fbpx

Tipy a služby od Hypo Consulting pri zmene hypotéky, úroku alebo nehnuteľnosti

Vážený klient/ Vážená klientka, hypotéka je komplexný produkt, ktorý si môže vyžiadať aktualizáciu alebo určité zmeny, ktoré život alebo bankový trh prinesú.

Pozriete si pár príkladov, čo Vám môžeme pomôcť vyriešiť v priebehu splácania hypotéky:

Nie ste spokojný s Vašou aktuálnou úrokovou sadzbou?

S prehodnotením výhodnosti úrokovej sadzby alebo akejkoľvek ponuky na zmenu banky sa na nás obráťte a my Vám objektívne spočítame, či sa Vám prechod oplatí alebo nie a poradíme Vám, čo robiť ďalej.

Refinancovanie hypotéky alebo jeho nesprávne načasovanie sa Vám nemusí oplatiť. Dávajte si preto prosím pozor na ponuky rôznych finančných sprostredkovateľov a "akože" odborníkov na zmenu banky. Tieto ponuky nemusia byť tak výhodné, ako sú prezentované.

Plánujete predať nehnuteľnosť s hypotékou a kúpiť novú?

Napríklad pokiaľ budete Vašu založenú nehnuteľnosť predávať a budete chcieť riešiť úver na inú nehnuteľnosť, v niektorých prípadoch je možné sa vyhnúť sankčnému poplatku za vyplatenie hypotéky.

Chcete predčasne vyplatiť úver z vlastných zdrojov?

Obráťte sa na nás, je pravdepodobné, že nájdeme spôsob alebo načasovanie také, ktoré Vám ušetrí finančné prostriedky.

Uvažujete vymeniť menší byt za väčší?

Pomôžeme Vám zmenu naplánovať a vysvetlíme postupy, ako to čo najlepšie zrealizovať s ohľadom na hypotéku a transakčné náklady.

Zvažujete urobiť podstatný mimoriadny vklad pri hypotéke?

Napr. predáte inú nehnuteľnosť a neviete, či je teraz lepšie použiť peniaze do mimoriadneho vkladu aktuálnej hypotéky alebo sa Vám viac oplatí hypotéku refinancovať so zníženou výškou o vlastné zdroje?

Hrozí Vám rozchod so „spoludlžníkom“?

Nikomu to neprajeme, ale aj to život môže priniesť a aj v týchto chvíľach sa Vám môže hodiť naša odborná rada, čo s hypotékou, resp. s nehnuteľnosťou urobiť.

Riešite alebo plánujete inú zmenu u hypotéky alebo nehnuteľnosti ?

Odošlite nám formulár a my Vám zavoláme:

Alebo nám zavolajte na klientský servis:

Telefón

+421 232 111 330

Mobil

+421 948 268 866