fbpx

Viera Schleifová - MANAŽÉR TÍMU - Bratislava

Rada odovzdávam vedomosti a s láskou sledujem rast ľudí okolo mňa

Odborná prax

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING

Čo získate, ak začneme spolupracovať? 

Prvé, čo so mnou získate

Mimoriadne edukačný prístup a serióznosť. 7 rokov sa venujem vzdelávaniu v celej firme. A som aj veľmi kompetentná a výkonná obchodníčka.

Produktovú kompetenciu

Venujem sa hypotékam, poisteniu a zabŕdam aj do ostatných sektorov. Mám prehľad o každej podmienke či novinke. Odovzdám Vám skúsenosti zo stoviek obchodných prípadov.

A k tomu niečo naviac

Som skúsená, viem čítať ľudí a vždy beriem ohľad na každého jednotlivca. Bude mi cťou doviesť Vás k odbornosti a profesionalite. Klienti si to zaslúžia.

Čo o mne hovoria spolupracovníci 

Vierka je veľmi milá, lidská a empatická. Má odhad na lidi a dokáže se do nich vcítit k jejich prospěchu. Je nezištná, férová, velmi zodpovědná, přímá, poctivá a vysoce kompetentní. Vážím si, že podporuje firmu, dlouhodobě spoluvytváří naši společnou vizi a i její velkou zásluhou jsme skvělý kolektiv. Mám radost, že se pustila také do do budování svého přímého tímu, kterému má uričtě co odevzdat ze svých bohatých zkušeností.
Tomáš Míkazakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Vierka je dáma s veľkým D. Dokáže odhadnúť potenciál ľudí okolo seba a svet vidí vo všetkých odtieňoch, nielen v základných farbách. Citlivo rozlišuje ako ku komu pristupovať a tento cit pretavuje do vysokej zdatnosti a úspechu ľudí naokolo. Svet hypoték a financií chápe viac ako ostatní. Dlhé roky zodpovedá za školenie obchodníkov vo firme a ich výsledky sú aj výsledkami Vierky. Vierka ďakujem Ti
Samuel Sivákobchodný manažér
S vierkou sa poznáme dlho a sedíme oproti sebe v jednej kancelárií 🙂 z prvej ruky poviem, že rozumie produktom, bankám, podmienkam a celému obchodnému systému viac ako ktokoľvek naokolo. Je to parťáčka do každej situácie s veľmi silnou emóciou. Na každej porade prinesie niečo cenné za seba, na každej akcii je s ňou zábava. Je to všestranná osoba ktorá je neodmysliteľná časť nášho tímu. Je to líderka bez prehnanej dominancie
Ladislav Kuruc TOP obchodník

O čo sa postarám, ak mi dovolíte rozvíjať Váš potenciál

PODPORA A STABILITA

OBCHODNÉ VÝSLEDKY

HĽADANIE PRÍLEŽITOSTÍ

NIKDY V TOM NEBUDETE SAMI

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň, s pani Schleifovou sa mi spolupracovalo naozaj výborne. Komunikatívna, rozumie sa problematike, poskytuje riešenia, je akčná a promptná...buďte radi, že ju máte. Mne osobne sa stala nepríjemná skúsenosť pri refinancovaní hypotéky, kedy moja pôvodná banka urobila chybu a namiesto splatenia úveru bez poplatku požadovali odo mňa 4000 EUR za predčasné splatenie + úroky okolo 600 EUR. Musím povedať, že mesiac to celé trvalo, kým sa všetko vyriešilo a veľmi mi pomohla pani Schleifová, ktorá obvolávala príslušné miesta a dožadovala sa vysvetlenia, čo sa vlastne stalo. Pre mňa to bolo veľmi stresujúce, ale aj vďaka prístupu uvedenej pani sa všetko vyriešilo k mojej spokojnosti. Ďakujem ešte raz a Vaše služby budem odporúčať aj naďalej. S pozdravom.
K.H
Boli sme veľmi spokojní so službami a s prístupom Vášho špecialistu pani Schleifovej. Keďže sa jednalo už o náš, v poradí už druhý hypotekárny úver, mali sme možnosť porovnať a prístup pani Schleifovej k nám ako klientovi môžeme ohodnotiť ako nadštandardný. Počas celého procesu vybavovania hypotekárneho úveru bola pani Schleifová veľmi ústretová, pravidelne nás informovala o štádiách celého procesu, bola prítomná pri stretnutiach v ČSOB a kedykoľvek ochotná poskytnúť nám zrozumiteľné informácie. Som veľmi rada, že aj touto cestou sa môžem poďakovať pani Schleifovej za jej vysoko profesionálny, ľudský prístup a samozrejme aj spoločnosti Hypo Consulting, s.r.o. za pomoc. Služby Vašej spoločnosti radi odporučíme našim známym.
D.S.
Musim vyjadrit celkovu a MAXIMALNU spokojnost s pani Schlejfovou.Je to profesionalka a velmi dobre nam poradila vo vsetkom, odpovedala vzdy okamzite na milion otazok ktore sme riesili.velmi ochotna mila zlata pani. Doteraz nikdy sme sa nestretli s takymi sluzbami. Bodaj by bol kazdy taký ako je ona.hned by vyzeralo slovensko inac. Klobuk dole pred pani Schlejfovou. Svoju robotu ovlada dokonale profesionalne. Co sa tyka skvalitnovania vasich sluzieb nic skvalitnovat sa uz neda vsetko je perfektne.super parada kvalita preciznost.takze Vam za vsetko dakujeme velmi pekne.a pani Schlejfovu srdecne pozdravujme.a prajeme jej a Vasej celej spolocnosti vela uspechov a vsetko len to najlepsie.nech sa dari.este raz za vsetko co ste pre nas spravili milion krat srdecne DAKUJEME.
J.B. a D.B., najspokojnejsi Vasi klienti vdaka pani Schlejfovej

Kontakty:

Viera Schleifová
Mobil: 0905 336 319
Email: schleifova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 
Registračné číslo v NBS: 239850
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: