Dohodnite si stretnutie s hypotekárnym špecialistom

vykročte k hypotéke rozumne, služby sú zdarma

Vyplňte formulár a náš hypošpecialista Vám zavolá:

Mestá, kde pôsobíme:

Bratislavský kraj

Bratislava

Trnavský kraj

Trnava, Hlohovec, Šamorín

Trenčiansky kraj

Trenčín, Prievidza

Žilinský kraj

Žilina, Martin

Banskobystrický kraj

Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom

Košický kraj

Košice, Rožňava, Michalovce, Trebišov

Prešovský kraj

Prešov, Vranov nad Topľou

Zahraničie

Ak pracujete v zahraničí, uveďte v kontaktnom formulári do poznámky ZAHRANIČIE a do kolonky mesto napíšte okres, kde kupujete nehnuteľnosť.

Hypo Consulting

0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní

služby sú zdarma

Čo o nás hovoria klienti po vybavení hypotéky:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.