Helena Čahojová - hypotekárny špecialista - Trnava

TOP hypotekárny špecialista
a manažér obchodného tímu v Hypo Consulting s.r.o.

Moju prácu vnímam ako poslanie pomáhať

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista v bankách, z toho posledné roky v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Čo so mnou získate a ako Vám pomôžem?

Prvé, čo so mnou získate

moje dlhoročné praktické skúsenosti a profesionálnu pomoc pri výbere najvýhodnejšej hypotéky na trhu pre Vás.

Bomba, ktorá Vás dostane do kolien

„všetko pod jednou strechou“ v mojej pobočke: vybavenie hypotéky, dofinancovanie hypotéky do 100%, poistenia a vinkulácie pre banku. Úspora Vášho času a Vašich finančných prostriedkov

Borec nakoniec

získate bezplatný následný servis Vašej hypotéky. Pri konci fixačného obdobia pomoc pri vyjednávaní s bankou pri získaní čo najvýhodnejšej úrokovej sadzby na ďalšie obdobie. A spolu získate so mnou „normálny život aj s hypotékou“.

Referencie a hodnotenia klientov

Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka..ďakujem.

Mgr. Oškerová Sylvia

Dobrý deň, so službami pani Heleny Čahojovej sme boli veľmi spokojní a to preto, že ju vychádzajúc z našich osobných skúseností považujeme za absolútnu profesionálku. V našom prípade sme sa kvôli objektívnym skutočnostiam dostali do veľkej časovej tiesne. A s plným svedomím môžeme povedať, že vďaka pani Čahojovej a jej neuveriteľnému nasadeniu sa podarilo doviesť všetko k zdarnému koncu pred uplynutím lehoty danej pôvodnou bankou. Ďakujeme veľmi pekne za všetko, čo pre nás urobila. A preto odporúčam aj ďalším klientom, ktorí si vyberú túto spoločnosť, aby s istotou oslovili pani Čahojovú. Lepšia voľba snád ani neexistuje...Ďakujeme ešte raz...S pozdravom

Jozef Očenáš a Denisa Očenášová

Dobrý deň, dnes nám boli peniaze z hypotéky prevedené na účet. A touto cestou by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za Vašu ochotu, čas, námahu a celkovú pomoc pri riešení našej hypotéky. Z našej strany sme boli veľmi spokojní a sme veľmi radi, že sme sa na Vás obrátili a že ste nám dopomohla získať naše vytúžené nové bývanie. Ešte raz Vám chcem veľmi krásne poďakovať a popriať všetko len to najlepšie do budúcna.

Miriam Praženková

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Moje autorstvo na blogu, inšpirujte sa:


Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: