fbpx

Helena Čahojová - referencie a hodnotenia klientov

TOP hypotekárny špecialist a regionálny manažér Hypo Consulting s.r.o.

Ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru a vyjadrenú pochvalu.

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova@hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 27, 917 01 Trnava

Dohodnite si so mnou stretnutie

Celkový počet referencií: 96

Chcela by som do nebies vychváliť pani Čahojovú, ktorá pôsobí v Trnave, za jej neuveriteľnú profesionalitu, ochotu, snahu pomôcť. Je to žena, ktorá mi kedykoľvek dvihla telefón a riešila promptne akýkoľvek problém. Takých ľudí, ako je ona, ktorí milujú svoju prácu a je to na nich vidieť, je málo a malo by byť o nich počuť. S pani Čahojovou sme konečne dobojovali čerpanie hypotéky pre mňa a môjho partnera, po dlhých oštarách, kedy nám hádam celý svet hádzal polená pod nohy. Som veľmi rada, že som na takého človeka, ako je ona, narazila, či už kvôli tomu, že mi vždy všetko vysvetlila a informovala ma o každom jednom kroku, ale aj pre to, že je to samo o sebe veľmi príjemná a sympatická osoba a sedenia u nej v kancelárii boli vždy príjemná skúsenosť. Neviem, akými slovami by som ju ešte mala vychváliť, som rada, že tak dobre reprezentuje Vašu spoločnosť a zo srdca Vám, ale hlavne pani Čahojovej ďakujem.
Terézia Litvíková
Pani Čahojová nám pomohla s riešením hypotéky aj neskoršieho refinancovania, predstavila nám rôzne ponuky, vysvetlila nám výhody aj nevýhody, sprostredkovala jednanie s vybranou bankou a zabezpečila, aby úver za najvýhodnejších možných podmienok, vďaka čomu sa nám výrazne znížili mesačné splátky. Celý proces prebehol rýchlo, komunikácia so strany pani Čahojovej bola aktívna a bezproblémová, zodpovedala všetky naše otázky a brala ohľad na naše požiadavky a potreby
Jakub Roháč
Spolupráca s pani Čahojovou bola výborná. Okrem vybavenia hypotekárneho úveru jej vďačíme aj za náš krásny nový byt, ktorý nám odporučila. Celý proces vybavovania hypotéky prebehol rýchlo a bez komplikácii. Pani Čahojová konala vždy promptne, odborne a hlavne s úsmevom na tvári, čo sa v dnešnej dobe nevidí až tak často. Už po prvom stretnutí nám bolo jasné, že sme sa obrátili na správnu osobu a môžeme očakávať úspešný koniec. Týmto by sme sa chceli pani Helene Čahojovej zo spoločnosti Hypo Consulting ešte raz veľmi pekne poďakovať a vrelo ju odporúčame každému, kto chce riešiť hypotéku, poistenie alebo iné financie.
Martin & Veronika Jasenskí
So spoluprácou s pani Čahojovou som bola nadmieru spokojná, je to osoba na správnom mieste. Okrem odbornosti a profesionálneho prístupu ma presvedčila aj svojím ľudským prístupom, trpezlivosťou a ochotou všetko vysvetliť. Je vidno, že ku každému klientovi pristupuje s plným nasadením v snahe získať pre neho najvýhodnejšie podmienky. Bola veľmi ochotná a extrémne rýchla. Vlastne všetko vybavila namiesto mňa, vrátane obehania bánk a úradov. Ja som len poskytla zopár údajov a podpisov, o zvyšok bolo postarané, za čo jej patrí jedno veľké ĎAKUJEM!. Môžem všetkým len odporučiť! Určite sa na ňu v budúcnosti opäť obrátim. Držím palce a želám veľa úspechov a spokojných klientov.
Lýdia Nápravníková
Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať pani Helenke Čahojovej, pomohla nám veľmi v tejto ťažkej situácii ktorá vládne na celom svete Covid 19. No náš vytúžený domček sme napokon šťastnou cestou získali cez hypotekárny úver . A musím povedať že proces hypoteky nebol vôbec ľahký ale pani Čahojová to zvládla na jedničku a je vidieť že svoju prácu miluje a robí ju profesionálne. Veľmi sa mi páčilo ako mala stále úsmev na tvári ktorý bol vidieť aj cez rúško, vyžaruje z nej neskutočná dobrota a srdečnosť. Odporúčam ju každému kto chce pomôcť v oblastii hypoték a financií. Ušetrili ste nám veľmi veľa času, nervov a sme naozaj vďačný.  Takže ešte raz ďakujem za spoluprácu nech sa vám darí v každom smere a veľa veľa úspechov so spokojným klientami prajem. 
Zuzana Cziková
Milá pani Čahojová, hneď na úvod sa Vám musím veľmi pekne poďakovať. Ste trieda vo svojom obore a bolo to z Vás cítiť už po pár minútach rozhovoru,  keď sme sa rozhodli vybavovať hypotéku zo zahraničia a obrátili sa na Vás. Bez Vašej neustálej podpory a promtného jednania a chuti dokončiť čo sme spolu začali, by sme ešte dnes pozerali po ponukách z bank a dúfali v zázrak hypotéky na diaľku.Ked už sme sa konečne po mesiacoch čakania(covid19 to celé skomplikoval) prvý krát stretli, zistili sme ze ste veľký profesionál, človek s veľkým srdcom a láskavým vystupovaním a celou cestou ku zdarnému koncu, Ste nám radili a pomáhali, až kým Ste nenašli to pravé pre nás. Máte naozaj nadštandardné poradenské služby a môžeme a budeme Vás odporúčať všetkým svojim známym a priateľom. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a  veľa zdravíčka,elánu a šťastných klientov prajeme.
Peter a Janka Michaličkovci
Jedinou chybou, ktoru som v suvislosti s vyuzitim sluzieb pani Cahojovej urobila, bolo to, ze som sa na nu neobratila omnoho skor. S manzelom sme sa pokusili refinancovat svoju hypoteku sami. Obehli sme zopar bank a informovali sa na moznosti. Ked uz sme sa pre jednu z nich rozhodli, podmienky poskytnutia uveru sa stale - tyzden po tyzdni, den po dni - menili v nas neprospech. Moznost navysenia uveru sa zdala napokon uplne nemozna, az sme sa napokon vzdali. A vtedy sme sa rozhodli navstivit pani Cahojovu. A zrazu vsetko slo. Vybavila nam priam neuveritelne a uplne neporovnatelne podmienky u tej istej banky, s ktorou sme ako bezni zakaznici komunikovali my. Ziskali sme uzasny urok, vysoke navysenie a skvele podmienky. A to vsetko vdaka profesionalnym sluzbam pani Cahojovej. A aby toho nebolo malo, to vsetko sa jej podarilo pre nas vybavit v case koronakrizy! Dakujeme pani Cahojova za pomoc nasej rodine. Ste uzasna v tom, co robite. Kiezby malo Slovensko viac takych prozakaznicky orientovanych profesionalov. Pani Cahojova, esteraz Vam za vsetko uprimne dakujeme
Lucia Vadovičová
Milá pani Helenka Čahojová, touto cestou by sme sa vám chceli z celého srdca veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás spravili. Nielenže ste nám v tejto ťažkej situácii, ktorá postihla celý svet (Covid-19) pomohla vybaviť hypotéku a tak získať náš vytúžený domček, ale poskytli ste nám aj kopec užitočných rád za čo sme vám vďační. Už od prvého stretnutia ste na nás pôsobili neskutočne láskavo, profesionálne a hlavne bolo vidieť, že máte svoju prácu naozaj rada. Pani Čahojová je milá, priateľská, veľmi ochotná žena s dobrým srdcom, ktorá sa nám celý čas snažila pomáhať, riešila všetko s úsmevom na tvári, ktorý bol vidieť aj cez rúško. Sme veľmi vďační, že sme natrafili práve na vás pani Čahojová a keby sme mali ešte niekedy v budúcnosti niečo riešiť ohľadom financií, určite by sme sa opäť na vás obrátili. Vrele pani Helenku odporúčame.
Monika Danišovičová a Marek Kormúth
Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore. Zo začiatku sme to mali troška komplikované z našej strany, predsa v dnešnej dobe vybavovať hypotéku v požehnanom stave do toho sťahovanie je umenie, ale zachovali ste sa ako profesionál, vedeli ste nás vždy nakopnúť dopredu a vďaka Vám sa nám podarilo aj to v čo sme s manželom ani nedúfali. Pre nás ste úžasná žena ktorá pristupuje ku klientom profesionálne a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Odporúčam túto skvelú ženu všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti financií a hypoték. Ja sama viem, že ak budeme s manželom znova potrebovať pomoc vo finaňcnej oblasti, tak sa obrátime na p.Helenku Čahojovú. Zo srdca Vám ĎAKUJEME.
Dreveňákovci
Proces vybavovania hypotéky nikdy nie je jednoduchý. Ale nám sa podarilo vybaviť hypotéku na byt, napriek tomu, že sme mladí a sme z inej krajiny a napriek pandémie. To sa všetko dá zvládnuť, ak máte spoľahlivého poradcu ako my. Páni Čahojová je finančnou poradkyňou celej našej rodiny. Prvýkrát sme sa presvedčili o jej profesionalite, keď moji rodičia úspešne získali hypotéku na dom. Veľkou výhodou je, že všetky služby dostávame zadarmo. A neponúkajú žiadne zbytočne veci. Len to, čo naozaj potrebujeme. Chceli by sme poďakovať pani Čahojovej za prácu , do ktorej vkladá nie len svoje znalosti, ale aj dušu. Ďakujeme veľmi pekne!
Taras Tytov a Karyna Moroz
Rada by som sa touto cestou podelila o skúsenosti a pocity spojené so spoluprácou s pani Helenkou Čahojovou, ktorá pracuje ako hypotekárny špecialista a mali sme tú česť, že riešila aj našu hypotéku. Zoznámila nás realitná maklérka, cez ktorú sme predávali byt a následne kupovali dom. Tieto dve dámy spolupracujú už veľmi dlho a sú absolútne zohraté. Naspäť ale k pani Čahojovej, ktorá bola od prvého až po posledné stretnutie v prvom rade obrovský profesionál, k tomu ale pristupovala k nám ako ku klientom s veľkou dávkou empatie a ľudskosti. Poskytla nám plný servis a napriek tomu, že sa v našom prípade vyskytlo niekoľko problémov, ktoré celý proces vybavenia hypotekárneho úveru predĺžilo a určite nás to aj zneistilo, pani Čahojová ich riešila promptne, s pokojom, potrebným nadhľadom a prehľadom. Napriek tomu, že sama musela byť pod tlakom, aby sa veci hýbali tým správnym smerom, my ako klienti sme to na jej správaní ani raz nepocítili. Pani Čahojová je dáma na správnom mieste, je to človek, ktorý má to šťastie, že robí prácu, ktorá ho baví, rozumie jej a v ktorej je takpovediac doma. Šťastie ale majú aj ľudia ako my, ktorí práve s ňou ako odborníkom riešili otázku financovania bývania. Sme radi, že sme natrafili práve na pani Čahojovú a s istotou môžeme povedať, že pokiaľ by sme v budúcnosti potrebovali niečo prekonzultovať či priamo riešiť, určite sa znova obrátime na ňu. Rovnako všetkým známym a touto formou aj neznámym budeme túto šikovnú, milú a príjemnú dámu vrelo odporúčať. S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
Katarína Holčeková
Dobrý deň p. Čahojová Helenka, rada by som sa Vám touto formou poďakovala za Vašu pomoc a spoluprácu pri vybavovaní hypotekárneho úveru pre moju rodinu na nové bývanie. Musím byť krotká v superlatívoch, pretože tie by som najradšej použila pri vyjadrení toho, ako ste nám pomáhala, radila, vysvetľovala a hlavne našla a vybavila tú najvýhodnejšiu úverovú možnosť na trhu. Oslovila som Vás v čase predvianočnom a to vôbec nespôsobilo časové posuny, práve naopak, boli ste veľmi pružná a rýchla a s tým nádherným úsmevom a kľudom, s ktorým viete komunikovať a byť trpezlivá a vyžarujúca obrovskú dôveru a čo je najhlavnejšie profesionalitu. Vaše znalosti v tomto obrovskom úverovom mori plnom veľkého množstva podmienok a parametrov, ste nám poradili úplne najideálnejšiu hypotéku šitú na mieru, na naše podmienky a situáciu. Boli ste vždy pri nás, pri každom kontakte s bankou, všetky telefonáty ste hneď zdvihla a pomohla nám zodpovedať naše otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Sme Vám veľmi vďační a tešíme sa, že vďaka Vám môžeme mať meačné splátky menšie ako sme si predstavovali a môžeme užívať s deťmi väčšie priestrory na bývanie ako sme mali doteraz. Ešte raz Helenka veľké ĎAKUJEME.
Ing. Ivona Tuchyňová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Helenke Čahojovej za jej prístupa a profesionalitu pri vybavovaní mojej hypotéky. Na základe skvelých recenzií som sa rozhodla ju kontaktovať. Nakoľko žijem v zahraničí už dlhé roky a nikdy predtým som hypotéku na Slovensku nevybavovala, považovala som za rozumné sa obrátiť na niekoho, kto v tom vie chodiť. Pani Čahojová je nielen super hypotekárna špecialistka, ale aj človek s veľkým srdcom. Pomohla mi prakticky vo všetkom, čo som potrebovala, aj napriek tomu, že som nemohla byť kvoli diaľke a mojej práci vždy prítomná. Vybaví a vyrieši všetko k spokojnosti klienta, aj mne, napriek malému problému, vedela pomocť a vyriešiť ho za mňa, za čo si ju veľmi vážim a som jej nesmierne vďačná. Veľmi sa mi páčilo, ako ju jej práca baví a má vždy úsmev na tvári. Odporúčam ju všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti financií a hypoték. Ja už sama viem, že ak budem znova potrebovať pomoc vo finaňcnej oblasti, tak sa vždy obrátim iba na pani Helenku Čahojovú.
Veronika Ranďáková
Drahá pani Čahojová. Síce oneskorene, keďže sa už pri týchto našich milých povinnostiach ťažko hľadá kúsok času.. 🙂 Ale úprimne a zo srdca by sme sa Vám chceli poďakovať za pomoc pri vybavovaní našej hypotéky. Vybrali sme si Vás na základe odporúčania a už pri prvom telefonickom kontakte sme vedeli, že sme si vybrali dobre. S Vašim príjemným vystupovaním, vždy s úsmevom na tvári a najmä profesionálnym prístupom ste si nás získala úplne. Napriek vyskytnutiu komplikácii ste vedeli promtne reagovať a našli ste najlepšie riešenie nášho problému. Ušetrili ste nám veľmi veľa času,nervov a aj vďaka Vám dnes bývame v našom vysnívanom dome. Prajeme Vám všetko dobré a ešte veľa úspechov a spokojných klientov.
Alexandra&Zojka&Peter Brachoví
Milá pani Čahojova,touto cestou by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre nás spravili. V dnešnej dobe je veľmi málo ľudí ako ste vy. Z Vás vyžaruje neuveriteľná dobrota,láskavosť a ten Váš krásny úsmev nám vždy zlepšil náladu 🙂 Zo začiatku sme to mali troška komplikované z našej strany ale zachovali ste sa ako profesionál,vedeli ste nás vždy nakopnúť dopredu a vďaka Vám sa nám podarilo aj to v čo sme s manželom ani nedúfali. Každý náš problém ste promtne riešila a našli ste vždy tú výhodnú cestu pre nás. Ak budeme potrebovať niečo prekonzultovať alebo riešiť určite by sme sa zase obrátili na Vás. Boli ste nám odporučená od Vášho bývaleho klienta,ktorý bol tiež s Vašou prácou spokojný tak ako my. A preto ak niekto bude potrebovať hypotekárne centrum určite odporučíme Vás tak ako ste boli odporučená Vy nám. Veľmi pekne Vám ĎAKUJEME.
Rod. Kadlečíková
Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka..ďakujem.
Mgr. Sylvia Oškerová
