Viera Schleifová - hypotekárny špecialista - Bratislava

 
     a manažér vzdelávania obchodnej siete v Hypo Consulting

Hypotéka je jedna z ciest, ako si moji klienti môžu splniť sen o bývaní. Rada ľuďom pomáham plniť ich sny a preto svoju prácu milujem.

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista
0
klientov v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a zavolám Vám.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Čo všetko so mnou získate a čoho sa radi zbavíte?

Získate moju podporu

a dlhoročné skúsenosti z bankovníctva v oblasti hypoték. Pomôžem Vám už vopred sa pripraviť na jednotlivé kroky vedúce k podaniu kompletnej žiadosti do banky.

Stratíte so mnou obavy,

že urobíte chybu pri výbere vhodnej banky a najvýhodnejšieho riešenia Vašej hypotéky. Počas celého procesu vybavovania úveru budem Vašim sprievodcom a morálnou i profesionálnou oporou.

Osobne budem pri Vás

pri riešení problémov, ktoré vzniknú či už pred, počas alebo po vybavení Vašej hypotéky. Budem pri Vás aj v budúcnosti a stále budem bdieť nad tým, aby aj v nasledujúcich obdobiach bola Vaša hypotéka pre Vás čo najvýhodnejšia.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý deň, s pani Schleifovou sa mi spolupracovalo naozaj výborne. Komunikatívna, rozumie sa problematike, poskytuje riešenia, je akčná a promptná...buďte radi, že ju máte. Mne osobne sa stala nepríjemná skúsenosť pri refinancovaní hypotéky, kedy moja pôvodná banka urobila chybu a namiesto splatenia úveru bez poplatku požadovali odo mňa 4000 EUR za predčasné splatenie + úroky okolo 600 EUR. Musím povedať, že mesiac to celé trvalo, kým sa všetko vyriešilo a veľmi mi pomohla pani Schleifová, ktorá obvolávala príslušné miesta a dožadovala sa vysvetlenia, čo sa vlastne stalo. Pre mňa to bolo veľmi stresujúce, ale aj vďaka prístupu uvedenej pani sa všetko vyriešilo k mojej spokojnosti. Ďakujem ešte raz a Vaše služby budem odporúčať aj naďalej. S pozdravom.
K.H
Dobrý deň, boli sme veľmi spokojní s vašimi službami, osobitne s prístupom Vášho hypotekárneho špecialistu pani Schleifovej. Keďže sa jednalo už o náš, v poradí už druhý hypotekárny úver, mali sme možnosť porovnať a prístup pani Schleifovej k nám ako klientovi môžeme ohodnotiť ako nadštandardný. Počas celého procesu vybavovania hypotekárneho úveru bola pani Schleifová veľmi ústretová, pravidelne nás informovala o štádiách celého procesu, bola prítomná pri stretnutiach v ČSOB a kedykoľvek ochotná poskytnúť nám zrozumiteľné informácie. Som veľmi rada, že aj touto cestou sa môžem poďakovať pani Schleifovej za jej vysoko profesionálny, ľudský prístup a samozrejme aj spoločnosti Hypo Consulting, s.r.o. za pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Služby Vašej spoločnosti radi odporučíme našim známym. S pozdravom.
D.S.
Dobry den.musim vyjadrit celkovu a MAXIMALNU spokojnost s pani Schlejfovou.Je to profesionalka a velmi dobre nam poradila vo setkom.odpovedala nam vzdy okamzite na milion otazok ktore sme riesili.velmi ochotna mila zlata pani to je.doteraz nikdy sme sa nestretli s takymi super sluzbami.a bodaj by bol kazdy tak dobry ako je ona.hned by vyzeralo aj cele slovensko inac.klobuk dole pred pani Schlejfovou.svoju robotu ovlada dokonale profesionalne.nesmierne sme spokojny a co sa tyka skvalitnovania vasich sluzieb nic skvalitnovat sa uz neda vsetko je perfektne.super parada kvalita preciznost.takze Vam za vsetko dakujeme velmi pekne.a pani Schlejfovu srdecne pozdravujme.a prajeme jej a Vasej celej spolocnosti vela uspechov a vsetko len to najlepsie.nech sa dari.este raz za vsetko co ste pre nas spravili milion krat srdecne DAKUJEME.
J.B. a D.B., najspokojnejsi Vasi klienti na svete vdaka pani Schlejfove

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Viera Schleifová
Mobil: 948 997 831
Email: schleifova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár, ja Vám zavolám:

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Viera Schleifová
Mobil: 948 997 831
Email: schleifova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 
Registračné číslo v NBS: 239850
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: