fbpx

Zuzana Göndörová - hypotekárny a poisťovací špecialista Košice

Pri kvalitnom servise je možné dosiahnuť všetko!

Odborná prax

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
0
FINANČNÝCH INŠTITÚCIÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING

Poskytujem komplexný servis pre oblasti: 

HYPOTEKÁRNY ÚVER

REFINANCOVANIE HYPOTÉKY

KONSOLIDÁCIA ÚVEROV

SPOTREBNÝ ÚVER

POISTENIE NEHNUTEĽNOSTI

PZP A HAVARIJNÉ POISTENIE

PRIJÍMANIE VKLADOV

INVESTOVANIE DO ZLATA

STAROBNÝ DÔCHODOK

Čoho Vás rada zbavím? 

Obáv, že urobíte chybu

Poskytnem Vám pomoc a rady špecialistu, aby ste pri tomto dôležitom kroku neurobili chybu.

Starostí a problémov

Odbremením Vás od riešenia všetkých problémov, ktoré sa v priebehu priebehu úveru objavia.

Strachu z budúcnosti

Následný servis po čerpaní úveru hlavne pri konci fixácie, udržím nízke náklady. Vy si užívate aj s hypotékou.

Referencie a hodnotenia klientov

Chcela by som sa podelit o moju velmi pozitivnu skusenost. Moj hypo specialista p. Gondorova, som s nou nadmieru spokojna. Pomohla mi velmi uspesne s hypotekou a poradila vo vsetkom. Jej pristup a ochota je naozaj na profesionalnej urovni.Velmi pekne by som sa chcela podakovat za tuto pomoc od vasej spolocnosti p. Gondorova je super. O pani Gondorovej som pocula uz zaciatkom roka od mojho otca, ktory mi ju odporucil a tak isto mal snou velmi pozitivnu skusenost, no bohuzial v maji som stratila nanu kontakt, vedela som iba ze pracuje v Kosiciach a pre vasu spolocnost. Tak som vas nevahala kontaktovat a nakoniec som sa snou vdaka vam znovu spojila. Chcela by som sa velmi pekne podakovat vasej spolocnosti a tak isto aj pani Gondorovej, vdaka vam moja hypoteka dopadla uspesne. Urcite v buducnosti budem vasu spolocnost a aj pani Gondorovu odporucat znamym.
Martina Longauerová
Som nad mieru spokojná so službami p.Gondorovej. Jej profesionálny, ľudský prítup ma pozitívne prekvapil. Vemi mi pomohla, keď som to mala komplikovanejšie. Oceňujem, že je veľmi chápavá a hľadá spôsob, ako sa to dá, nie ako to nejde. Veľa ľudí si myslí, že kto takéto služby poskytuje, chce iba zarobiť a že to nepotrebuje, že si to radšej vybaví sám. Ale situácia v bankovníctve je neprehľadná a všade sú skryté poplatky a podmienky. Táto služba pomáha "normálnemu človeku,,. Som presvedčená, že vďaka prístupu pani Gondorovej, jej dobrým vzťahom s pracovníčkami bánk, jej multifunkčnosti, schopnosti kombinovať, triezvemu uvažovaniu sa mi podarilo zlepšiť si vlastnú situáciu a určite budem p. Gondorovú odporúčať aj iným ľuďom, ktorý potrebujú niečo podobné riešiť...ja neľutujem,že som sa obrátila na Vás a som rada,že som mala šťastie na Gondorovú,lebo stále je všetko aj o ľuďoch. ďakujem!
Janka Šipláková
Dobrý deň. Musím priznať, že nie raz som bola spomenula medzi mojimi známymi, že som rada, že som sa, sledom istých udalostí, dozvedela o Hypo Conzultigu. Potrebovala som si kúpiť byt a začala som si vybavovať som si hypotéku.I keď som bola osobne asi v štyroch bankách zistiť si podrobnosti a podmienky, predsa som len chcela a potrebovala odbornú pomoc, niekoho, kto by mi vedel poradiť trošku osobnejšie, než v banke. Bola som veľmi rada, keď mi bola doporučená pani Göndörová. Veľmi mi pomohla nielen radami, ale i tým, že veľa vecí vykonzultovala a vybavila priamo s bankou a následne ma hneď o priebehu informovala. Keďže som bola neznalá istých termínov a pojmov spojených s kúpou bytu, bola ochotná sa spojiť i s realitnou kanceláriou a vysvetliť im, v mojom mene, čo bolo treba. Toto obdobie bolo pre mňa veľmi náročné a vďaka pani Göndörovej som ho zvládla oveľa ľahšie. Som rada, že i na Slovensku existuje spoločnosť, ktorá je tu pre ľudí a pomáha im vyznať sa v spleti informácií, financií a pojmov. Ďakujem. S pozdravom.
M.V.

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Zuzana Göndörová
Mobil: 0911 939 701
Email: gondorova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Slovenskej Jednoty 10, 040 01 Košice

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Zdieľajte moju webstránku

Kontakty:

Zuzana Göndörová
Mobil: 0911 939 701
Email: gondorova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Slovenskej Jednoty 10, 040 01 Košice
Registračné číslo v NBS: 143 643
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: