fbpx

6 dôvodov, prečo využiť služby hypotekárneho špecialistu

Ako iste viete, máte veľa možností, ako si vybaviť hypotéku. Môžete ísť do svojej banky a informovať sa, aké možnosti a podmienky Vám ponúkne. Vám sa ale táto alternatíva celkom nepozdáva, a tak sa rozhodnete, že si pochodíte viac bánk a vyberiete si pre Vás tú najlepšiu. V aktuálnej situácii sa mnoho z Vás do bánk radšej ani nevyberie. Tí, ktorí sa osmelia a do bánk sa informovať predsalen pôjdu, odrazu zistia, že majú v hlave poriadny zmätok. Všetky čísla a informácie sa im miešajú jedna cez druhú. Vy, ktorí nikam nepôjdete, sadnete si k počítaču a budete hľadať na stránkach bánk, kde sa ale nakoniec nič konkrétne nedozviete. Nakoniec urobíte ďalší krok – „vygúglite“ si porovnávače a rôzne kalkulačky, v ktorých sa nakoniec, ak nemáte už s hypotékou skúsenosti z minulosti, stratíte definitívne.

Ja vám ale navrhujem ďalšiu možnosť. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s hypotekárnymšpecialistom. Okrem toho, že Vám ušetrí more času, balík peňazí a kopu nervov, tu je 6 ďalších dôvodov, prečo neoľutujete:

1, Hypotekárny špecialista je objektívny

V každej banke Vám bude pracovník prezentovať jeho zamestnávateľa ako tú najlepšiu možnosť pre Vás. Je to tak preto, že musí plniť plány banky a zarábať tým aj na svoju vlastnú výplatu. Banky svojich zamestnancov špeciálne školia na to, aby ste uverili, že ste práve u toho najlepšieho a aby Vám predali čo najviac produktov. Druhým aspektom je fakt, že pracovník v banke pozná len tie produkty, ktoré predáva. Nevie a ani nechce Vám povedať, že v pobočke banky cez cestu by ste mali oveľa nižší úrok alebo nižšie poplatky.

Hypotekárny špecialista to ale vie. A s čím väčším počtom bánk spolupracuje, tým lepšie pre Vás. Oboznámi Vás s podmienkami hypoték od všetkých spolupracujúcich bánk a vybere tu najlepšiu hypotéku pre Vás. Objektivita našich hypotekárnych špecialistov je jedným zo základných dôvodov spokojnosti našich klientov. Príbehy a hodnotenia našich klientov sú toho dôkazom.

2, Hypotekárny špecialista má skúsenosti a ľudí na správnom mieste

Situácia v našich bankách je v súčasnosti z pohľadu kvality a profesionality ich pracovníkov žalostná. Banky bojujú s fluktuáciou pracovníkov, pretože, povedzme si úprimne, platy už nemajú také dobré ako kedysi a sú na nich kladené vysoké nároky. Treba veľa vedieť a veľa pracovať. A nie každý to zvládne. A tak sa Vám môže stať, že sa občas stretnete na pobočke banky s nováčikom alebo menej skúseným poradcom. Nedostanete presné a pravdivé informácie a v dobrej viere si nakoniec sami vybavíte nie práve najvýhodnejšiu hypotéku.

Hypotekárny špecialista to ale vie. A ak nemá istotu, vie, na koho sa má obrátiť, pretože má v bankách časom overené a spoľahlivé kontaktné osoby.

3, Hypotekárny špecialista stojí vždy pri Vás

Pracovník v banke má denne okrem klientov mnoho ďalších úloh a administratívy, navyše musí sedieť na pobočke. Nemá čas venovať sa Vám individuálne a nie to ešte vybavovať za Vás návštevy po úradoch.

Hypotekárny špecialista je tu iba pre Vás. Okrem vybavenia samotného úveru v banke Vám pomôže s prípravou podkladov, poradí a vybaví Vám znalca a znalecký posudok na zakladanú nehnuteľnosť, zabezpečí za Vás napríklad návštevu katastra alebo poisťovne pre prípad vybavenia poistenia nehnuteľnosti a vinkulácie pre banku. V prípade kúpy nehnuteľnosti je stále v kontakte aj s Vašim realitným maklérom, aby mal pod kontrolou celý proces prevodu bytu alebo domu. Keď treba, vysvetlí Vám všetky podrobnosti týkajúce sa jednotlivých krokov vybavovania hypotéky.

4, Hypotekárny špecialista Vám pomôže v prípade problémov

Náplň práce bankového pracovníka spočíva v obmedzených činnostiach. Nemá čas ani priestor vymýšľať pre Vás neštandardné riešenia.

Hypotekárny špecialista pozná rôzne „tajné“ triky bankárov, pozná medzery v podmienkach jednotlivých bánk, vie, kde je možné vybaviť pre Vás rôzne výnimky. Už vopred Vám povie, na čo si máte dávať pozor, aby Vaša hypotéka nebola zamietnutá.

5, Hypotekárny špecialista Vás nestojí žiadne peniaze

Za vybavenie hypotéky v banke priamo bankovému pracovníkovi nezaplatíte nič. Tak isto ale ani za služby od hypotekárneho centra aj napriek tomu, že sú podstatne komplexnejšie, platiť nebudete. Hypotekárnych špecialistov platia banky, takže sa nemusíte obávať žiadnych finančných nákladov navyše. Práve naopak. Hypotekárni špecialisti Vám pri vybavení hypotéky pomôžu eliminovať náklady na hypotéku na čo najnižšiu možnú mieru.

6, Hypotekárny špecialista sa o Vás bude starať aj v budúcnosti

Práca bankového pracovníka na Vašom úverovom prípade poskytnutím hypotéky končí. Čakajú na neho noví klienti a ďalšie povinnosti.

Hypotekárny špecialista s Vami ale aj naďalej ostáva v kontakte. Môžete sa na neho obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok, poradí Vám, čo robiť, ak potrebujete uskutočniť na úvere zmenu, alebo čo môžete urobiť, aby ste mali v banke vždy čo najlepšie podmienky. Pri konci fixácie Vám zhodnotí Vaše ďalšie možnosti a v prípade výhodnosti Vám pomôže Vašu hypotéku opäť bezplatne preniesť do inej banky.

Čo poviete na všetky výhody vybavenia Vašej hypotéky s odborníkom?

Každý deň sa presviedčame, že naša práca má zmysel, keď vidíme na tvári našich klientov úsmev a prijímame ich poďakovania. Staňte sa teda aj Vy našim spokojným klientom.