S pani Helenkou spolupracujem už dlhšie v mojej pracovnej sfére- realitách, a preto viem, ako milo a profesionálne pristupuje k našim klientom. Z tohto dôvodu som ani len chvíľku neváhala a s mojou vlastnou hypotékou som išla na známu adresu. S prácou pani Helenky som bola nadmieru spokojná. Pomohla mi, a sprevádzala ma počas celého procesu vybavovania hypotéky, ako je u nej zvykom. Čo sa mi najviac páčilo bolo, že riešila moju hypotéku ako jej vlastnú. Ponuku, ktorú mi Helenka vybavila bola jednoznačne najlepšia, čo sa týka výšky úrokovej sadzby a hlavne výšky sumy hypotéky, keďže pracujem ako živnostníčka. Určite sa na Helenku obrátim zas, a prajem jej veľa úspechov!
Ing. Lenka Lopašovská
Prajem pekný deň pani Čahojová, touto cestou by som sa Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Vašu spoluprácu v oblasti finančného poradenstva. Veľmi oceňujem hlavne Vašu všestrannosť, výborný prehľad o trhu, nevtieravý, ale precízny a cielený prístup. A samozrejme konečný efekt, ktorý sa prejavil v ozdravení financií, znížení zbytočných výdavkov a získaní perspektívnych a efektívnych investícií. Po spracovaní údajov ste vždy prišla so zaujímavými riešeniami, z ktorých sa dalo prehľadne, optimálne a rozumne rozhodnúť. Veľmi kladne môžem ohodnotiť i Vašu pedantnosť v čase a reakciách na akúkoľvek otázku a na to, že akýkoľvek môj mail alebo telefonát nezostal bez Vašej reakcie. Bude mi len cťou, keď budem môcť Vašu snahu a profesionalitu posunúť ďalej. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Vašu spoluprácu a prajem všetko dobré do života. A len takto ďalej ...
Lukáš Mitro
So službami pani Čahojovej sme boli nesmierne spokojný, jej dlhoročné skúsenosti a profesionalita nám pomohli pri výbere tej najlepšej možnosti hypotekárneho úveru, rovnako nám pomohla aj s vybavením všetkých administratívnych vecí v banke. Pani Čahojová nám ochotne pomohla aj s poistením nášho nového bytu a jej služby môžeme len a len odporúčať. Veľmi pekne ďakujeme.
Mgr. Juraj Demovič
Dobrý deň pani Čahojová, chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za vašu pomoc pri vybavovaní hypotéky. Ste veľmi milá, príjemná a usilovná žena. Vždy pozitívne naladená. Ani som nedúfala, že všetko pôjde s vašou pomocou, tak jednoducho a rýchlo. Som rada, že som si vybrala zrovna vás, ďakujem vám ešte raz a želám všetko dobré.
Simona Plevková
My sme rodina z Ukrajiny, na Slovensku sme 2 roky a dalo sa nám vybaviť hypotéku na rodinný dom vďaka pani Čahojovej. Chceli by sme touto cestou poďakovať za trpezlivosť, profesionalitu v riešení problémov, ktoré sme mali. Dalo sa nám vybaviť aj dofinancovanie, poradila nám realitného makléra, čo nám veľmi uľahčilo proces hľadania domu. S pani Čahojovou budeme pracovať aj ďalej, vybavovať novú hypotéku na byt pre naše deti. S prácou pani Helenky som bola nadmieru spokojná. Pomohla mi, a sprevádzala ma počas celého procesu vybavovania hypotéky, ako je u nej zvykom. Čo sa mi najviac páčilo bolo, že riešila moju hypotéku ako jej vlastnú. Ponuku, ktorú mi Helenka vybavila bola jednoznačne najlepšia, čo sa týka výšky úrokovej sadzby a hlavne výšky sumy hypotéky, keďže pracujem ako živnostníčka. Určite sa na Helenku obrátim zas, a prajem jej veľa úspechov!
manželia Andrii Neboha a Tetiana Moroz
Dobrý deň. Pred nedávnom nám pani Helena Čahojová vybavovala refinancovanie a navýšenie hypotéky a touto cestou chceme vyjadriť svoju spokojnosť a poďakovanie za všetko čo pre nás urobila. Pani Helenka nám aj pred trochu viac ako dvomi rokmi vybavila hypotéku (tiež to bola veľmi príjemna spolupráca s ňou) a teraz sme ju potrebovali navýšiť a tiež sme chceli nižší úrok. Obrátili sme sa na pani Helenku a zase nás nesklamala! Vybavila nám všetko presne tak ako sme chceli a potrebovali. Je veľmi milá a ochotná výjsť v ústrety, vždy sa vedela prispôsobyť tak ako to nám zodpovedalo. Všetko nám vybavila veľmi rýchlo, vybavila nám aj znalca (ktorý už o pár dní ból u nás a tiež nám urýchlene vypracoval posudok a to len vďaka pani Helenke) takže sme sa ani stým mi nemuseli oháňať. Sme naozaj nadmieru spokojný so spoluprácou z pani Helenkou a vrelo ju odporúčame aj zmámym ktorý potrebujú pomoc ohľadne hypotéky!
Želko a Marija Kraljik
Touto cestou by sme radi poďakovali p. Čahojovej za jej neskutočnú ochotu, snahu pomôcť a ľudský prístup. Aj napriek mnohým úskaliam a ťažkostiam, ktoré sa vyskytli popri riešení nášho hypotekárneho úveru to p. Čahojová s nami nevzdala. Úprimne sme už ani nedúfali, že sa nám nakoniec vybavenie úveru podarí. Aj keď to bola dlhá cesta, vďaka jej veľkej snahe a úsiliu to vyšlo. Vedela nám zrozumiteľne všetko vysvetliť a vždy ochotne poradiť. Ak bude náhodou niekto v našom okolí potrebovať hypotekárneho špecialistu, bez mihnutia oka, vieme koho mu odporučiť. Prajeme veľa ďalších spokojných klientov. A ešte raz, jedno veľké ĎAKUJEM. S pozdravom
Michaela a Tomáš Leitneroví
Každému kto zvažuje riešenie hypotéky určite odporúčam využiť služieb Hypo consulting s.r.o..Rozhodovala som sa medzi riešením osobne na pobočkách bánk alebo využitím hypotekárneho poradcu. Prejsť každú banku by bolo časovo náročné, ťažkopádne a nie veľmi príjemné vysvetľovať niekoľkokrát rovnakú problematiku na všetkých miestach. Zároveň sa jedná o osobné informácie, takže musí byť istá dôvera medzi klientom a poradcom. Som nesmierne rada, že som sa vybrala práve touto cestou a rozhodla sa navštíviť pani Helenu Čahojovú v Trnave. Je to veľmi milá osôbka a zároveň odborník na pravom mieste. Vďaka nej sme ušetrili veľa času, nervov a tiež peňazí. Od prvého stretnutia veľmi nápomocná, ochotná pomôcť zodpovedať všetky dotazy a vyriešiť pripadné komplikácie. Oceňujem najmä osobný prístup kde nemáte pocit, že ste len ďaľší 'v poradí'. Vybavovanie hypotéky nebolo žiadnym problémom a viem, že je tu pre nás aj do budúcnosti ak by sme potrebovali pomôcť. Za mňa aj môjho manžela jedno veľké ĎAKUJEM
Michaela Mládek
Pani Čahojová, touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať, že vďaka Vám sa nám podarilo splniť si sen vlastného bývania. Ceníme si Váš profesionálny prístup, ochotu a vždy pozitívne naladenie. Je vidieť, že Vás práca baví a napĺňa a že Ste profesionál vo svojom odbore. Ak budeme niekedy v budúcnosti potrebovať služby finančného poradcu, určite sa na Vás obrátime. Ešte raz srdečne ďakujeme. S pozdravom
Matej a Katka
Práca pani Čahojovej bola na veľmi vysokej úrovni boli sme veľmi spokojní. Keďže sme riešili dvojobchod mali sme veľký strach ako to dopadne ale podpora a profesionálny prístup pani Čahojovej premenila naše obavy na splnenie krásneho sna. Za všetko veľmi ďakujeme a určite odporúčame spoluprácu.
Martin Miškovič a Katarína Hlavatovičová
Týmto by sme chceli veľmi pekne poďakovať pani Helene Čahojovej za skvelú spoluprácu pri vybavovaní hypotekárneho úveru na náš domček. Napriek tomu, že sme mali na vybavenie krátku dobu, všetko sa vďaka nej, aj napriek aktuálnej situácii súvisiacej s ochorením Covid-19, stihlo bez najmenších problémov a navyše s najlepšími možnými podmienkami. Prejavila sa svojim vysoko profesionálnym a zodpovedným prístupom, všetko mala vopred zorganizované a pripravené do posledného detailu tak, aby nám čo najviac zjednodušila proces vybavovania úveru. Navyše je skvelým človekom, vždy ochotne a s úsmevom odpovedala na akúkoľvek otázku, poradila a snažila sa nájsť to najvhodnejšie riešenie pre nás. Ak budeme v budúcnosti potrebovať služby hypotekárneho špecialistu určite sa opäť s radosťou obrátime na pani Čahojovú.
manželia Ondrloví
Pred tromi rokmi sme využili služby p. Čahojovej a boli sme nadmieru spokojní, nakoľko v našom prípade (vzhľadom na isté objektívne okolnosti) išlo o byrokraticky neľahkú záležitosť, navyše v časovej tiesni. Avšak p. Čahojovej sa to podarilo. Brali sme to ako „malý zázrak". Vzhľadom k uvedenému sme sa pri refinancovaní hypotéky po troch rokoch aj po druhý krát rozhodli osloviť p. Čahojovú. Dohodli sme sa teda na postupe, ktorý nám navrhla a všetko vyzeralo, že to pôjde bez problémov... Avšak ako sa hovorí „človek mieni a COVID mení", vzhľadom na pandemické opatrenia to opätovne vyzeralo s našou vecou veľmi biedne...Pani Čahojová však aj v tomto prípade našla a dohodla so všetkými zainteresovanými subjektmi ideálny postup a tak významnou mierou pomohla k čerpaniu nového úveru. Aj touto formou by sme chceli vyjadriť poďakovanie p. Čahojovej za jej prístup, ochotu a veľkú snahu hľadať v konkrétnom prípade to najlepšie riešenie. Nájsť v dnešnej dobe ochotu, múdrosť a skúsenosti v jednej osobe? Na to je potrebné mať šťastie....A my sme ho mali...Ďakujeme p. Čahojová.
manželia Očenášoví
Dobrý deň. V marci tohto roku som sa obrátila s riešením môjho prefinancovania úveru na p. Čahojovú Helenu, ktorá je hypotekárnym špecialistom spoločnosti Hypo Consulting v Trnave. Keďže som samoživiteľkou rodiny /3 deti/ príliš som nedúfala, vzhľadom na nové podmienky úverových produktov, že sa mi podarí úver prefinancovať spolu s navýšením. Pani Čahojová ma prekvapila hneď na začiatku tým, že nie je možné, aby sme nenašli riešenie k mojej spokojnosti. A tak sa aj stalo. Pani Čahojová svojím profesionálnym a aktívnym prístupom, o ktorom si dovolím povedať, že je podľa mňa na tej najvyššej úrovni, docielila to, že som mohla v jednej z bánk prefinancovať a zároveň si aj o niečo navýšiť úver /mohla som si kúpiť nové auto/ a to v priebehu troch dní. Nič ju jednoducho neodradilo, hoci boli aj zamietavé stanoviská z iných bánk, chcela mi pomôcť a tak sa aj stalo. Pani Čahojová je človek, ktorý je empatický a neberie svoju prácu len ako prácu, ale snaží sa s plným nasadením vašu situáciu vyriešiť k vašej spokojnosti. A ešte podotýkam, že všetky náležitosti potrebné k schváleniu úveru vybavila p. Čahojová, ja som jej iba dodala potrebné podklady a potom som len prišla podpísať úverovú zmluvu. Veľmi pekne jej za všetko ďakujem 🙂
Martina Glasová
Ako nám pani Helena Čahojová zachránila „strechu nad hlavou“. Náš rodinný dom sme s manželom stavali viac menej svojpomocne. Pred asi 15 rokmi sme si zobrali hypoúver na viaceré rekonštrukčné práce. Manžel pracoval v zahraničí, tak sme nemali problém so splácaním. No tento rok prekonal ťažkú operáciu a prišiel o prácu. Naša pôvodná banka nám nechcela urobiť žiadnu výnimku v splácaní úveru. S môjho platu to nebolo možné, preto sme začali hľadať vhodnú realitku, a chceli sme dom predať a kúpiť ti nejaký malý byt. V tom nám prišlo na myseľ, či by sme neoslovili nejakého hypo poradcu, hoci sme tomu nedávali veľkú nádej. Na internete sme našli viacerých, no vytočili sme číslo pani Heleny Čahojovej. Povedala nám, aby sme prišli, že uvidí, čo sa dá robiť. A potom to nabralo rýchly spád. Pani Čahojová nám povedala, že určite sa s tým našim problémom bude dať niečo robiť. A dalo sa. Už na druhý deň nám dala tri rôzne ponuky, z ktorých sme si vybrali pre nás tú najvhodnejšiu. Pomohla nám vybaviť potrebné podklady, poradila, čo si máme vybaviť v našej pôvodnej banke, aké doklady si máme priniesť a v priebehu 2 týždňov sme mali všetky dokumenty pripravené. Potom to už nabralo rýchly spád hlavne vďaka odbornosti a perfektnému ľudskému prístupu pani Čahojovej. Takto nám pani Čahojovázachránila „strechu nad hlavou“, za čo sme jej nesmierne vďační.
Anna a Peter Saboví
Milá pani Čahojová, chceme Vám vyjadriť pár slovami naše veľké ĎAKUJEME za všetko čo ste pre nás za posledné tri mesiace spravili. Bez Vás by sme dnes nedržali kľúče od nového bytu. Pristupovali ste voči nám s neskonalým pochopením, snažili ste sa priam o nemožné, čo sa Vám v konečnom dôsledku aj podarilo, Vaša empatia voči nám zotrvala až do konca, keď ste prežívali náš príchod do cieľa spolu s nami. Preto každému, kto by si nevedel dať rady a potreboval by v tejto oblasti pomôcť, neostáva nič iné, len sa chopiť Vašej pomocnej ruky a prenechať velenie len a len Vám. Sme presvedčené, že nie sme ani zďaleka prvými a poslednými ľudmi, ktorým ste otvorili zamknuté dvere do nového života.
Alena Pinčeková s dvoma dcérami
Tak náš príbeh bol beh na dlhú trať. Po krátkom hľadaní na internete sme natrafila na túto milú osôbku pani Čahojovú. Ďakujeme jej za profesionálny prístup pri vybavovaní našej hypotéky. Bol to od začiatku veľmi zložitý prípad. Stálo nás to veľa námahy a nervov, ale ona nám vedela poradiť a všetko vybaviť k našej spokojnosti. Som veľmi rada že sme sa obrátili práve na pani Čahojovú. Každý jeden precestovaný kilometer k nej stál za to. Bez nej by sme to nezvládli. Vďaka nej si môžeme vychutnať bývanie v našom novom bytíku. Jej milý prístup k riešeniu našich problémov ohľadom vybavovania všetkého okolo našej hypotéky ma veľmi milo prekvapil. Ďakujem jej za všetko, som rada že som sa obrátila práve k nej. Prajeme jej veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.
Lucia Oršošová
So službami pani Heleny Čahojovej sme boli veľmi spokojní a to preto, že ju vychádzajúc z našich osobných skúseností považujeme za absolútnu profesionálku. V našom prípade sme sa kvôli objektívnym skutočnostiam dostali do veľkej časovej tiesne. A s plným svedomím môžeme povedať, že vďaka pani Čahojovej a jej neuveriteľnému nasadeniu sa podarilo doviesť všetko k zdarnému koncu pred uplynutím lehoty danej pôvodnou bankou. Ďakujeme veľmi pekne za všetko, čo pre nás urobila. A preto odporúčam aj ďalším klientom, ktorí si vyberú túto spoločnosť, aby s istotou oslovili pani Čahojovú. Lepšia voľba snád ani neexistuje...Ďakujeme ešte raz
Jozef Očenáš a Denisa Očenášová
Pani Čahojová, ďakujem za pomoc pri vybavovaní hypotéky. Veľmi oceňujem trpezlivosť, ktorú ste so mnou mali. Pre mňa ste nebola prvá skúsenosť s finančným poradcom, no bola ste prvá pozitívna. Vôbec ma nepotešil prístup banky pri skončení 5-ročnej fixácie ku mne ako dlhoročnému klientovi. Žiaľ, nemal som priestor sám obiehať konkurenciu a zisťovať lepšie podmienky. Som rád, že mi Google doporučil práve vás. Páčilo sa mi ako zhovievavo ste na mňa pozerali, keď som vám hovoril o svojej predstave. Veľmi oceňujem ako rýchlo a s minimom premárneného času sme sa k výhodnejšej hypotéku prepracovali. Prejem vám veľa šťastia a ďalších spokojných klientov.
Michal Kováč

Som veľmi spokojná s prácou pani Čahojovej. Hypotéku mi nastavila podľa mojich predstáv, bola veľmi profesionálna a hlavne rýchla. Chcem ešte raz za všetko poďakovať.
Lucia Fojcíková

Veľké poďakovanie od A po Z ...ako sa hovorí. Na bývalú kolegyňu som sa obrátila s dôverou a vierou , že sa nám to spoločne podarí. Prekonali sme zopár prekážok , ale profesionalita , ústretovosť , ochota , včasné a presné informácie , dodržanie termínov , informovanosť , všetko bez jedinej výhrady. Vaša spoločnosť môže byť pyšná na takúto kolegyňu , jedným slovom VEĽKÁ profesionálka ! 🙂
Monika Valentovičová

Ako to chodí, pri konci fixácie mi banka poslala nemilý odkaz o výraznom zvýšení úroku. Keďže pracujem v ČR, bol som limitovaný nielen časom a dochádzaním, ale aj výberom baniek, ktoré boli ochotné zvážiť spoluprácu so mnou pri refinancovaní. Pani Čahojová mi, ako už aj v minulosti, opäť pomohla. Zabezpečila čo sa dalo, urobila mi zoznam toho čo treba dodať. Zároveň pomohla vybaviť výhodnejší úrok. Ušetril šom dovolenku, nervy s vybavovaním a zároveň aj dostal výhodnejší úrok.. Naozaj som sa cítil ako VIP klient. Moc ďakujem.
Michal Kováč

Ďakujem pani Čahojovej za skvelú prácu
Petronela Madlušková

Chcel by som sa poďakovať pani Čahojovej za vynikajúci a ústretový prístup pri refinancovaní hypotéky, kvalitnému poradenstvu a jej pracovitosti vďaka ktorej všetko prebehlo na jednotku. Celým procesom ma previedla bez problémov a vybavila všetko čo som potreboval.
Ivan Smieško

Veľká spokojnosť so spokojnosťou s vybavením mojich požiadaviek a sprostredkovaním americkej hypotéky.
Andrej Žilík

S paní Čahojovou sme už dlhodobo veľmi spokojný , je pohotová , rýchla a hlavne jedná odborne a promptne na zaklade žiadosti , s ktorou za ňou prídete , pomohla nam pred tromi rokmi vybavit výhodný úver na bývanie , a momentálne nám znovu pomohla , pri refinanci uveru . Kvôli dvihajucim sa urokom s neuveritelnym nasadenim dokazala vybavit naozaj dobru zmluvu na 10 rokov s minimalnym urokom . Môžeme vrelo odporučiť.
Karol Takáč

Veľmi pekne ďakujeme pani Čahojovej za profesionálnu prácu. Sme radi, že môžeme sa na ňu opakované obracať. Tretíkrát nám pomohla s vybavením najlepších podmienok na trhu, čo sa týka hypotéky. Proces riešenia bol rýchly a bezproblémový. Radi odporúčame pani Čahojovú ako hypotekárnu a finančnú poradkyňu
Tetiana a Andrii Neboha

So službami sme boli veľmi spokojní. S manželom sme refinancovali hypotéku, pani Čahojová nám všetko vybavila, dokonca na výnimku. Môžeme odporučiť.
Lenka Chudá

Veľmi pekne ďakujem za profesionálny a ľudský prístup p. Helene Čahojovej. V priebehu posledných mesiacov mi viac krát veľmi pomohla pri refinancovaní a vybavovaní hypotékarneho úveru. Všetko išlo hladko, bez zbytočného preťahovania a čakania v banke. Ešte raz pekne ďakujem a v prípade potreby sa isto obrátim na jej služby.
Mgr. Miroslava Poláčeková

Na pani Čahojovú sme natrafili náhodou na internete, po tom ako sme neuspeli s refinancovaním a spájaním viacerích úverov priamo v bankách. Vďaka jej profesionalite, ktorá nás oslovila ihneď po prvom telefonáte, nám bolo jasné, že sme na správnom mieste. Po následnej osobnej konzultácií sme doložili potrebné doklady a v priebehu len niekoľkých pár dní sme mali vypracovaných niekoľko ponúk na výber. Samozrejme, aj pri výbere nám oborne poradila a vysvetlila ktorý produkt je pre nás ten najlepší a najvýhodnejší. Pár dní na to sme už čakali na schvaľovanie v banke a ani sme sa nenazdali a peniaze sme mali na účte. Samozrejme to nebolo všetko, ku každej hypotéke patrí aj poistenie nehnutelnosti, kde sme obstáli rovnako, v priebehu dňa sme mali vypracované ponuky na poistenie nehnutelnosti za takú cenu ktora nám vyrazila dych. Na základe skúseností z minulosti viem že výhodnejšie poistenie nehnutelnosti by som na “vlastnú päsť” určite nezískal. Pani Čahojovú odporúčam každému z Trnavy a okolia kto potrebuje skonsolidovat, refinancovať alebo inak poradiť v oblasti financií a poistenia. Pani Čahojová patrí Vám od nás obrovské ĎAKUJEM.
Roman Fatura

Pani Čahojova nám pomáhala vybaviť hypotéku na rozostavaný drevovom a jeho dokončenie. Celý proces prebehol veľmi hladko, napriek tomu, že sa jednalo o pomerne komplikovanu vec. Oceňujeme jej veľmi profesionálny no zároveň priateľský pristup. Určite odporúčame.
Zoran Radic

Chcem sa touto cestou z celého srdca poďakovať pani Čahojovej za úspešné zvládnutie prefinancovania mojich oboch úverov, uľahčilo mi to do budúcnosti moju finančnú situáciu a zvlášť v dnešnej neistej dobe.Ďakujem ešte raz za všetko!
Alena Pinčeková

Pani Helenka Čahojová mi prišla do cesty v správnej chvíli. Nemala som moc možností ako získať potrebnú výšku hypotekárneho úveru. Keďže neverím na náhody, som veľmi vďačná za tento kontakt a za výšku hypotéky, ktorú mi pani Čahojová vybavila. Dovolím si povedať, že jej úspech a pozitívne recenzie klientov sú založené na týchto jej vlastnostiach. 1. V prvom rade je ľudská a empatická 2. S klientom si prechádza všetky dôležité kroky precízne a podrobne 3. Odborné jednanie a ústretovosť Vrelo odporúčam každému, kto si myslí, že už nie je iná cesta, resp. nevidí možnosť ich hypotekárneho stropu.
Denisa Šemeláková

