialistov, ku ktorým patrí posledných pár rokov práve naša výnimočná Evka Briatková, stojí veľa práce, vzdelávania a času stráveného s klientmi a v bankách, ale som si istá, že táto investícia do seba a svojej kariéry za to stojí.

Aj Ty môžeš stáť na stupni víťazov a užívať si obdiv, ako aj vysoké finančné ohodnotenie. Na začiatok k tomu netreba tak veľa. Stačí, ak si dáš šancu zmeniť svoj život a kariéru práve s nami a my Ti pomôžeme stať sa súčasťou nášho skvelého tímu.

S nami Ti bude lepšie!

Na stretnutie je ešte skoro?

  • Najnovšie články na blogu
  • e-book: 10 najdrahších chýb

    Získajte zdarma prehľad tých najdrahších chýb, ktoré môžete urobiť, keď budete vybavovať hypotéku a tipy ako sa im vyhnete.

    e-book 10 najdrahších chýb pri vybavovaní hypotéky