Hypotéka na vlastné bývanie pre živnostníkov

aj pre Vás nájdeme riešenie

  • Optimalizujete svoje daňové priznanie?
  • Máte vysoké tržby z podnikania?
  • Chcete riešiť bývanie?

Tak máte niekoľko možností a čítajte ďalej.

Dbajte o to, aby ste ale nemali záporné daňové priznanie. Banky neakceptujú straty v podnikaní.  Aj napriek tomu, že chcete ušetriť na daniach a odvodoch, ideálne je, keď máte čo najvyšší základ dane. Štandardný spôsob dokladovania príjmov podnikateľov je (základ dane - daň) /12.

Ste členom nejakej komory?

Napr.: lekárska, právneho zástupcu, lekárnik, daňový poradca, audítor, notár, exekútor, geodet, autorizovaný architekt, hľa - máte možnosť čerpať úver až do výšky 100% hodnoty nehnuteľnosti za rovnako výhodných podmienok ako bežný klient, ale s výhodou, že banka nebude pri posudzovaní Vašich príjmov vychádzať z daňového priznania, ale z Vašich obratov.

Ste 100%-ný vlastník firmy:

ktorá sa zaoberá:  advokáciu, audítorstvom, daňovým poradenstvom, medicínou,  alebo ste geodet, stavebný inžinier, sprostredkovateľ finančných služieb, sprostredkovateľ predaja nehnuteľností, veterinár a pod.,
budú Vám uznané príjmy z obratu firmy za posledné zdaňovacie obdobie vo výške 30%, delené 12 = mesačný príjem, ktorý Vám banka uzná. V niektorých bankách Vám uznajú príjmy až do 60% z Vašich obratov.

Ste živnostník a máte veľké obraty:

Takmer vo všetkých bankách Vám budú akceptovať 10% z obratu firmy, ktoré vydelené 12 sú mesačným príjmom, ktorý Vám banka uzná.
My Vám ale dokážeme sprostredkovať akceptáciu príjmov vo výške 60% z obratu/12, čo je Váš mesačný príjem a s možnosťou ručenia až do 90% hodnoty nehnuteľnosti.

Ak ste akýkoľvek živnostník, zavolajte nám a spýtajte sa na Vaše možnosti našich hypotekárnych špecialistov. 

Čo o nás hovoria klienti po vybavení hypotéky:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Hypo Consulting s.r.o.

0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.