Helena Čahojová - hypotekárny špecialista - Trnava

TOP hypotekárny špecialista
a manažér obchodného tímu v Hypo Consulting s.r.o.

Moju prácu vnímam ako poslanie pomáhať

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista v bankách, z toho posledné 4 roky v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Čo so mnou získate a ako Vám pomôžem?

Prvé, čo so mnou získate

moje dlhoročné praktické skúsenosti a profesionálnu pomoc pri výbere najvýhodnejšej hypotéky na trhu pre Vás.

Bomba, ktorá Vás dostane do kolien

„všetko pod jednou strechou“ v mojej pobočke: vybavenie hypotéky, dofinancovanie hypotéky do 100%, poistenia a vinkulácie pre banku. Úspora Vášho času a Vašich finančných prostriedkov

Borec nakoniec

získate bezplatný následný servis Vašej hypotéky. Pri konci fixačného obdobia pomoc pri vyjednávaní s bankou pri získaní čo najvýhodnejšej úrokovej sadzby na ďalšie obdobie. A spolu získate so mnou „normálny život aj s hypotékou“.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň p. Čahojová Helenka, rada by som sa Vám touto formou poďakovala za Vašu pomoc a spoluprácu pri vybavovaní hypotekárneho úveru pre moju rodinu na nové bývanie. Musím byť krotká v superlatívoch, pretože tie by som najradšej použila pri vyjadrení toho, ako ste nám pomáhala, radila, vysvetľovala a hlavne našla a vybavila tú najvýhodnejšiu úverovú možnosť na trhu. Poradili ste nám úplne najideálnejšiu hypotéku šitú na mieru, na naše podmienky a situáciu. Boli ste vždy pri nás, pri každom kontakte s bankou, všetky telefonáty ste hneď zdvihla a pomohla nám zodpovedať naše otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Sme Vám veľmi vďační a tešíme sa, že vďaka Vám môžeme mať meačné splátky menšie ako sme si predstavovali a môžeme užívať s deťmi väčšie priestrory na bývanie ako sme mali doteraz. Ešte raz Helenka veľké ĎAKUJEME.
Ing. Ivona Tuchyňová
Rada by som sa touto cestou podelila o skúsenosti a pocity spojené so spoluprácou s pani Helenkou Čahojovou. Poskytla nám plný servis a napriek tomu, že sa v našom prípade vyskytlo niekoľko problémov, ktoré celý proces vybavenia hypotekárneho úveru predĺžilo a určite nás to aj zneistilo, pani Čahojová ich riešila promptne, s pokojom, potrebným nadhľadom a prehľadom. Napriek tomu, že sama musela byť pod tlakom, aby sa veci hýbali tým správnym smerom, my ako klienti sme to na jej správaní ani raz nepocítili. Pani Čahojová je dáma na správnom mieste, je to človek, ktorý má to šťastie, že robí prácu, ktorá ho baví, rozumie jej a v ktorej je takpovediac doma. Šťastie ale majú aj ľudia ako my, ktorí práve s ňou ako odborníkom riešili otázku financovania bývania. Sme radi, že sme natrafili práve na pani Čahojovú a s istotou môžeme povedať, že pokiaľ by sme v budúcnosti potrebovali niečo prekonzultovať či priamo riešiť, určite sa znova obrátime na ňu.
Katarína Holčeková
Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka..ďakujem.
Mgr. Oškerová Sylvia

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: