fbpx

Helen Čahojová - hypotekárny špecialista - Trnava

Moju prácu vnímam ako poslanie pomáhať

Odborná prax

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
FINANČNÝCH INŠTITÚCIÍ
0
KLIENTOV V HYPO CONSULTING
0
ROKOV V HYPO CONSULTING

Poskytujem komplexný servis pre tieto oblasti: 

HYPOTÉKA PRE AKÝKOĽVEK ÚČEL

BEZÚČELOVÝ SPOTREBNÝ ÚVER

REFINANCOVANIE HYPOTÉKY

KONSOLIDÁCIA ÚVEROV

ZÁKONNÉ A HAVARIJNÉ POISTENIE

POISTENIE NEHNUTEĽNOSTI

RIZIKOVÉ ŽIVOTNÉ POISTENIE

DRUHÝ DÔCHODKOVÝ PILIER

Čo so mnou získate a ako Vám pomôžem?

Čo vďaka mne získate

moje dlhoročné praktické skúsenosti a profesionálnu pomoc pri výbere najvýhodnejšej hypotéky na trhu pre Vás. Úspora Vášho času a financií

Bomba, ktorá Vás dostane

„všetko pod jednou strechou“ v mojej pobočke: vybavenie hypotéky, dofinancovanie hypotéky do 100%, poistenia a vinkulácie pre banku

Moja špecialita

Následný servis Vašej hypotéky. Pri konci fixačného obdobia pomoc pri jednaní s bankou. So mnou budete mať „normálny život aj s hypotékou“.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň p. Čahojová, rada by som sa Vám poďakovala za Vašu pomoc pri vybavovaní úveru pre moju rodinu na nové bývanie. Musím byť krotká v superlatívoch, pretože tie by som najradšej použila pri vyjadrení toho, ako ste nám pomáhala, radila, vysvetľovala a hlavne našla a vybavila najvýhodnejší úver. Poradili ste nám ideálnu hypotéku šitú na mieru našej situácii. Boli ste vždy pri nás, pri každom kontakte s bankou, všetky telefonáty ste zdvihla a pomohla nám zodpovedať naše otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Sme Vám veľmi vďační a tešíme sa, že vďaka Vám môžeme mať meačné splátky menšie ako sme si predstavovali a môžeme užívať s deťmi väčšie priestrory na bývanie. Ešte raz Helenka veľké ĎAKUJEME.
Ing. Ivona Tuchyňová
Rada by som sa touto cestou podelila o skúsenosti a pocity so spoluprácou s pani Helenkou Čahojovou. Poskytla nám plný servis a napriek tomu, že sa u nás vyskytlo niekoľko problémov, ktoré celý proces vybavenia hypotekárneho úveru predĺžilo a určite nás to aj zneistilo, pani Čahojová ich riešila promptne, s pokojom, potrebným nadhľadom a prehľadom. Napriek tomu, že sama musela byť pod tlakom, aby sa veci hýbali tým správnym smerom, my sme to na jej správaní ani raz nepocítili. Pani Čahojová je dáma na správnom mieste, je to štastný človek, ktorý robí prácu, ktorá ho baví, rozumie jej a je v nej doma. Sme radi, že sme natrafili práve na pani Čahojovú a s istotou môžeme povedať, že ak budem niečo potrebovať, určite sa obrátime na ňu.
Katarína Holčeková
Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka..ďakujem.
Mgr. Oškerová Sylvia

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 27, 917 01 Trnava

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 27, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: