fbpx

Stojí za nami už viac ako 800 pozitívnych referencií od klientov

Súčasťou nášho inteligentného a obsahovo bohatého marketingu a komunikácie je okrem iného aj získavanie referencií od našich klientov. Klientov oslovujeme po ukončení obchodu a pýtame sa ich, ako boli spokojní so špecialistom, ktorý stál po ich boku počas celého procesu riešenia hypotéky. A že klienti reagujú, to je nesporné. Dostali sme od nich už viac ako 700 referencií, v ktorých vyjadrujú spokojnosť s prístupom a prácou našich kolegov a dávajú nám vedieť, ako veľmi sme pre nich potrební a užitoční.

Čo sme pre získanie stoviek referencií urobili?

Veríme, že za týmto množstvom vyjadrení našich klientov stojí zodpovedná práca a ľudský prístup našich hypotekárnych špecialistov, práca vedenia našej spoločnosti, náš systém vzdelávania a naše firemné hodnoty. Už pri príchode nových kolegov sa o nich staráme. Poskytujeme im zaškolenie, podporu či už na poli produktov a pri hľadaní nových klientov, ale zároveň im pomáhame začleniť sa čo najskôr do nášho tímu. Chceme, aby okrem vzdelávania cítili u nás súdržnosť a spolupatričnosť, ako aj neustálu ochotu vzájomne si pomáhať. A podstatné v práci pre klientov je to, že naše firemné hodnoty nie sú deklarované len niekde vo smerniciach, ale sú súčasťou našej každodennej činnosti a správania sa. Klienti nás potom aj sami odporúčaj ďalej pretože cítia, že sa na nás dá spoľahnúť.

Aké aktivity čakajú našich nových kolegov?

Zo všetkých síl podporujeme neustále vzdelávanie, či už formou školení a workshopov, ale aj na poli sociálnych sietí. Aby sme mali spokojných klientov, vieme, že za ich spokojnosťou musí stáť serióznosť a vysoká profesionalita našich špecialistov. Pracujeme na tom, aby naši hypotekárni špecialisti vedeli klientom poskytnúť 100%-ný servis, zároveň náš tím je bohatý na kolegov, ktorý sa o klientov vedia postarať nie len na poli hypoték, ale vedia im zabezpečiť kvalitné služby aj v oblasti súvisiacich produktov, či už poistných alebo investičných.

Aktivity na sociálnych sieťach

Aby naši klienti mohli reagovať a dať referenciu aj verejne, máme prepracovanú komunikáciu na sociálnych sieťach a kanáloch. Naši špecialisti majú osobné profily na našom webe, zároveň intenzívne využívajú sociálne siete, kde prezentujú seba a svoje kvality. Okrem toho spolu ako kolegovia v tíme pravidelne komunikujeme v uzavretej skupine, kde si v ktoromkoľvek momente máme možnosť vymeniť skúsenosti a požiadať o radu kolegov hoci aj na druhom konci Slovenska.

Čo okrem vybavenia najlepšej hypotéky robíme pre klientov?

Hlavnou zásadou je u nás rýchlosť reakcie na klienta a jeho požiadavky. Žiadne odkladanie úloh, automatické volanie na zmeškané hovory, odpovedáme a reagujeme ihneď. A okrem toho, že našim klientom hľadáme tie najlepšie a najvýhodnejšie riešenia hypoték, chceme a vieme im poskytnúť ďalšie súvisiace produkty z nášho bohatého portfólia. Snažíme sa prispievať k ich informovanosti na poli finančných produktov, vytvárame pre nich vzdelávacie videá, checklisty, píšeme pre nich články v sekcii blogu. Staráme sa o nich počas celej doby splácania hypotéky, pripomíname im koniec fixácie a sme pri nich, aby mali stále najlepšie podmienky hypotéky. V rámci online marketingu na sociálnych sieťach pre nich pripravujeme rôzne súťaže a kvízy. Sme si istí, že všetky tieto činnosti tiež prispievajú k ich spokojnosti.

Pridajte sa k nám,

získajte aj vy skvelé referencie od klientov. Staňte sa členom nášho tímu a presvedčte sa, že naše aktivity a kroky smerujúce k neustálemu zlepšovaniu seba i celej spoločnosti majú hlboký význam. Nie sme len obyčajní „hypotekári“ alebo „poisťováci“. Sme výborná partia odborníkov, ktorí sa za svoju prácu nemusia hanbiť. Pre všetkých z nás je cťou byť súčasťou značky Hypo Consulting, čoho dôkazom sú tisícky našich spokojných klientov a stovky pochvál na našich hypotekárnych špecialistov z rôznych kútov Slovenska.

Ak sa chcete presvedčiť o skutočnej kvalite našej práce a stať sa súčasťou nášho tímu, zavolajte, napíšte nám alebo si dohodnite stretnutie s vašim budúcim manažérom.

S nami budete plniť ľuďom sny o bývaní.