fbpx

Helena Čahojová - REGIONÁLNY MANAŽÉR - Trnava

Dovoľte mi viesť Vás a dovediem Vás k rastu a úspechu! 

Odborná prax a líderská zdatnosť 

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING
0
ČLENNÝ TÍM

Čo získate ak začneme spolupracovať? 

Prvé, čo so mnou získate

Istotu, že ste vedený extrémne produktívnou osobou. Učím Vás len to čo sama ovládam a pracujem na sebe už 30 rokov

Produktovú kompetenciu

Venujem sa hypotékam, poisteniu ale aj dôchodkom. Všetky tieto sféry spolu súvisia a budem Vás nimi sprevádzať

A k tomu niečo naviac

Som dynamická a mám vysoké pracovné tempo. Mám rada úroveň, slušnošť a vážnosť. Dbám na to aby ste boli profesionálom skrz naskrz

Čo o mne hovoria spolupracovníci 

Helen je pro mě zosobnění serióznosti, pracovitosti a zodpovědnosti. Má obchodního ducha, má ve věcech jasno, má dobré nápady a mnoho obchodních zkušeností, za což si jí vážím. Je ambiciózní a proto ihned od začátku u nás je na vzestupu. Dosáhuje nejlepších obchodních výsledků a zároveň je schopný manažer, to je velmi ojedinělá kombinace! Mám radost, že se jí líbí naše vize. Pokud máte rádi cílevědomost a pragmatičnost, budete si rozumět 🙂
Tomáš Míkazakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Helen je pre mňa inšpiráciou. Ukazuje nám ako má vyzerať kvalita, úroveň a ako sa dajú všetky výzvy zvládať s gráciou. Má ohromne progresívne uvažovanie a verím na jej mimoriadny vodcovský talent. Jej tím tvoria spokojní a motivovaní ľudia, čo nie je samozrejmosť. Helen má recept na úspech a má ten dar že ho dokáže interpretovať ľuďom okolo seba a pretaviť ho do výsledkov. Ďakujem že sme v tom spolu Helen!
Samuel Sivákobchodný manažér
Helenka je, profesionálka, jedna príjemná elegantná dáma na úrovni a dlhoročná bankárka.Skvelá kolegyňa, manažérka, hypotekárna špecialistka. Okrem toho sa aktívne venuje aj poisťovníctvu. To znamená, že myslí na to aby klientom poskytla kompletný servis . Helen je spoľahlivá, zodpovedná a viem že sa o ňu môžem v rámci našej spolupráce oprieť. Helen je veľmi ľudská, empatická a pozitívna a aj preto medzi najlepších špecialistov našej spoločnosti.
Viera Schleifová produktový manažér

O čo sa postarám ak mi dovolíte rozvíjať Váš potenciál

PODPORA A STABILITA

OBCHODNÉ VÝSLEDKY

HĽADANIE PRÍLEŽITOSTÍ

NIKDY V TOM NEBUDETE SAMI

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň p. Čahojová, rada by som sa Vám poďakovala za Vašu pomoc pri vybavovaní úveru pre moju rodinu na nové bývanie. Musím byť krotká v superlatívoch, pretože tie by som najradšej použila pri vyjadrení toho, ako ste nám pomáhala, radila, vysvetľovala a hlavne našla a vybavila najvýhodnejší úver. Poradili ste nám ideálnu hypotéku šitú na mieru našej situácii. Boli ste vždy pri nás, pri každom kontakte s bankou, všetky telefonáty ste zdvihla a pomohla nám zodpovedať naše otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Sme Vám veľmi vďační a tešíme sa, že vďaka Vám môžeme mať meačné splátky menšie ako sme si predstavovali a môžeme užívať s deťmi väčšie priestrory na bývanie. Ešte raz Helenka veľké ĎAKUJEME.
Ing. Ivona Tuchyňová
Rada by som sa touto cestou podelila o skúsenosti a pocity so spoluprácou s pani Helenkou Čahojovou. Poskytla nám plný servis a napriek tomu, že sa u nás vyskytlo niekoľko problémov, ktoré celý proces vybavenia hypotekárneho úveru predĺžilo a určite nás to aj zneistilo, pani Čahojová ich riešila promptne, s pokojom, potrebným nadhľadom a prehľadom. Napriek tomu, že sama musela byť pod tlakom, aby sa veci hýbali tým správnym smerom, my sme to na jej správaní ani raz nepocítili. Pani Čahojová je dáma na správnom mieste, je to štastný človek, ktorý robí prácu, ktorá ho baví, rozumie jej a je v nej doma. Sme radi, že sme natrafili práve na pani Čahojovú a s istotou môžeme povedať, že ak budem niečo potrebovať, určite sa obrátime na ňu.
Katarína Holčeková
Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka..ďakujem.
Mgr. Oškerová Sylvia

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: