Získajte TERAZ od nášho špecialistu expertné
know-how, ktoré Vám môže ušetriť tisíce eur 

100 % zdarma, chutná kávička ako bonus

Vyplňte teraz tento formulár a náš hypošpecialista Vám zavolá pre dohodnutie stretnutia. Odoslaním formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o. Tu nájdete naše zásady spracovania osobných údajov.

Hypo Consulting - špičková hypotéka na dosah ruky!

0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní
  • Konzultácia je 100 % ZDARMA
    Mnoho ľudí už zistilo, že v Hypo Consulting nájdu seriózneho partnera pre vybavovanie hypotéky. Preto je konzultácia nezáväzná, nepotrebujeme Vás ničím viazať. Výhody uvidíte sami, navyše konzultácia je zdarma.
  • Expertné know-how
    Vďaka našej individuálnej konzultácii sa VYHNETE chybám, ktorých sa môžete dopustiť, ak budete riešiť hypotéku sami.
  • Odpovede na vaše otázky
    Pri konzultácii dostanete profesionálne odpovede na všetky vaše otázky, aby ste vedeli urobiť SPRÁVNE rozhodnutie a už dnes vykročili na cestu za vašou vysnívanou nehnuteľnosťou.

Čo o nás hovoria klienti po vybavení hypotéky:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.