fbpx

Viera Schleifová - hypotekárny špecialista - Bratislava

Produktová špecialistka a manažér pre vzdelávanie obchodnej siete Hypo Consulting s.r.o.

Hypotéka je cesta, ako mojim klientom pomáham plniť ich životné ciele a sny

Odborná prax

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
KLIENTOV V HYPO CONSULTING
0
FINANČNÝCH INŠTITÚCIÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING

Poskytujem komplexný servis pre oblasti: 

HYPOTEKÁRNY ÚVER

REFINANCOVANIE HYPOTÉKY

KONSOLIDÁCIA ÚVEROV

RIZIKOVÉ ŽIVOTNÉ POISTENIE

NEŽIVOTNÉ POISTENIE

INVESTOVANIE DO ZLATA

Čo všetko so mnou získate a čoho sa radi zbavíte?

Profesionálna podpora

A dlhoročné skúsenosti z bankovníctva v oblasti hypoték. Pomôžem Vám už vopred sa pripraviť na jednotlivé kroky vedúce k podaniu kompletnej žiadosti do banky.

Zbavíte sa strachu

Že urobíte chybu pri výbere vhodnej banky a najvýhodnejšieho riešenia Vašej hypotéky. Počas celého riešeniaúveru budem Vašou profesionálnou a morálnou oporou.

Osobný prístup

Pri riešení problémov pred, počas alebo po vybavení Vašej hypotéky. Budem pri Vás v budúcnosti a stále budem bdieť, aby bola Vaša hypotéka pre Vás stále čo najvýhodnejšia.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň, s pani Schleifovou sa mi spolupracovalo naozaj výborne. Komunikatívna, rozumie sa problematike, poskytuje riešenia, je akčná a promptná...buďte radi, že ju máte. Mne osobne sa stala nepríjemná skúsenosť pri refinancovaní hypotéky, kedy moja pôvodná banka urobila chybu a namiesto splatenia úveru bez poplatku požadovali odo mňa 4000 EUR za predčasné splatenie + úroky okolo 600 EUR. Musím povedať, že mesiac to celé trvalo, kým sa všetko vyriešilo a veľmi mi pomohla pani Schleifová, ktorá obvolávala príslušné miesta a dožadovala sa vysvetlenia, čo sa vlastne stalo. Pre mňa to bolo veľmi stresujúce, ale aj vďaka prístupu uvedenej pani sa všetko vyriešilo k mojej spokojnosti. Ďakujem ešte raz a Vaše služby budem odporúčať aj naďalej. S pozdravom.
K.H
Boli sme veľmi spokojní so službami a s prístupom Vášho špecialistu pani Schleifovej. Keďže sa jednalo už o náš, v poradí už druhý hypotekárny úver, mali sme možnosť porovnať a prístup pani Schleifovej k nám ako klientovi môžeme ohodnotiť ako nadštandardný. Počas celého procesu vybavovania hypotekárneho úveru bola pani Schleifová veľmi ústretová, pravidelne nás informovala o štádiách celého procesu, bola prítomná pri stretnutiach v ČSOB a kedykoľvek ochotná poskytnúť nám zrozumiteľné informácie. Som veľmi rada, že aj touto cestou sa môžem poďakovať pani Schleifovej za jej vysoko profesionálny, ľudský prístup a samozrejme aj spoločnosti Hypo Consulting, s.r.o. za pomoc. Služby Vašej spoločnosti radi odporučíme našim známym.
D.S.
Musim vyjadrit celkovu a MAXIMALNU spokojnost s pani Schlejfovou.Je to profesionalka a velmi dobre nam poradila vo vsetkom, odpovedala vzdy okamzite na milion otazok ktore sme riesili.velmi ochotna mila zlata pani. Doteraz nikdy sme sa nestretli s takymi sluzbami. Bodaj by bol kazdy taký ako je ona.hned by vyzeralo slovensko inac. Klobuk dole pred pani Schlejfovou. Svoju robotu ovlada dokonale profesionalne. Co sa tyka skvalitnovania vasich sluzieb nic skvalitnovat sa uz neda vsetko je perfektne.super parada kvalita preciznost.takze Vam za vsetko dakujeme velmi pekne.a pani Schlejfovu srdecne pozdravujme.a prajeme jej a Vasej celej spolocnosti vela uspechov a vsetko len to najlepsie.nech sa dari.este raz za vsetko co ste pre nas spravili milion krat srdecne DAKUJEME.
J.B. a D.B., najspokojnejsi Vasi klienti vdaka pani Schlejfovej

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Viera Schleifová
Mobil: 0905 336 319 
Email: schleifova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár, ja Vám zavolám:

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Viera Schleifová
Mobil: 0905 336 319
Email: schleifova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 
Registračné číslo v NBS: 239850
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: