fbpx

Ladislav Kuruc – hypotekárny špecialista so značkou svedomitosti, čestnosti a obľúbenosti

Mgr. Ladislav Kuruc je dlhoročným členom nášho tímu, takže má bohaté skúsenosti či už s prácou s klientmi a zároveň našu spoločnosť už pozná ako „vlastnú dlaň“. Patrí k najlojálnejším a zároveň najobľúbenejším členom bratislavskej partie. Je to mladý muž, manžel a otec, z ktorého cítite lásku k svojej rodine, svojej práci, ku klientom i ľuďom ako takým. Je nekonfliktný a my, ostatní kolegovia, s ním radi zdieľame spoločné priestory v kanceláriách, ale aj chvíle strávené na školeniach, workshopoch i v rámci mimopracovných aktivít. Laco Kuruc vzbudzuje prirodzený rešpekt medzi kolegami aj klientmi. Radi sa na neho obracajú, pretože je nie len ľudský a príjemný, ale je aj odborník na poli hypoték, vie, čo robí a je spoľahlivý. Laco nie je len skvelý hypotekárny špecialista, ale aj manažér vzdelávania obchodnej siete v oblasti finančných služieb. Venuje sa teda hypotékam, úverom, aj neúverovým produktom – poisteniu, sporeniu a investovaniu.  

Ocenenia a úspechy Ladislava Kuruca

Laco Kuruc bol preto za svoju prácu počas svojej kariéry v spoločnosti Hypo Consulting neraz odmenený a ocenený spolu s ostatnými najlepšími hypotekárnymi špecialistami. K jeho najvýznamnejším oceneniam nesporne patria Ocenenie za najvyššiu úspešnosť pri riešení hypoték klientom za rok 2018 a 2-krát Ocenenie za najlepší následný servis klientom v roku 2018. Tieto úspechy znamenajú, že sa o svojich klientov stará naozaj poctivo, že jeho práca s nimi nekončí len uzatvorením zmluvy a vybavením hypotéky, ale stojí pri nich stále aj po samotnom uzatvorení obchodu.

Rozhovor o tom, ako seba i našu spoločnosť Laco Kuruc vidí on sám

Boli sme zvedaví na to, ako sa Laco k nám dostal, ako sám vníma svoju prácu i našu spoločnosť, preto sme mu položili niekoľko otázok o ňom, jeho práci, jeho pocitoch. A tu sú jeho odpovede a vyznania:

Laco, čo si robil predtým, ako si prišiel pracovať do Hypo Consulting?

Predtým, ako som prišiel pracovať do HC, som dlhé roky pôsobil v banke ako hypotekárny špecialista.

Aké boli Tvoje hlavné dôvody pre zmenu práce? Čo Ťa motivovalo naštartovať novú kariéru práve u nás?

Keď som sa rozhodoval odísť z pozície bankára, najviac moje rozhodnutia ovplyvňovala možnosť organizovať si čas podľa vlastných predstáv.

 S akými problémami si musel na začiatku svojej kariéry v HC najviac bojovať?

Aj napriek tomu, že som okrem Hypo Consulting začal pracovať aj pre jednu poisťovňu a mal som dosť známych v okolí, ktorí moje služby potrebovali, predsa len som potreboval na svoj štart veľa klientov. Aby som uživil svoju rodinu, bolo ich treba veľa a naozaj, na začiatku bolo náročné ich získavať.

Ako si tieto problémy zvládol, resp. čo Ti pomohlo počiatočné problémy prekonať?

Mal som to šťastie a dnes už viem, že som sa rozhodol správne – spolupracovať práve s Hypo Consulting. Po niekoľkých úspešne zvládnutých prvých obchodoch mi spoločnosť začala prideľovať kontakty na záujemcov o hypotéku plynúcich z veľmi dobre prepracovaného marketingu. Získavanie týchto firemných kontaktov mi v prvých rokoch veľmi pomohlo, pretože tento typ klientov sa stal výdatným zdrojom mojich ďalších obchodov.

Čo Ti v práci robí najväčšiu radosť?

Najdôležitejšia je pre mňa spokojnosť klientov, ktorým sa vyčerpal úver. Naše povolanie je neraz veľmi náročné, takže po dobre odvedenej a úspešne vykonanej práci cítim pocit uspokojenia.

Čo pre Teba znamená, keď sa Ti podarí vybaviť hypotéku aj pre zdanlivo neriešiteľného klienta?

Som veľmi spokojný. Pretože práve s klientmi, ktorí sú ťažko riešiteľní, je najviac práce. Hľadanie riešení pre nich vyžaduje maximálne nasadenie, množstvo energie a času, preto po úspešnom zvládnutí tak náročného obchodu cítim skvelý pocit užitočnosti a zadosťučinenia.

Čo všetko robíš pre to, aby Tvoj klient vedel, že je o neho perfektne postarané a že naozaj dostane to, čo potrebuje?

V prvom rade dbám o to, aby riešenie jeho hypotéky a všetkých potrieb s ňou súvisiacich bolo pre klienta najideálnejšie. Niekedy to nie je ľahké, musím zvažovať rôzne kombinácie, inokedy keď je klient priechodný vo väčšine bánk, snažím sa ušetriť mu peniaze i množstvo stresov a energie. Robím všetko pre to, aby som klienta okrem najlepšie nastaveného produktu odbremenil aj od čo najväčšieho množstva vybavovačiek a byrokracie.

Ako dlho pôsobíš v Hypo Consulting? Ako vnímaš jeho vedenie i spoločnosť ako takú?

V našej spoločnosti pracujem už vyše 6 rokov a som veľmi spokojný. HC vnímam ako rodinnú firmu, kde si všetci vzájomne pomáhame. Vedenie je veľmi ústretové a cítiť od neho podporu nás, obchodníkov, v každom ohľade. S kolegami sme výborná partia, vždy si máme čo povedať a vždy sa teším na naše spoločné aktivity.

Ako sa cítiš v HC v súčasnosti? Ako sa Ti aktuálne darí?

V práci sa cítim veľmi dobre a neplánujem v oblasti môjho pôsobenia žiadne zmeny. Darí sa mi veľmi dobre, stále mám veľa práce, dokonca niekedy sa riadne zapotím, aby som stíhal vybavovať svojich klientov. Je to ale veľmi dobre, teším sa zo svojich úspechov, pretože viem, že všetko čo robím, sa odrazí na tvárach mojich spokojných klientov i na stave môjho účtu (smiech).

Laco, ďakujem Ti za rozhovor a prajem Ti veľa spokojnosti a úspechov do budúcnosti.

Pridajte sa do tímu našich úspešných kolegov

Preto aj vy, nech máte za sebou akúkoľvek profesijnú minulosť a skúsenosti, môžete svoj život zmeniť k lepšiemu. Máte možnosť organizovať svoje pracovné aktivity po svojom, môžete zarábať niekoľkonásobne viac ako doteraz, môžete mať nových ochotných a obetavých kolegov. Takých ako je napríklad aj Ladislav Kuruc.

Staňte sa jedným z nás a dajte si možnosti, aké dostali aj ostatní členovia nášho tímu. Ak vás napĺňa práca s ľuďmi, chcete sa stále učiť nové veci a ste vytrvalí, neoľutujete. Od nás dostanete podporu, ktorá vám pomôže naštartovať vašu novú kariéru a uskutočniť zmeny, ktorých sa možno ešte dnes bojíte. Ale aj vy môžete byť odborníkom v oblasti hypoték prípadne iných finančných produktov a plniť tak druhým sny o ich bývaní, nech ste z ktoréhokoľvek kúta Slovenska.

Spoznajte Laca Kuruca i ostatných našich úspešných kolegov a učte sa i od nich. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si stretnutie s niektorým z našich manažérov.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.

Štítky: