fbpx

Na štyroch kolesách za adrenalínom – letný teambuilding

V dňoch 6. – 7. júna 2018 sa opäť naša skvelá partia stretla tento krát na letnom teambuildingu v čarovnom prostredí neďaleko Levíc, aby sme utužili vzájomné vzťahy a posilnili tímového ducha. Čakalo na nás dobrodružstvo na brehu rieky Hron na Ranči u Bobiho, kde vedenie spoločnosti pre nás pripravilo zábavný program a pre tých odvážnejších aj trocha adrenalínu. Ako sme si užili náš teambuilding?

Organizátori teambuildingu 🙂

Od začiatku samé prekvapenia

Začali sme pozvoľna a ako prvá aktivita bol minigolf. Druhá polovica tímu povzbudzovala golfových hráčov z altánku. Nakoniec víťazstvo vo firemnom turnaji získala naša Evka. Zdá sa, že neboduje iba v hypotékach. 🙂

Prevetrali sme si hlavy…

Hoci sa nám počasie trocha pokazilo a začalo pršať, ale to nám na dobrej nálade neubralo ani nás to neodradilo a vyskúšali sme aj jazdu na štvorkolkách. Adrenalín sa s pribúdajúcim dažďom stupňoval a radosť mali najmä naši chalani.

Jazda na koni

V jazdeckom areáli na nás netrpezlivo čakali dvaja krásavci Boby a Tango. Užívali sme si pokojnú jazdu na koni a pre niektorých z nás to bol doslova nezabudnuteľný zážitok.

Nielen práca, ale aj zábava – toto sú naše teambuildingy. Ak sa chceš stať súčasťou našej skvelej partie, neváhaj a pridaj sa k nám. Nie sme len skupina kolegov, ktorí pracujú vedľa seba, ale sme v prvom rade jednotný tím, ktorý drží spolu.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.