Porozprávaj sa o spolupráci s manažérom

A urob tak správny krok k Tvojej lepšej budúcnosti :-).

Vyplň kontaktný formulár:

Stlačením tlačidla súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov vyplnených vo formulári za účelom zasielania obchodných oznámení od Hypo Consulting s.r.o. ohľadom spolupráce. V každom e-maile sa môžete odhlásiť. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Po vyplnění kontaktného formulára Vám zavolám alebo mi môžete zavolať na mobil 0917 982 000.

Porozprávame sa o tom, čo by Vás zaujímalo a prípadne si dohodneme stretnutie, kde prediskutujeme všetky možnosti a výhody našej spolupráce.

Ing. Kamil Škubla
Ing. Kamil Škubla
riaditeľ obchodnej siete

Ako hodnotia prácu u nás naši spolupracovníci?

Nájsť prácu, ktorá by Vás bavila a napĺňala a bola este aj dostatocne finančne ohodnotená, je dnes asi tažké. Práca v spolocnosti Hypo Consulting je pre mňa príjemnou kombináciou všetkého. Dokážem v nej uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, čo umocnuje aj práca v dobrom a dynamickom kolektíve, kde pretrvávajú kvalitné medziľudské vzťahy, čo je určite veľmi podstatné. Taktiež dôležité sú zázemie a stabilita, ktoré mi táto spoločnosť ponúka a rovnako motivácia ako hnacia sila ktorá ma núti učiť sa stále niečo nové a nestagnovať. Tým rastie nielen moja profesionalita, ale aj osobnosť. Verím, že mnoho našich budúcich kolegov práca v spoločnosti Hypo Consulting osloví a dokážu v nej nájsť to, čo som našla ja.

Bc. Eva BriatkováTOP hypotekárny špecialista a manažér obchodného tímu v Prievidzi

Po ukončení 20 ročnej praxe v bankovníctve som sa rozhodla podnikať naďalej vo finančnom sektore a preto som hľadala vhodnú spoločnosť, v ktorej by som mohla spolupracovať s bankami, poisťovňami a ostatnými finančnými spoločnosťami na našom trhu. V správnu chvíľu prišla ponuka od Hypo Consulting, ktorú som bez váhania prijala. V Hypo Consultingu som našla všetko čo treba k práci. Profesionálny prístup vedenia spoločnosti, zaškolenie, odborné školenia, pomoc od skvelých kolegov, motivačné súťaže, vysoké provízie za odvedenú prácu. V prípade, že hľadáte takúto prácu, či ste úplní začiatočníci, alebo pokročilí, doporučujem Vám spoluprácu s našou skvelou spoločnosťou.

Helena ČahojováTOP hypotekárny špecialista a manažér obchodného tímu v Trnave

Prešiel som už veľa zamestnaní, kde som sa stretal s rôznymi pracovnými podmienkami a spokojnosť vždy závisela od vytvorených podmienok a od atmosféry v spoločnosti... Keď som nastupoval vyberal som si firmu kde bude dobré ovzdušie na prácu, dobrý kolektív, dobrý šefovia – a všetko toto som našiel v Hypo Consultingu, dde spolupracujem v dobrých podmienkach a som spokojný s fungovaním spoločnosti a s vytvorenými podmienkami. Som veľmi rád a hrdý že spolupracujem s Hypo Consultingom a svojou profesionalitou sa snažím prispievať k jej dobrému menu.

Ing. Zdeno CholvadTOP hypotekárny špecialista

Náš príbeh a tím: 

Vychádzame z pracovných skúseností v ČR a na Slovensku sa od roku 2008, teda už vyše 10 rokov ako hypotekárne centrum špecializujeme na sprostredkovanie hypoték v spolupráci so všetkými bankami. Postupom času po vybudovaní systému a zázemia pre hypotéky sme rozšírili produktovú stratégiu o poistené a sporiace produkty a vytvorili sme tak efektívnu cross-sellingovú stratégiu k hypotékam. Vďaka nášmu zameraniu s nami môžete pôsobiť vo všetkých sektoroch a prinášať klientovi veľkú pridanú hodnotu. Neustále sa vzdelávame a pracujeme na sebe. K spolupracovníkom pristupujeme s rešpektom a dodržiavame dané sľuby. Našim cieľom je vytvoriť pozitívnu, priateľskú a tvorivú atmosféru, aby obchodníci mohli v kľude pracovať, odborne rásť, zlepšovať sa, zvyšovať svoje zárobky a plniť si svoje ciele a ambície.

Ing. Tomáš Míka
Ing. Tomáš Míka
riaditeľ spoločnosti
Ing. Kamil Škubla
Ing. Kamil Škubla
riaditeľ obchodnej siete
Viera Schleifová
Viera Schleifová
manažér vzdelávania a produktová podpora
Pavlína Viktorínová
Pavlína Viktorínová
podpora siete a marketingu