Bc. Eva Briatková - REGIONÁLNY MANAŽÉR - Prievidza

Som rodený učiteľ a s citom Vám odovzdám všetky moje vedomosti

Odborná prax a líderská zdatnosť 

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING
0
ČLENNÝ TÍM

Čo získate ak začneme spolupracovať? 

Prvé, čo so mnou získate

Garanciu, že Vám budem venovať všetok čas, energiu a podporu. Ak sa budete snažiť aj Vy, výsledky sa dostavia na 100%

Produktovú kompetenciu

Venujem sa primárne sektoru hypoték, ale dlhodobo fungujem aj v poisťovacom a realitnom sektore. Naučím Vás chápať celý svet financií a posuniem Vás ďalej.

A k tomu niečo naviac

Verím na ľudskú synergiu a vzájomnú empatiu. Život ma naučil, že dlhodobý ciel a energia v ňom sa vždy pretaví do výsledkov.

Čo o mne hovoria spolupracovníci 

Evka je pro mě zosobnění důvěryhodnosti, kompentnosti a stability. Od té doby, co před devítili lety u nás začala pracovat, se neustále rozvíjí a posouvá, v tom má můj respekt. Dosahuje na nejvyšší obchodnické příčky a mám radost, že v tomto období pojala záměr vybudovat úspěšný a velký tým, kterému bude odevzdávat svoje více než bohaté obchodní zkušenosti a znalosti. Budete v ní mít energického, empatického a komptentního manažera.
Tomáš Míkazakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Evka je úžasná žena a vždy keď spolu komunikujeme, tak rieši ako pomôcť ľuďom okolo seba a ako robiť veci stále lepšie. Je to workoholik, má v sebe prirodzenú vodcovskú zodpovednosť a nenechá ľudí okolo seba trápiť sa a robiť chyby. Vždy je tam kde treba pomôcť a nikdy sa nepozerá na vlastný profit. Nikdy neuhýba a vždy hľadá to najlepšie riešenie pre klientov, kolegov, firmu, proste pre všetkých.
Samuel Sivákobchodný manažér
Poznáme sa dlhé roky a viem jedno, Evka je partner do každého počasia. Nehovorím to len tak, poznám ju a viem že je to výnimočná žena a obchodníčka. Pracuje s ľuďmi, pracuje s klientmi a nikdy nepoľavuje. Dokáže nájsť silné stránky každej situácie a pracovať s nimi. Verím, že je extrémne kompetentná viesť ľudí a budovať silný tím. Ona totiž dokáže pretavovať vlastné skúsenosti do výsledkov ľudí okolo seba.
Viera Schleifová produktový manažér

O čo sa postarám ak mi dovolíte rozvíjať Váš potenciál

PODPORA A STABILITA

OBCHODNÉ VÝSLEDKY

HĽADANIE PRÍLEŽITOSTÍ

NIKDY V TOM NEBUDETE SAMI

Referencie a hodnotenia klientov

S Pani Briatkovou mame len tie najlepsie skusenosti. Sme velmi radi, ze nam bola odporucena a nemozme povedat jedno zle slovo. Nasa skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Briatkova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum a vybavila aj nemozne. Bez Pani Briatkovej by sme nic nevybavili, robila mozne aj nemozne aby sa nam podarilo dostat hypoteku. Sme jej vdacni a budeme ju urcite odporucat. Vzdy nas informavola co sa deje s hypotekou aj napriek tomu, ze je maximalne pracovne vytazena. Velmi pozitivny clovek a urcite, ak este niekedy budeme nieco potrebovat vyhladame Pani Briatkovu. Dakujeme.
Pavel Mikovič
Sen k vlastnému bývaniu mi splnila pani Briatková z Hypo Colsunting. Zodpovedný prístup počas vybavovania hypotéky, vždy ochotná telefonovať, vybaviť, riešiť problém, ani raz som nepočula slovo nie! Komunikácia 100%. Nenachádzam slová na vyjadrenie spokojnosti s pani Briatkovou tam kde bol problém pre iných poradcov (kedže za 3 roky vybavovania som ich mala presne troch) nič nevybavili, neochota, kopec informácii ako sa to nedá u pani Briatkovej sa dalo úplne všetko. Tak profesionálny prístup, aký má pani Briatková, by mal mať každý finančný poradca ak chce svoju prácu robiť dobre. Skutočne odporúčam pani Briatkovú známym.... dnes sa môžem pýšiť ...že bývam vo vlastnom ...
Miriam Matiašovská
Dakujem za mail aj vdaka takymto drobnostiam sa aj obycajny klient citi prijemne a cenim si Vasho zaujmu. Dovolte mi par slov ohladom spoluprace s pani Briadkovou. Ako sme sa s manzelkou zhodli "pani B nam poslalo samo nebo"! Jej neutichajuca chut do prace a ten najlepsi a najosobnejsi a najprofesionalnejsi pristup som este nezazil.Bola nam od prveho dna obrovskou podporou co nam pomohlo dostat sa az do zdarneho konca.Moja stastna rodina je toho dokazom. Ak by bankovnicvo fungovalo v reale takto...tak by banky mali omnoho viac skojnych klientov. Za vsetko velmi pekne Dakujeme. Prajeme vela uspechov a spokojnych klientov ako sme my. S pozdravom
Ľubomír Debnár

Kontakty:

Bc. Eva Briatková
Mobil: 0905 758 970
Email: briatkova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: G. Švéniho 3C, 971 01 Prievidza
Registračné číslo v NBS: 167151
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: