Lenka Chudá
Lenka Chudá
12. Máj, 2022.
Overená
So službami sme veľmi spokojní. Pani Čahojová nám vybavila refinancovanie hypotéky, dokonca na výnimku. Môžeme odporučiť.
Ladislav Balog
Ladislav Balog
5. Máj, 2022.
Overená
Dakujeme velmi pekne za pomoc p.Jurkovičovej Navratilovej (finančnej poradkyni ) za sprostredkovanie hyp.uveru . Za jej sluzby sme vdacni a boli sme maximalne spokojny . Aj nadalej vyuzivame jej sluzby . Urcite doporucujeme kazdemu kto chce rychlo a vyhodne ziskat hyp. uver ci ine sluzby .
Barbora Polackova
Barbora Polackova
27. Apríl, 2022.
Overená
Srdečná vďaka za odborné poradenstvo a prístup pani Ing. Lenke Lopašovskej, ktorá mi pomohla refinancovať moju aktuálnu hypotéku. Odporúčam túto šikovnú hypotekárnu špecialistku a určite sa na ňu obrátim aj v budúcnosti.
Mgr. Adriána Piteková
Mgr. Adriána Piteková
22. Apríl, 2022.
Overená
Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za výbornú spoluprácu s pani Helenou Čahojovou, ktorá nám pomohla s vybavením hypotekárneho úveru. Previedla nás celým procesom a vybavila skvelé podmienky v banke. Komunikácia bola bezproblémová a veľmi príjemná, pani Čahojová bola ochotná zodpovedať všetky otázky a vysvetliť podrobne každý detail. Veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup.
Radoslav Puskar
Radoslav Puskar
13. Apríl, 2022.
Overená
Výborna komunikácia, rýchle vybavenie, profesionálne skúsenosti.
Rastislav Ofukany
Rastislav Ofukany
13. Apríl, 2022.
Overená
Pred pár rokmi mi pracovníci a obzvlášť p. PAVLE veľmi pomohli s vybavením hypotéky za čo najlepších podmienok pre mňa. Odvtedy už dva razy s obnovením hypotéky po skončení viazanosti výhodného úroku. A chystám sa znovu využiť ich sluzby. Vždy som jednal s p. PAVLE k mojej absolútnej SPOKOJNOSTI. DOPORUČUJEM ak pomôžu s poisťovňou, tiež čo najvýhodnejšie.