Ďakujem za vybavenie hypotéky, všetko prebehlo rýchlo, výborne vysvetlené, ponuka viacerych možností. Oceňujem naplánovanie stretnutí, kde si človek dohodne termín, ktorý mu vyhovuje a všetko je pripravené bez zbytočného vyčkávacia (v porovnani s bankou). Oceňujem vybavenie katastra a zároveň možnosť vybavenia poistenia nehnuteľnosti s vinkulaciou priamo u poradcu. Veľmi veľká pomoc pre mňa, nakoľko v poisťovni je tento proces celkom zdĺhavý a nie vždy tam sedí človek, ktorý to vie vybaviť. Takže spokojnosť maximálna, pani Čahojová je človek na tej správnej stoličke a bolo mi cťou s ňou spolupracovať. Navyše je prirodzene príjemná a milá. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci.
Dagmara Tillingerová

Jednoznačne odporúčam v oblasti hypotéky a financií obrátiť sa na riaditeľku HC TT p. Čahojovú. Medzi jej top schopnosti patrí nielen vysoká odbornosť, profesionálny prístup , ale aj jej ústretovosť a pozitívne jednanie. Touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.
Alexandra G., Trnava

Rada by som vyzdvihla špičkové služby a poradenstvo s vysoko profesionálnym a ľudským prístupom. Vždy, keď potrebujem služby hypotekárneho špecialistu, môžem sa s dôverou obrátiť na pani Helenu Čahojovú a viem, že s výsledkom budem maximálne spokojná. Ďakujem!
Adriána Čahojová

S prístupom pani Čahojovej som bola nadmieru spokojná. Niekoľko mesiacov sa mi venovala a pomáhala nájsť vhodné možnosti hypotéky. Celý proces bol naozaj intenzívny a v mojom prípade v mnohých ohľadoch komplikovaný, a preto si o to viac si vážim podporu, dostupnosť a hlavne nájdenie toho najlepšieho riešenia. Veľmi rada budem pani Čahojovú odporúčať svojim známym a zároveň verím, že budeme mať možnosť v budúcnosti spolupracovať znova. Ďakujem veľmi pekne
Diana Jašeková

Pani Čahojová riešila mne a mojim blízkym už viaceré situácie s financovaním bývania a vždy to bola úžasná kombinácia profesionálnych skúseností a ľudského prístupu. Každé jej riešenie a prístup je vždy individuálny a s jediným cieľom: aby bol klient spokojný.
Marian Brondoš

Veľké ďakujem patrí do Trnavy pani Helenke Čahojovej. Aj keď moju situáciu komplikovala živnosť, veľmi ochotne a prakticky hravo ma previedla celým procesom vybavenia úveru a poistenia. S každého stretnutia som odchádzal pozitívne naladený s myšlienkami na radosť prvého bývania, konkrétne domu. Neúspech bol vylúčený a keď bolo treba, pani Helenka vždy milo a prioritne vyriešila každý problém. Teší ma aj fakt, že sa na ňu môžem kedykoľvek obrátiť s ďalšími otázkami. Zatiaľ prajem všetko dobré.
Peter Sekera

Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať pani Čahojovej, ktorá mi pomohla pri riešení hypotekárneho úveru. Moja cesta za získaním hypotekárneho úveru bola neľahká, no vďaka pani Čahojovej sa mi to podarilo. Pani Čahojová riešila veci vždy s nadhľadom a veľmi promptne. Je to ochotný, príjemný človek, ktorý je bez pochýb jednotkou vo svojom obore. Pomohla mi so všetkým, od začiatku vybavovania až po úspešný koniec. Preto by som sa chcel ešte raz POĎAKOVAŤ a popriať Vám veľa spokojných klientov, takých ako som aj ja.
Peter Vrbik

Prednedávnom som riešil refinancovanie úveru prostredníctvom vašej spoločnosti, resp. prostredníctvom hypotekárneho špecialistu v Trnave pani Heleny Čahojovej. Prístup pani Čahojovej ma veľmi príjemne prekvapil. Je oddaná svojej práci, milá, ústretová, odborne vzdelaná a ochotná vždy pomôcť. Máte mimoriadne kvalitného človeka vo svojom tíme. Som rád, že som mohol s ňou spolupracovať a dúfam, že to tak bude aj naďalej. 
Miroslav Vaško

Spolupráca bola výborná,ochota a komunikácia bez problémov, príprava rôznych scenárov čerpania hypotéky. Ušetrilo mi to veľa času a telefonátov s rôznymi bankami.
Erik Praznovsky

Týmto by som chcela veľmi pochváliť pani Čahojovú. Profesionálny odborný prístup, skvelá komunikácia, každý jeden raz keď sme niečo riešili, sme sa cítili veľmi príjemne. Pomohla nám s prvou hypotékou, ktorú sme vďaka nej zvládli vybaviť veľmi rýchlo a bez stresov. Teraz pri skončení fixácie nás sama kontaktovala a opäť sme to nechali na ňu. Zmenili sme aj banku nakoľko nám vybavila lepšie podmienky inde. Máme malé dieťa takže nám to znovu ušetrilo kopec vybavovačiek a sme nadmieru spokojní. Môžme len a len odporúčať.
Daniela Hazuchová

Som veľmi vďačná pani Čahojovej,že mi opäť pomohla poriesiť moju neľahlú finančnú situáciu.Je to človek,ktorý svoju prácu robí naozaj s láskou,nezištne a s plným nasadením.Urobi pre svojho klienta možné i nemožné ako aj v mojom prípade a to už po druhý krát.Je to veľmi milý a láskavý človek a bez jej pomoci by som si neporadila.Som rada,že som ju spoznala a pani Čahojovu som už odporučila aj mojej kolegyni,lebo z vlastnej skúsenosti viem,že je veľmi kvalifikovaná a skúsená hypotekárna špecialistka.
Alena Pinčekova

Veľmi pekne ďakujeme pani Helenke Čahojovej za rýchle vybavenie našej hypotéky, všetko nám vždy ochotne vysvetlila, našla riešenie našej situácie. Veľké ďakujem a nech sa Vám len darí.
Veronika Michalčíková

Boli sme s manželkou nadmieru spokojný. Ako s komunikáciou tak s radami aj s produktami. Ďakujeme
Pavol Katona

Ďakujeme za naše vysnívané bývanie milej pani Helene Čahojovej,, ktorá so mnou prešla kus cesty .. Tiež vďaka za profesionálny prístup, riešenie problémov s pokojným nadhľadom aj empatiou..
Martina Vrbová s deťmi

Spolupráca s pani Čahojovú bola vždy skvelá. Vďaka nej sme vybavili hypotéku rýchlo a bez problémov aj napriek tomu, že žijeme v zahraničí. Profesionálny prístup, výborná komunikacia a Preto mozme len odporucit. Je to uzasny mily clovek a s radostou sa vzdy na pani Čahojovú obratime. Touto cestou sa chceme Este raz s manzelom podakovat za spolupracu a splnenie nasho sna o byvani. Sme štastni ze sme Vas mohli stretnut. Ste spravny clovek na spravnom mieste a ktomu vzdy s usmevom. Zelame len to najlepsie a pozdravujeme.
Manzelia Opalkovi

Ďakujeme pani Čahojovej predovšetkým za osobný prístup a promptné vybavenie všetkých vecí spojených s riešením hypotéky s ohľadom na naše osobné potreby a požiadavky. Vďaka svojim skúsenostiam vedela poradiť aj pri menej štandardných okolnostiach, ktoré sa pri hľadaní bývania vyskytli a ochotne vybavila všetky potrebné záležitosti.
Jakub Roháč

Pani Čahojová je šikovná a rozhľadená profesionálka, s ktorou je radosť spolupracovať. Svetu financií nie veľmi rozumiem, preto som bola vďačná za každú fundovanú radu a za skúsenosti, ktoré nadobudla rokmi praxe. Hypotéku mi pani Čahojová dokázala napasovať úplne na mieru, a to za podmienok, o ktorých som ani len netušila, že sú možné. Som mimoriadne spokojná a určite odporúčam. Ďakujem za pomoc, prajem veľa spokojných klientov a veľa úspechov.
Daniela Vidová

Touto cestou by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie pani Čahojovej, ktorá nám pomohla vybaviť našu hypotéku. Poradila nám pre nás ten najvýhodnejší hypotekárny produkt a na neho naviazaný spotrebný úver, za výborných úrokových podmienok a bez akýchkoľvek poplatkov, pričom samotné vybavenie hypotéky prebehlo veľmi rýchlo. Napriek tomu, že sme pre obmedzenia pri súčasnej epidémii COVID nemohli v úvode stretnúť osobne, oceňujem hlavne bezproblémovú komunikáciu, rýchle reagovanie na všetky naše otázky a dotazy, časovú flexibilitu. S jej službami sme s manželom boli veľmi spokojní a dúfame, že sa ešte dlho bude venovať svojej profesii, lebo už teraz sme rozhodnutí, že jej zveríme na starosť aj ďalšie spravovanie našej hypotéky v čase skončenia aktuálnej fixácie.
Lucia Pecková

Skúsenosť s pani Čahojovou je veľmi pozitívna. Riešila moju situáciu s ústretový prístupom, profesionálne a prekvapivo rýchlo. Určite budem jej služby odporúčať.
Jarmila Haluzova

Chcel by som sa touto cestou poďakovať pani Čahojovej ktorá mi veľmi pomohla k tomu aby som si mohol kúpiť svoje prvé bývanie 🙂 Bola veľmi milá všetko mi vysvetlila krok za krokom sme to všetko spolu zvládli. Ešte raz ďakujem 🙂
Štefan Zelenák

Od prvého kontaktu s pani Čahojovou prebiehalo všetko rýchlo a hladko. Spolu sme zvážili všetky možnosti finacovania a pani Čahojová nám pripravila riešenie na mieru. Nezrovnalosti na katastri sa nám za jej pomoci podarilo vyriešiť operatívne. Všetko prebehlo na výbornú. Veľmi milá pani s ľudským a zároveň profesionálnym prístupom.
Igor Mištík

Pani Helena Čahojová je už pár týždňov mojou hypotekárnou špecialistkou a podarilo sa jej pre mňa vybaviť doslova nemožné. Veľmi mi pomohla, jej profesionalita, ústretovosť , znalosti i rýchlosť jednania ju právom radia medzi špičku vo svojom obore. Dúfam, že pani Helenka sa bude danej profesii venovať ešte minimálne päťdesiat rokov. Neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som zverila vlastné financie. Ďakujem!
Danka Šoporová

Maximalna spokojnost, neskutočná ústretovost, flexibilita, ochota vždy pomôcť, vrelo odporucam a veľmi pekne dakujem za jej služby.
Juraj Lopasovsky

Perfektné a profesionálne služby. Pani Čahojová na Hlavnej v Trnave zvládla s milým úsmevom naše dve hypotéky a okrem nich aj úvery. Poradí a vždy nájde najlepšie riešenie. Ďakujeme.
Marian Brondoš

Spoluprácu s pani Čahojovou môžem len vrelo odporúčiť. Vďaka nej sa nám podarilo prejsť od predaja bytu až po úspešnú kúpu nášho domčeka. Aj keď sme sa nevyhli problémom a zádrhelom, vždy vedela poradiť a prišla s konkrétnym riešením daného problému, za čo jej patrí naša veľká vďaka. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu aj do budúcnosti.
Zuzana Burdová

Touto cestou chceme poďakovať pani Čahojovú za pomoc pri vybavení hypotéky na byt. Máme dlhodobé skúsenosti s jej prácou a vždy sme s výsledkom spokojní. Sme radi, že sme spoznali pani Čahojovú a určite sa na ňu budeme obracať znova. Vďaka za poctivosť, ľudský a zodpovedný prístup k práci!
Tetiana Moroz a Andrii Neboha

Dobrý deň. Chcela by som sa zo srdca zaďakovať pani Čahojovej na všetkom čo urobila pre môjho manžela a mňa. Keď sme došli na stretnutie, môžem úprimne povedať, že sme boli úplne zúfalý, zlej nálady a neverili sme, že vobec dostaneme šancu mat svoj domov. Ako cudzinci na Slovensku, nemali sme štatie pri vybavovaní hypotéky. Pani Čahojová bola taká zlatá a mala tolko trpezlivosti s nami, že nám vrátila nádej. Jednoznačne - šikovná, milá, trpezlivá a vždy ochotná pomôcť! Po každom našom telefonáte som sa cítila lepšie a som si bola vedomá, že sme všetko bližšie cieľu. Hypotéku sme mali tak rýchlo vybavenú, že sme neboli prekvapený iba my, ale všetci s ktorími sme sa rozprávali.Teraz sme konečne štastní v našom byte a môžeme povedať, že je pani Čahojová jednoznačne najlepšia! Ďakujeme
Milan a Monika Marković 

Keď sa človek v dnešnej dobe zamyslí nad pomocou od iných ľudí, väčšinou príde veľké sklamanie. Prečo? To je taká otázka, na ktorú je ťažko odpovedať. Ani nie preto, že nevieme vymenovať príčiny, pre ktoré ľudia pomôcť odmietajú, skôr preto,že nevieme prísť na to, prečo sa to vlastne deje.. My sme mali šťastie. A to obrovské. Ani neviem ako, no zrazu sme sedeli u pani Čahojovej a riešili sme práve túto otázku.. "Ako pomôcť?" Úprimne, poviem pravdu, nečakala som veľké zázraky. Možno aj preto, že som doteraz mala pocit,že každý kto vám ide "pomáhať", chce profitovať hlavne pre seba. Čiže to vlastne ani pomoc nie je. Pani Čahojová nám dokázala, čo je to naozajstný boj. A to doslova. Snažila sa nás odbremeniť od všetkých nevydarených pokusov a všetko riešila znovu a znovu,až pokiaľ nedosiahla naše predstavy. V neposlednom rade by som vyzdvihla jej príjemné vystupovanie,s tým sa človek tiež nestretá často. Myslím, že práve takí ľudia by mali pomáhať .. Tí, čo naozaj chcú a urobia pre to všetko. A ona taká naozaj je. Nevzdáva sa,vie čo robí. Keď človeka baví jeho práca, stáva sa jeho koníčkom. V tomto prípade to úplne vystihuje pani Čahojovú. Preto jej patrí naše obrovské ĎAKUJEM. Som presvedčená, že ak by sme v budúcnosti riešili otázku finančného poradenstva, tak sa bez premýšľania obrátime na ňu. Odporúčame ju všetkými desiatimi, z našej strany úplná spokojnosť.
Manželia Gebaueroví

Ďakujem za rýchle a bezproblémové vybavenie pri refinancovaní úveru a príjemnú spoluprácu.
Robert Tóbik

Dobrý deň. Rád by som sa touto cestou poďakoval p. Helene Čahojovej za všetku jej pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru bez ktorej by celý proces bol značne náročnejší, promptnosť riešenia akýchkoľvek záležitostí a problémov, ochotou a ústretovosťou so stretnutím sa aj v neskorších večerných hodinách, ako aj celkovým veľmi milým, odborným a profesionálnym prístupom. Pani Čahojovú môžem len a len odporučiť, nakoľko jej služby, prax a skúsenosti sú na vysokej úrovni.
Ivan Smieško

Pani Cahojova je profesional a som rad, ze mi pomohla. Naozaj sa svedomito postarala o prenos mojej Hypoteky z TB do SLSP. Dakujem za starostlivost, ktoru mi Vasa spolocnost poskytla. S pozdravom
Miroslav Repáč

Chceme sa poďakovať pani Čahojovej za nájdenie vhodného riešania - refinancovanie HÚ a spotrebných úverov. Nakoľko má výborný prehľad o úverových produktoch v bankách. Ušetrila nám veľa času a pomohla získať úver s výhodnými podmienkami. Ďakujeme za skvelé poradenstvo a rýchle jednanie. Takýchto ochotných a skúsených ľudí je veľmi ťažké nájsť. Určite ju budeme ďalej odporúčať. ĎAKUJEME
Róbert Hromada

Na pani Čahojovu viem napisat len pozitívnu recenziu, pretože mi veľmi  pomohla s vybavením hypotéky. Je veľmi ustretova a ochotná pomôcť, urobila pre mňa viac ako by mala a to vo svojom voľnom čase, v neposlednom rade je to veľmi príjemná osoba. Ako hypotekarnu poradkynu ju môžem len odporučiť. Som veľmi spokojný.
Tomáš Bučka

So službami finančného centra poskytovanými pani Čahojovou som veľmi spokojný. Pomohla mi s výberom banky na poskytnutie hypotéky, vysvetlila všetky plusy a mínusy jednotlivých možností a vybavovala všetky potrebné „papierovačky". Ďalej mi pomohla s poistením nehnuteľlnosti, čo bol taktiež veľký prínos. Najlepšie je, že naša spolupráca sa neskončila podpisom posledného papieru, stále pokračuje a je pani Čahojová je ochotná pomôcť/poradiť. Odporúčam sa s ňou spojiť a nechať sa viezť jej znalosťami a skúsenosťami.
Filip Ševčík

Dobrý deň, touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s prácou pani Čahojovej. Už pri prvom kontakte bola veľmi milá, ústretová a ochotná. Upravila si svoj pracovný harmonogram, aby sme sa mohli čo najskôr osobne stretnúť a prehodnotiť  možnosti k mojim požiadavkám. Vedela pohotovo reagovať na všetky moje otázky, čo nasvedčuje tomu, že je odborníčka vo svojom obore. Je trpezlivá, vie poradiť a informovať pri rozhodovaní o všetkých možných pozitívnych a negatívnych kritériách a dokáže na svojom pracovisku pre klienta vytvoriť príjemné prostredie. Ešte raz Vám ďakujem pani Čahojová, želám veľa zdravia a spokojných klientov.
Erika Plevková

S prístupom pani Čahojovej som bola maximálne spokojná. Také podmienky ako mi vybavila ona, by som na vlastnú päsť určite nikdy nezískala. Odporúčam ju všetkými desiatimi, myslím že pre každého klienta spraví všetko čo bude v jej silách. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Vašu ochotu a nasadenie a prajem čo najviac spokojných klientov.
S pozdravom
Michaela Turanská

Dobry den, chcel by som vyjadrit velku vdaku pani Cahojovej. Som velmi rad, ze som jej klientom. Svojou pracou mi usetrila kvantum casu a vybavila podmienky, ktore vysoko prevysili moje ocakavanie. Pozitivne hodnotim aj pristup a informovanost pocas celeho priebehu. Je to velmi mila a prijemna financna poradkyna, ktoru mozem len odporucat. Prajem este vela spokojnych klientov.
Michal Šišmič

Pani Čahojova nam vybavovala hypotekarny uver na byvanie a sme snou nesmierne spokojni! Je velmi mila a prijemna osoba ale čo je najdvoležitejšie, svoju pracu robi ochotne a uplne profesionalne! S ohladom na to že sme zahranični Slovaci (nemame ešte občianstvo na Slovensku) bolo dost komplikovane vybavit pre nas uver, ale ona to urobila uplne v pohode, rychlo a bez problemov! Sme jej velmi vdačni a radi ju odporučame každemu kto potrebuje pomoc s hypotekou!
Marija Kraljik a Želko Kraljik

Dobrý deň, Dovoľte nám prosím ešte raz sa poďakovať za pomoc pri vybavovaní hypotéky. Veľmi si ceníme Váš milí a ľudský prístup. Spolupráca s Vami bola úplne skvelá, dokázali ste nám velmi rozumne poradiť a len vďaka Vám a Vášmu profesionálnemu prístupu sme vybavili hypotéku veľmi rýchlo. Vaše služby určite odporučíme ďalej. S pozdravom 
Lenka Ostatníková

Dobrý deň. Chcem sa veľmi poďakovať p. Čahojovej, ktorá mi pomohla získať hypotéku na bývanie a s celého srdiečka mi dopriala mať konečne to svoje svoj vlastný byt bez nej by som ho ešte dnes nemala. Je to žena na správnom mieste v správnom čase má v sebe veľký dar a to pomáhať ľuďom, želám jej aj celému týmu krásne vianočne sviatky a v Novom roku veľa pracovných úspechov.
Monika Streitová

Dobry den, s p.Cahojovou som bola velmi spokojna. Urobila vsetko pre moju spokojnost. Najlepsi hypotekarny specialista s akym som k dnesnemu dnu mala moznost sa stretnut. S pozdravom
Lenka Kinčíková

Dobrý deň, dnes nám boli peniaze z hypotéky prevedené na účet. A touto cestou by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za Vašu ochotu, čas, námahu a celkovú pomoc pri riešení našej hypotéky. Z našej strany sme boli veľmi spokojní a sme veľmi radi, že sme sa na Vás obrátili a že ste nám dopomohla získať naše vytúžené nové bývanie. Ešte raz Vám chcem veľmi krásne poďakovať a popriať všetko len to najlepšie do budúcna. S pozdravom
Miriam Praženková

O pani Čahojovej sa môžem vyjadriť iba v superlatívoch. Profesionálny prístup, odbornosť na vysokej úrovni a v neposlednom rade ochota a ústretovosť. Určite jej služby doporučím aj mijim známym .Pani Čahojová, ďakujem veľmi pekne.
Z.P.

Dobrý deň, So službami pani Heleny Čahojovej sme boli mimoriadne spokojní. Bola veľmi milá, príjemná, ústretová, jednoducho sa snažila vyhovieť našim požiadavkám. Napokon sa jej to podarilo v rekordne krátkom čase. My jej nesmierne ďakujeme za všetko, čo pre nás urobila. Odporúčame aj ďalším klientom, aby navštívili hypotekárne centrum a oslovili pani Čahojovú, ktorá sa Vám bude venovať vždy na 100% a urobí všetko, čo bude v jej silách, aby aj Vám pomohla.
M.H.

Dobrý deň chcela by som sa poďakovať za výbornú prácu pani Čahojovej, ktorá mi veľmi pomohla bez jej pomoci by sa mi sen o bývaní nesplnil. Zabezpečila komunikáciu s realitkou a bankou, čím mi ušetrila veľa času. Ak budem mať možnosť, určite pani Čahojovú odporučím ďalším známim, ktorí budú potrebovať pomoc s hypotékou. Ďakujem ešte raz. S pozdravom
S.L.

Dobry den, chcel by som sa podakovat vam aj vsetkym co ste sa na tom podielali a som velmi spokojny ze ste mi to umoznili. Som velmi rad ze sa to podarilo a kupil som si vlastny byt. Pani Cahovovej sa chcem podakovat ze vsetko zariadila, o vsetko sa postarala a som velmi spokojny. Dakujem s podravom.
M.B.

Dobry den, velka spokojnost s pani Cahojovou. dakujem, s pozdravom.
M.H.

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za prístup a snahu Vašej pracovníčky pani Čahojovej pri vybavovaní mojej hypotéky. Aj keď sa hypotéka nakoniec nepodarila vybaviť /nie vinou jej/, veľmi oceňujem jej ochotu, prístup a vysokú profesionalitu. Bola som veľmi rada, že som mohla využiť Vaše služby a aj dozvedieť sa rôzne zaujímavé informácie, ktoré som mailom obdržala od Vás. Prajem Vám ako aj takýmto šikovným Vašim pracovníkom samých spokojných klientov. Ešte raz ďakujem, nech sa Vám darí!
S úctou
A.H.

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 27, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Viac o mojej práci:

Sdielajte moju stránku: