Zuzana Göndörová - hypotekárny špecialista - Košice

a manažér obchodného tímu v Hypo Consulting s.r.o.

Všetko je možné, dosiahnuť nemožné trvá len 

o čosi dlhšie 🙂

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista
0
klientov v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Čoho Vás rada zbavím? 

Obáv, že urobíte chybu

Poskytnem Vám pomoc a rady špecialistu, aby ste pri tomto veľmi dôležitom kroku neurobili chybu už pri nastavení produktu alebo výbere banky.

Riešenia problémov

Odbremením Vás od riešenia všetkých problémov, ktoré sa v priebehu schvaľovania úveru objavili.

Strachu z budúcnosti

Poskytnem Vám následný servis po čerpaní úveru hlavne pri konci fixácie, Vašu hypotéku udržím stále s minimálnymi nákladmi a Vy si môžete spokojne užívať aj s hypotékou.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň, som nad mieru spokojná so službami p.Gondorovej. Jej profesionálny, ľudský prítup ma pozitívne prekvapil. Vemi mi pomohla v situácii, keď som to mala komplikovanejšie, ako iní. Oceňujem, že je veľmi chápavá a hľadá spôsob, ako sa to dá, nie ako to nejde. Veľa ľudí si myslí, že každí, kto takéto služby poskytuje, že chce iba naňom zarobiť a že to nepotrebuje, že si to radšej vybaví sám. Ale keďž situácie, prax v bankovníctve je dosť neprehľadná, mnoho skrytých poplatkov, podmienok, o ktorých bežný klient nevie, tak takáto služba pomáha "normálnemu človeku. Som presvedčená, že vďaka prístupu pani Gondorovej, jej dobrým vzťahom s niektorými pracovníčkami bánk, jej multifunkčnosti, schopnosti kombinovať, triezvemu uvažovaniu sa mi podarilo zlepšiť si vlastnú situáciu a určite budem p. Gondorovú odporúčať aj iným ľuďom, ktorý potrebujú niečo podobné riešiť...ja neľutujem,že som sa obrátila na Vás a som rada,že som mala šťastie na Gondorovú,lebo stále je všetko aj o ľuďoch. ďakujem!

Janka Šipláková

Prajem Vám príjemný dobrý deň, musím priznať, že nie raz som bola spomenula medzi mojimi známymi, že som rada, že som sa, sledom istých udalostí, dozvedela o Hypo Conzultigu. Potrebovala som si kúpiť byt a začala som si vybavovať som si hypotéku.I keď som bola osobne asi v štyroch bankách zistiť si podrobnosti a podmienky, predsa som len chcela a potrebovala odbornú pomoc, niekoho, kto by mi vedel poradiť trošku osobnejšie, než v banke. Bola som veľmi rada, keď mi bola doporučená pani Göndörová. Veľmi mi pomohla nielen radami, ale i tým, že veľa vecí vykonzultovala a vybavila priamo s bankou a následne ma hneď o priebehu informovala. Keďže som bola neznalá istých termínov a pojmov spojených s kúpou bytu, bola ochotná sa spojiť i s realitnou kanceláriou a vysvetliť im, v mojom mene, čo bolo treba. Toto obdobie bolo pre mňa veľmi náročné a vďaka pani Göndörovej som ho zvládla oveľa ľahšie. Som rada, že i na Slovensku existuje spoločnosť, ktorá je tu pre ľudí a pomáha im vyznať sa v spleti informácií, financií a pojmov. Ďakujem. S pozdravom.

M.V.

Dobrý deň, mám potrebu poďakovať sa Vašej spoločnosti a Vášmu pracovníkovi p. Zuzane Göndörovej za pomoc pri vybavení prefinancovania mojej hypotéky. Už pri prvom stretnutí došlo zo strany p. Zuzany Göndörovej k profesionálnemu prístupu a veľmi dobrému podaniu a vysvetleniu možností prefinancovania, kde mne ako lajkovi boli zrozumiteľnou formou vysvetléné možnosti a ponúknuté viaceré varianty v bankách s cieľom ušetrenia mojích financií. Po vzájomnom zhodnotení sme spoločne a na odporúčanie p. Zuzany Göndörovej vybrali tú najlepšiu variantu, ktorú mi s pracovníkom banky ďalej pomáhala v administratívnych veciach a radách dotiahnúť do úspešného konca. Vďaka Vášej pracovníčke som vo veľmi rýchlej dobe prefinancoval hypotéku čo bolo mojím cieľom. Chcem touto cestou poďakovať p. Zuzane Göndörovej za profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem. S pozdravom.

B.B.

Celkový počet referencií: 51

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Zuzana Göndörová
Mobil: 0911 939 701
Email: gondorova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Slovenskej Jednoty 10, 040 01 Košice

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Moje autorstvo na blogu, inšpirujte sa:


Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Zuzana Göndörová
Mobil: 0911 939 701
Email: gondorova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Slovenskej Jednoty 10, 040 01 Košice
Registračné číslo v NBS: 143 643
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: