fbpx

Ako naša najúspešnejšia hypotekárna špecialistka dosahuje najvyššie objemy hypoték?

Úspešný tím našich hypotekárnych
špecialistov tvoria kolegovia z každého kúta Slovenska. K absolútnej špičke odborníkov na hypotéky nesporne patrí Eva Briatková z Prievidze. Evka je žena s veľkým Ž. Miluje život, svoju rodinu, ľudí, prírodu, rada cestuje. A zároveň je to skvelá kolegyňa a parťáčka, ktorá nikdy nezradí.

Evka Briatková ako najúspešnejšia hypotekárna špecialistka a usilovná manažérka

Evka patrí za posledné roky k tým najúspešnejším kolegom. Je to profesionálka, vie pracovať s ľuďmi, je čestná a spoľahlivá. Pravidelne sa vzdeláva, pretože vie, že musí držať krok s dobou. Právom jej patria mnohé ocenenia, pričom k tým najvýznamnejším nesporne patria:

  • Najlepší hypotekárny špecialista v roku 2019
  • Najväčší objem sprostredkovaných hypoték za rok 2018
  • 1.miesto v objeme sprostredkovaných úverov na bývanie za rok 2017 

Okrem toho získala ďalšie ocenenia v rámci pravidelného mesačného odmeňovania našich hypošpecialistov či už za následný servis klientom alebo za najvyššie objemy sprostredkovaných úverov aj na mesačnej báze.

O tom, ako Evka Briatková dosahuje svoje úspechy a ďalšie zaujímavé fakty o našej TOP hypotekárnej špecialistke sme sa dozvedeli v našom rozhovore, o ktorý sa radi podelíme so všetkými, ktorým osudy našich kolegov nie sú ľahostajné a môžu byť inšpiráciou pre ostatných:

Evka, čím si sa živila predtým, ako si prišla pracovať do Hypo Consulting?

Asi 20 rokov som pracovala striedavo ako učiteľka v klasickej  materskej škole a tiež aj v špeciálnej MŠ s deťmi, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Túto prácu som milovala, ale keďže mám rada v živote zmeny, po 40-tke som začala študovať Bankovníctvo na BIVS Praha.

Aký bol Tvoj motív prísť k nám a naštartovať svoju novú kariéru práve v oblasti hypoték?

Už počas štúdia som začala pôsobiť v oblasti poisťovníctva a neskôr aj v realitách a práve tam som začala pracovať aj s hypotékami.

Ako dlho pôsobíš v Hypo Consulting a prečo si práve s nami?

V Hypo Consulting pôsobím od januára roku 2013. Firma ma zaujala svojou koncepciou, podporou a skvelým marketingom. Tiež presne stanovenými pravidlami a zároveň rodinnou atmosférou.

Ako vnímaš spoločnosť Hypo Consulting, vrátane jej vedenia? Ako sa v HC cítiš?

V spoločnosti cítim zázemie a pohodu, nie je na nás vyvíjaný žiadny tlak, ale na druhej strane máme dostatočnú motiváciu k takým výkonom, že niekedy som sama prekvapená, aké výsledky sa dajú dosiahnuť. A vedenie? Tak by som to nenazvala, sme proste skvelý tím.

Aké pomôcky máš zo strany spoločnosti k dispozícií, ktoré sú pre Tvoju prácu oporou?

Čo sa týka podpory, oceňujem hlavne naozaj skvelý marketing, na základe ktorého nás klienti oslovujú sami a niekedy je aj dosť náročné zvládnuť také počty klientov, ak svoju prácu chcem urobiť naozaj kvalitne.

Čo je podľa Teba dôvodom Tvojho úspechu pri práci s klientmi?

Myslím si, že je to tým, že ma moja práca naozaj baví a že ju robím na plný úväzok, získavam stále viac skúseností a to myslím, oceňujú aj klienti. Tiež mám vybudované veľmi dobré vzťahy v bankách, kde mi vedia vyjsť v ústrety, a aj keď niekedy úverový prípad vyzerá beznádejne, vždy nájdeme pre klienta riešenie.

Já si myslím, že je to také kombinací Eviny osobnosti a vlastností, tedy hlavně její důvěryhodnost, výborná empatie, opravdu hluboké znalosti s přesahem hypotečních úvěrů a upřímná snaha lidem pomoct. Klienti mají pak oprávněný pocit, že jsou ve velmi dobrých rukou  (poznámka od ředitele společnosti ).

Čo Ti prinášajú kontakty na klientov, ktorých dostávaš od spoločnosti?

Aj vďaka týmto kontaktom som vyriešila už množstvo obchodných prípadov a pribúda mi teda aj vďaka nim viac a viac odporúčaní na ďalších klientov. To veľký prínos pre moju prácu.

A nakoniec: aké sú Tvoje plány a očakávania od spolupráce s HC do budúcnosti?

Táto práca je pre mňa hobby, ale je aj náročná. Ak ju chce človek robiť dobre, musí sa stále vzdelávať a rozširovať svoje služby. To je to, na čom chcem ešte popracovať, aby som mohla klientom poradiť vo všetkých oblastiach finančného trhu. A práve to mi umožňuje naša spoločnosť.

Ďakujem, Evka. Držíme Ti palce, aby si aj naďalej bola takou úspešnou a skvelou kolegyňou.

Inšpiroval vás príbeh našej kolegyne?

Veríme, že áno. Pretože tí najlepší si naozaj zaslúžia obdiv. A okrem nášho obdivu a veľmi príjemných príjmov u nás tí najlepší dostávajú odmeny navyše. Je pravdou, že za výsledkami našich TOP hypotekárnych špecialistov, ku ktorým patrí posledných pár rokov práve naša výnimočná Evka Briatková, stojí veľa práce, vzdelávania a času stráveného s klientmi a v bankách, ale som si istá, že táto investícia do seba a svojej kariéry za to stojí.

Aj vy môžete stáť na stupni víťazov a užívať si obdiv, ako aj vysoké finančné ohodnotenie. Na začiatok k tomu netreba tak veľa. Stačí, ak si dáte šancu zmeniť svoj život a kariéru práve s nami a my vám pomôžeme stať sa súčasťou nášho skvelého tímu.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.