Meeting najlepších hypotekárnych špecialistov za rok 2015

V dňoch 27. a 28. januára 2016 sa okrem vedenia našej spoločnosti stretlo 20 najúspešnejších kolegov z celého Slovenska, aby majiteľ firmy pán Míka mohol vyhodnotiť uplynulý rok 2015 a oceniť tých najlepších hypotekárnych poradcov. Stretli sme sa v penzióne Sankt Johann v Liptovskom Jáne.

Kto patrí v Hypo Consulting za rok 2015 medzi najlepších?

Vedenie spoločnosti ocenilo našich kolegov a vyhlásili tých najlepších v rôznych kategóriách. Pozrime sa, ako sa darilo našim kolegom a na ktorých miestach sa umiestnili.

Kategória: Skokan roka

Skokanom roka sa stala Eva Briatková, ktorá dosiahla najvyššie medziročné zvýšenie objemu sprostredkovaných hypoték.

 

Kategória: Hypotekárny špecialista

Najväčší objem Bratislava – Ing. Zdeno Cholvad
Najväčší objem STRED – Bc. Eva Briatková
Najväčší objem VÝCHOD –  Zuzana Göndörová

Kategória: TOP hypotekárny špecialista 2015

Vrcholom slávnostného večera bolo
vyhlásenie absolútneho víťaza – najproduktívnejšieho hypotekárneho poradcu z našich radov. Absolútnou víťazkou v objeme sprostredkovaných úverov na bývanie za rok 2015 sa stala Monika Kňažovičová zo Šale. Naša kolegyňa je takto zároveň vzorom a inšpiráciou aj pre ostatných kolegov.

Na záver prišla všetkými očakávaná večerná zábava 🙂

Aj Tebe by sa páčilo prežívať s nami takéto aktivity? Príď medzi nás a staň sa súčasťou nášho skvelého tímu. Prijmi pozvanie na kávu od nášho manažéra, povie Ti o možnostiach práce v našej spoločnosti viac a ochotne zodpovie na Tvoje otázky.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.

  • Najnovšie články na blogu
  • e-book: 10 najdrahších chýb

    Získajte zdarma prehľad tých najdrahších chýb, ktoré môžete urobiť, keď budete vybavovať hypotéku a tipy ako sa im vyhnete.

    e-book 10 najdrahších chýb pri vybavovaní hypotéky