Ako vyzerá rozbeh činnosti v Hypo Consulting?

Už si si vyjasnil/a otázky, ktoré Ťa trápili a rozhodol/a si sa postaviť na vlastné nohy. Chceš odísť zo zamestnania v banke a začať podnikať v oblasti, ktorej rozumieš a ktorú máš rád/a – v sprostredkovaní úverov.

Keď som rozmýšľal nad obsahom tohto článku, spomenul som si na svoje začiatky spolupráce. Prišiel som tiež z riadneho zamestnania a navyše z úplne inej oblasti.

Kládol som si rovnakú otázku akú si asi kladieš dnes Ty: Ako budú vyzerať moje prvé kroky pri spolupráci s Hypo Consulting? A ako tie ďalšie?

Moje pocity boli plné očakávania – a priznávam, aj strachu – ako to zvládnem. Nebol som už nepopísaný papier a mal som už niečo za sebou. A teraz som mal znovu začať úplne od nuly.

A potom to prišlo…

Hneď od prvého dňa sa okolo pohybovali ľudia plní pozitívnej energie. Ihneď v prvé dni som dostal školenie, ktoré mi dalo všetky dôležité informácie – kde nájdem veci potrebné k práci, kto sú kolegovia, na ktorých sa kedykoľvek môžem obrátiť s prosbou o pomoc a oni mi vraj pomôžu.

Prišiel prvý klient a toľko potrebná pomoc a rady od všetkých okolo – ako mám celý problém uchopiť a požiadavky klienta riešiť v spolupráci s bankami. Nakoniec prišlo úspešné sprostredkovanie prvého úveru klienta ukončené načerpaním úveru. Dnes si uvedomujem, že pomoc, ktorú som vtedy dostal, bola oveľa väčšia, ako som očakával a akú mi sľubovali.

Navyše ja som začínal v úplne novej oblasti obchodu a bez skúseností s úvermi. V tomto máš veľkú výhodu, pretože s úvermi pracuješ a si v nich doma.

Ako je to dnes?

Keď sa z minulosti vrátim späť do súčasnosti, uvedomujem si, že dnes už niekoľko rokov pomáham pri prvých krokoch novým kolegov práve ja.

Dnes rozumiem každej Tvojej obave. A keďže som všetky moje vlastné obavy a strach z nového prekonal, nebojím sa napísať, že spolu Tvoje prvé kroky prekonáme a som si istý, že po čase sa na Tvojich začiatočníckych obavách zasmejeme v príjemnej spoločnosti kolegov na nejakom teambuildingu.

S nami budete plniť sny o bývaní!

Štítky:
  • Najnovšie články na blogu
  • e-book: 10 najdrahších chýb

    Získajte zdarma prehľad tých najdrahších chýb, ktoré môžete urobiť, keď budete vybavovať hypotéku a tipy ako sa im vyhnete.

    e-book 10 najdrahších chýb pri vybavovaní hypotéky