fbpx

Porozprávajte sa o spolupráci s manažérom

Vyplň kontaktný formulár:

Stlačením tlačidla súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov vyplnených vo formulári za účelom kontaktovania a zasielania obchodných oznámení od Hypo Consulting s.r.o. ohľadom spolupráce. V každom e-maile sa môžete odhlásiť. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Po vyplnění kontaktného formulára Vám zavolám. Porozprávame sa o tom, čo by Vás zaujímalo a prípadne si dohodneme stretnutie.

Ing. Kamil Škubla

riaditeľ obchodnej siete

Ako hodnotia prácu u nás naši spolupracovníci?

Nájsť prácu, ktorá by Vás bavila a napĺňala a bola este aj dostatocne finančne ohodnotená, je dnes asi tažké. Práca v spolocnosti Hypo Consulting je pre mňa príjemnou kombináciou všetkého. Dokážem v nej uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, čo umocnuje aj práca v dobrom a dynamickom kolektíve, kde pretrvávajú kvalitné medziľudské vzťahy, čo je určite veľmi podstatné. Taktiež dôležité sú zázemie a stabilita, ktoré mi táto spoločnosť ponúka a rovnako motivácia ako hnacia sila ktorá ma núti učiť sa stále niečo nové a nestagnovať. Tým rastie nielen moja profesionalita, ale aj osobnosť. Verím, že mnoho našich budúcich kolegov práca v spoločnosti Hypo Consulting osloví a dokážu v nej nájsť to, čo som našla ja.
hypotekárny špecialista Prievidza
Bc. Eva BriatkováTOP hypotekárny špecialista a manažér obchodného tímu v Prievidzi
Po ukončení 20 ročnej praxe v bankovníctve som sa rozhodla podnikať naďalej vo finančnom sektore a preto som hľadala vhodnú spoločnosť, v ktorej by som mohla spolupracovať s bankami, poisťovňami a ostatnými finančnými spoločnosťami na našom trhu. V správnu chvíľu prišla ponuka od Hypo Consulting, ktorú som bez váhania prijala. V Hypo Consultingu som našla všetko čo treba k práci. Profesionálny prístup vedenia spoločnosti, zaškolenie, odborné školenia, pomoc od skvelých kolegov, motivačné súťaže, vysoké provízie za odvedenú prácu. V prípade, že hľadáte takúto prácu, či ste úplní začiatočníci, alebo pokročilí, doporučujem Vám spoluprácu s našou skvelou spoločnosťou.
Helena ČahojováTOP hypotekárny špecialista a manažér obchodného tímu v Trnave
Prešiel som už veľa zamestnaní, kde som sa stretal s rôznymi pracovnými podmienkami a spokojnosť vždy závisela od vytvorených podmienok a od atmosféry v spoločnosti... Keď som nastupoval vyberal som si firmu kde bude dobré ovzdušie na prácu, dobrý kolektív, dobrý šefovia – a všetko toto som našiel v Hypo Consultingu, dde spolupracujem v dobrých podmienkach a som spokojný s fungovaním spoločnosti a s vytvorenými podmienkami. Som veľmi rád a hrdý že spolupracujem s Hypo Consultingom a svojou profesionalitou sa snažím prispievať k jej dobrému menu.
Ing. Zdeno CholvadTOP hypotekárny špecialista