Pomôžeme Vám refinancovať hypotéku

v kľude, pohodlne, bez starostí a výhodne - služba je zdarma

Nachádzate sa v podobnej situácii?

Končí Vám fixácia

a chceli by ste zistiť, či Vám konkurečná banka ponúkne lepšie podmienky?

Do konca fixácie máte ďaleko

ale zaujíma Vás, či by sa predsa len nedalo ušetriť?

Potrebujete pomôcť

prepočítať a vyhodnotiť, či sa Vám zmena banky oplatí?

Chcete pokojný a hladký priebeh

vyplatenia pôvodnej hypotéky a čerpania novej hypotéky?


Takto Vás refinancovaním hypotéky bezplatne povedieme

  • Posúdime výhodnosť Vašej existujúcej hypotéky v súčasnej dobe
  • Vytvoríme a porovnáme Vám ponuky konkurenčných bánk
  • Vyberieme najvhodnejšiu banku podľa Vašich požiadaviek
  • Zhodnotíme výhodnosť a finačnú úsporu pri refinancovaní
  • Ak sa Vám zmena banky oplatí, skompletizujeme a pripravíme žiadosť pre novú banku
  • Dáme Vám inštrukcie a informácie, ako postupovať v pôvodnej banke
  • Zabezpečíme včasné čerpanie prostriedkov z nového úveru na účet pôvodnej banky
  • Poskytneme Vám aj následný servis pri konci fixácie úrokovej sadzby v budúcnosti

Takto bude prebiehať naša spolupráca

1. Zistenie možností pri refinancovaní hypotéky

V prípade, že sa nachádzate aktuálne v období konca fixácie a svoju novú úrokovú sadzbu už poznáte, pomôžeme Vám zistiť, či by ste na trhu mohli získať ešte výhodnejšiu hypotéku. Dostanete od nás ponuky všetkých konkurenčných bánk hodiacich sa presne na Vašu konkrétnu situáciu a vyberieme to najlacnejšie riešenie.
Banky veľmi často určitým spôsobom zvýhodňujú klientov s hypotékou, ktorí by k nim potenciálne mohli prejsť. Existujú rôzne úľavy a zľavy pri vybavovaní hypotéky na refinancovanie a tým sa výhodnosť refinancovania hypotéky zvyšuje. Všetky tieto možnosti Vám samozrejme ukážeme a pomôžeme Vám zorientovať sa.

2. Porovnanie novej a existujúcej hypotéky - bude refinancovanie hypotéky výhodné?

Najlacnejšie riešenie od konkurenčnej banky Vám pomôžeme porovnať s Vašou súčasnou hypotékou. Jedným z dôležitých faktorov pre rozhodnutie vymeniť banku sú náklady spojené s vybavením hypotéky v inej banke. Je nevyhnutné, aby úspora na novej hypotéke oproti existujúcej hypotéke bola väčšia, ako náklady spojené s vybavením hypotéky v inej banke.
Naše hypotekárne centrum má s týmito kalkuláciami bohaté skúsenosti a dokážeme veľmi rýchlo zistiť, či je krok refinancovania hypotéky pre Vás výhodný a koľko finančných prostriedkov ušetríte, alebo či sa Vám refinancovanie hypotéky vôbec oplatí.

3. Príprava refinancovania hypotéky a ukončenie pôvodnej hypotéky

Vzhľadom k previazanosti, časovej postupnosti a mnohým dezinformáciám sa bez odbornej koordinácie skúseným hypotekárnym špecialistom refinancovanie hypotéky može skomplikovať. Náš hypotekárny špecialista Vám vysvetlí, aké dokumenty budete kedy potrebovať od svojej banky, aby ste sa nemuseli spoliehať na často mylné informácie.

4. Vybavenie novej hypotéky a refinancovanie existujúcej hypotéky

Po komplexnom zhodnotení výhodnosti refinancovania hypotéky je možné pristúpiť k vybavovaniu hypotéky v inej banke. Vo vybranej banke za Vás vybavíme hypotéku a zabezpečíme, aby výmena starej hypotéky za novú prebehla plynulo a bez stresu.

5. Následný servis

Po skončení ďalšej fixácie a následnej ponuke nového úroku zo strany banky s Vami tento úrok skonzultujeme a poradíme Vám, či sú pre Vás na trhu v danom okamihu lepšie podmienky a ak áno, celú hypotéku Vám opäť pomôžeme preniesť do novej banky.

Dohodnite si stretnutie s hypošpecialistom:

Zobrazte si mestá, kde pôsobíme:

Bratislavský kraj

Bratislava

Trnavský kraj

Trnava, Hlohovec, Šamorín

Nitrianský kraj

Nové Zámky, Šaľa, Komárno

Trenčiansky kraj

Trenčín, Prievidza

Žilinský kraj

Žilina, Martin, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín

Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom

Prešovský kraj

Prešov, Vranov nad Topľou

Košický kraj

Košice, Rožňava, Michalovce, Trebišov

Zahraničie

Ak pracujete v zahraničí, uveďte v kontaktnom formulári do poznámky ZAHRANIČIE a do kolonky mesto napíšte okres, kde kupujete nehnuteľnosť.

Vyplňte formulár na stretnutie:

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

 A hypotekárny špecialista Vám zavolá.


0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte refinancovanie jednoduchšie.

A žite v kľude aj s hypotékou, s naším hypotekárnym servisom.

Tešíme sa na Vás 🙂

Čo o nás hovoria klienti

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

Dobrý deň, v prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup. Vrelo by som odporučil vaše služby.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović