fbpx

Zuzka, ako po prechode zo stavebnej sporiteľne vyzeral u nás Tvoj začiatok?

Hypo Consulting má svojich hypotekárnych špecialistov roztrúsených po celom území Slovenska. Mozaiku tých najlepších odborníkov nesporne dotvára krehká sympaťáčka z Košic, Zuzka Göndörová. Je našou kolegyňou od roku 2012 a v regióne východného Slovenska je tou najlepšou. Počas svojho pôsobenia v Hypo Consulting bola nie raz jednou z najlepších aj spomedzi obchodníkov na celom Slovensku.

Kto je Zuzana Göndörová?

Zuzka je príjemná blondínka, ktorá na prvý pohľad vyzerá nežne a jemne, zároveň z nej ale ide sila obchodníčky a vie, čo chce. Je odborníčkou, ktorú práca s ľuďmi skutočne baví a keď treba, zabojuje za nich s energiou dračice. O jej kvalitách svedčia ocenenia, ktoré už za roky svojej kariéry u nás stihla nazbierať. Patria k nim:

  • Skokan roka 2014
  • Najlepší hypotekárny špecialista za rok 2015
  • Najlepší hypotekárny špecialista za rok 2017
  • Niekoľkonásobné ocenenie Hypošpecialista mesiaca oceňované na mesačnej báze

Ako sa k nám Zuzka Göndörová dostala, aké prekážky musela prekonať a ako sa stala jednou z najlepších, sa dozviete z nasledujúceho rozhovoru:

Zuzka, čo si robila predtým, ako si prišla pracovať do Hypo Consulting?

Hneď po škole som začala pracovať ako… dnes by sa to nazývalo ako služby zákazníkom na zákazníckej linke, kde som sa už po materskej dovolenke nevrátila, nakoľko mi pri malom dieťati nevyhovovala nepretržitá pracovná doba. Potom som asi 6 -7 rokov pracovala v súkromnom sektore, kde som riešila úvery a leasingy a administratívu s tým spojenú. Neskôr som dostala ponuku pracovať v PSS, kde som pôsobila 6 rokov v podstate až do nástupu do Hypo Consulting.

Aký bol Tvoj motív prísť k nám a naštartovať svoju novú kariéru práve v oblasti hypoték?

Práca s ľuďmi ma vždy bavila. Už v stavebnej sporiteľni som robila poradenstvo klientom a riešila úvery, ale  hľadala som niečo, čo mi dá širšie možnosti ako riešiť  iba jeden produkt v jednej banke. Chcela som ponúkať klientom viac možností a aby si mali z čoho vyberať.

S akými problémami si musela na začiatku svojej kariéry v Hypo Consulting bojovať?

Samozrejme, aj keď som mala skúsenosti s úvermi, ale hypotéky ako také som neovládala, musela som sa najprv vyškoliť, aby som získala nové vedomosti a potrebné znalosti. Tiež som si musela pochodiť všetky banky, nadviazať spoluprácu s ich hypotekárnymi špecialistami, aby som mohla začať pracovať v tejto oblasti.

Ako si tieto problémy zvládla, kto resp. čo Ti pomohlo prekonať počiatočné problémy?

Všetky nové začiatky sú ťažké, preto aj ja som sa potrebovala trochu času sa správne nastaviť a v prípade, že som si niečo potrebovala odkonzultovať alebo s niečím poradiť, mala som sa v našej spoločnosti vždy na koho obrátiť. To bolo pre mňa niečo ako pomocná barlička.

Ako dlho pôsobíš v HC a prečo si práve s nami?

Do Hypo Consultingu som prišla v apríli 2012 a vybrala som si v tom čase túto spoločnosť hlavne kvôli tomu, že sa špecializovala výlučne na hypotéky a úvery a takisto sa mi páčilo nastavenie podmienok. To znamená, že som nebola do ničoho nútená a nikto ma nenaháňal s plánmi, všetko som si mohla sama nastaviť a bolo iba na mne, koľko a ako chcem pracovať.

Ako vnímaš spoločnosť Hypo Consulting, ako aj jej vedenie? Čo oceňuješ najviac?

Spoločnosť a jej vedenie vnímam veľmi pozitívne, myslím si, že spolu všetci veľmi dobre vychádzame. Ak niečo potrebujem riešiť alebo s niečím pomôcť, vždy mám komu zavolať a na koho sa obrátiť. Za tých pár rokov, čo pôsobím v tejto spoločnosti, sme samozrejme prešli aj my určitými zmenami, keďže chceme kráčať s dobou a prispôsobovať sa požiadavkám našich klientov. Preto v súčasnosti už vieme poskytnúť našim klientom komplexné služby a práve to veľmi oceňujem, že sa spoločnosť snaží rásť a ja môžem rásť spolu s ňou.

Ako sa u nás cítiš v súčasnosti? Ako sa Ti aktuálne darí?

Cítim sa fajn, nakoľko ma táto práca baví, robím ju s radosťou, rada sa stretávam a rozprávam s ľuďmi a to možno oceňujú aj moji spokojní klienti, ktorí sa na mňa znova obracajú a dávajú na mňa aj odporúčania svojim známym. A to je pri tejto práci to najviac – ak ju ocení aj druhá strana.

Zuzka, ďakujeme za rozhovor

Nasledujte našich najlepších, pridajte sa k nám. Nech ste z akéhokoľvek kúta Slovenska a máte predchádzajúce skúsenosti z bánk, nebankoviek alebo stavebných sporiteľní, radi vás medzi seba privítame. Neváhajte a nasledujte našich najlepších. A ak ste z východu Slovenska, pani Zuzana Göndörová môže byť nielen vašim osobným vzorom, ale zároveň aj manažérkou, ktorá vás povedie na ceste k novým úspechom.

Čo teraz?

Dohodnite si rozhovor s niektorým z našich manažérov a dozviete sa viac o tom, ako sa robí kariéra v našej spoločnosti. Ak ešte niečo neviete, radi vás to naučíme a pomôžeme vám stať sa takým dobrým, akými sú naši najúspešnejší hypotekárni  špecialisti.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.

Štítky: