Získajte s nami hypotéku na nešpecifikovanú nehnuteľnosť

A pripravte sa na budúcnosť už teraz.

Kedy by sa Vám mohla hodiť hypotéka, ktorú voláme "naopak"

Ste v štarte, uvažujete, rozmýšľate a plánujete kúpiť bývanie alebo stavať dom? Ale ešte presne neviete, čo by ste chceli kúpiť alebo postaviť, a chcete mať istotu finančných zdrojov?

Alebo sa nachádzate v situácií, kedy očakávate zmeny napr. v zamestnaní (odchod, nástup do inej práce a pod.), zmeny vo výške alebo výpadok príjmov (nové zamestnanie, dieťa na ceste a výpadok príjmu manželky), chystajú sa legislatívne zmeny a nemáte ešte vybranú nehnuteľnosť? 

Potom je pre Vás vhodná hypotéka „naopak“.

Výhody hypotéky "naopak"

 • 1
  Hypotéka schválená až na 6 mesiacov od podpisu úverovej zmluvy na základe bonity žiadateľa, v ktorej ale nie je zatiaľ špecifikovaná konkrétna kupovaná nehnuteľnosť.
 • 2
  Po schválení hypotéky a podpisu úverových zmlúv sa Vás už banka nebude pýtať, aké sú Vaše aktuálne príjmy a nebude ich preverovať.
 • 3
  Možnosť využiť aj na hypotéku pre mladých. Už teraz si zabezpečíte daňový bonus pre mladých, keďže aktuálne spĺňate podmienky naň, ale viete, že napr. o pár mesiacov už tento nárok mať nebudete.
 • 4
  Vhodné pre žiadateľa, ktorý chce mať istotu schválenia hypotéky vopred, pretože napríklad bude končiť v súčasnom zamestnaní a v dobe, kedy bude chcieť kúpiť nehnuteľnosť, bude v skúšobnej dobe v novom zamestnaní.
 • 5
  Vyriešenie situácie v prípade chystaných legislatívnych zmien, ktoré sprísnia poskytovanie hypoték. Ak sa chcete vopred pripraviť a prechodne sa zmenám vyhnúť. Náš hypošpecialista s Vami Váš zámer naplánuje a oddialite si tak u seba obdobie účinnosti týchto zmien až o 6 mesiacov. V niektorých životných situáciách sa to môže veľmi hodiť.

Ak sa Vám to hodí do kariet, využite možnosť nechať si vopred schváliť hypotéku a až neskôr banke vyšpecifikujte konkrétnu nehnuteľnosť! Náš hypotekárny špecialista Vám poskytne podrobné informácie.