fbpx

Ing. Peter Hreus - REGIONÁLNY MANAŽÉR - Bratislava

Každý deň prináša nové obchodné príležitosti. Pomáham Vám vidieť ich a hľadám spôsoby ako ich uchopiť

Odborná prax a líderská zdatnosť 

0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
ROKOV V HYPO CONSULTING
0
ČLENNÝ TÍM

Čo získate ak začneme spolupracovať? 

Prvé, čo so mnou získate

Istotu, že budete vedený profesionálom s vysokou produkciou a obchodnou zdatnosťou. Chcem Vám odovzdať moje skúsenosti.

Produktovú šírku

Venujem sa hypotékam, financiám aj realitnému sektoru. Viem Vás rozvíjať naprieč celým obchodným spektrom na základe dennej praxe.

A k tomu niečo naviac

Som vecný, praktický a verím na výsledky. Mám Vám čo povedať a verím, že vďaka mne veľa získate a budete sa mať viac než dobre.

Čo o mne hovoria spolupracovníci 

Peťo se hodně posunul od doby, kdy u nás začal pracovat. Oceňuji u něj, že má ambice, jde si za jejich naplněním a doplňuje to praktickými zkušenostmi z různých sektorů. Mám radost, že se Peťovi líbí naše vize a svými rozhodnutími a skutky se podílí na jejím naplňování. Je poctivý, férový, přímý, na nic si nehraje a má dobré nápady. Dobře se mi sním spolupracuje. Je s ním velká zábava, je to showman 🙂
Tomáš Míkazakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Peťo je v našej spoločnosti dlhé roky. Je cieľavedomý, sebavedomý a disciplinovaný. Mám možnosť ho vídať každý deň a oceňujem jeho líderský talent a orientáciu na výsledok. Je to človek, ktorý každý deň vstáva s myšlienkou ako robiť veci lepšie a ako toho zvládnuť viac. Som vďačný za to aký silný a kvalitný tím buduje. Je neodmysliteľnou súčasťou našej spoločnosti a celej partie v Hypo Consulting.
Samuel Sivákobchodný manažér
Peter je super človek, dá sa na neho spoľahnúť v každej situácií. Odborne veľmi zdatný v sektore poistenia aj hypoték. Málokedy ho niečo prekvapí. Po ľudskej stránke je to zábavný a fantastický človek. Na každej firemnej akcii sa postará o najlepšiu zábavu. Je kolegiálny a vždy ochotný sa podeliť o vedomosti a dlhoročné skúsenosti. Poznám ho dlhé roky a zatiaľ ma nesklamal. Myslím že to tak aj ostane.
Ladislav Kurucproduktový manažér

O čo sa postarám ak mi dovolíte rozvíjať Váš potenciál

PODPORA A STABILITA

OBCHODNÉ VÝSLEDKY

HĽADANIE PRÍLEŽITOSTÍ

NIKDY V TOM NEBUDETE SAMI

Referencie a hodnotenia klientov

Dobrý den, s pánom Hreusom som spokojný až nad mieru!!!Nečakal som takú obetavost,prístup a samotné vybavenie prebehlo čo najrýchlejšie s čím som samozrejme tiež spokojný maximálne.Pán Hreus je v kratkosti človek ktorý sa na tu pracu idealne hodí a hlavne jedná s ludmi ludsky,nie ako tie ostatné centra naslubujú hory doly a nič s toho.Prajem pekný deň. S pozdravom.
D.S.
Dobrý deň, ďakujem ešte raz za spoluprácu pri prefinancovaní môjho úveru. S priebehom aj výsledkom som veľmi spokojný. Pokiaľ ide o spoluprácu s p. Hreusom, poskytoval kvalitný, erudovaný a rýchly servis počas celého procesu. Už som ho odporučil aj mojim kolegom. V prípade, ak budem riešiť ďalšie záležitosti týkajúce sa financovania nehnuteľnosti, rád sa s dôverou sa na neho opäť obrátim. S pozdravom.
J.K.
Dobry den, potesenie je na mojej strane, nakolko som bol uz v minulosti spokojny so sluzbami p.Hreusa, obratil som sa s poziadavkami na novy uver znova a rovnaka spokojnost. Aj s p.Kurucom. Nakolko este nas caka doriesit hypotekarne cerpanie, urcite este vyuzijem Vasej sluzby a budem Vas nadalej odporucat...
P.M.

Developerské projekty:

Klientom kupujúcim si nehnuteľnosť v partnerskom developerskom projekte zabezpečujem kompletný hypotekárny servis. 
www.dubova-alej.sk/financovanie

Kontakty:

Ing. Peter Hreus
Mobil: 0903 776 906
Email: hreus @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 
Registračné číslo v NBS: 178085
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: