fbpx

Ing. Vladimír Pavle - referencie a hodnotenia klientov

TOP hypotekárny špecialista v Hypo Consulting s.r.o.

Ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru a vyjadrenú pochvalu.

Ing. Vladimír Pavle
Mobil: 0917 955 976
Email: pavle @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 

Dohodnite si so mnou stretnutie

Dobrý deň, s pánom Pavlem som bol veľmi spokojný a dokonca musím povedať, že to bola po dlhej dobe prvá pozitívna skúsenosť s človekom z oblasti finančného sprostredkovania. S refinancovaním hypo som sa na pána Pavleho obrátil už takpovediac v hodine dvanástej (necelý mesiac pred výročím fixácie). Dôvodom bola práve negatívna skúsenosť s finančným poradcom z inej spoločnosti vďaka ktorému som stratil takmer mesiac od oznámenia zo starej banky. Po tejto skúsenosti som sa rozhodol, že refinancovanie si s bankou dohodnem sám a len ako "alternatívne riešenie" som sa rozhodol osloviť Vašu spoločnosť. Pán Pavle mi pripravil ponuku, ktorá zodpovedala mojím požiadavkám, flexibilne a rýchlo pripravil podklady. Dohodol všetko podstatné s novou bankou a to všetko dostatočne rýchlo, aby bolo možné stihnúť "šibeničný" termín výročia fixácie. Ak teda mám špecifikovať moju skúsenosť s pánom Pavlem, tak bola určite pozitívna. Rád by som ocenil najmä flexibilitu, tiež osobnú zainteresovanosť a schopnosť reagovať na požiadavky klienta. Pri výške úveru 30 000 eur som v bankách ale aj u predchádzajúceho poradcu vnímal značný nezáujem (determinovaný zjavne výškou odmeny...) - u pána Pavleho som takýto pocit nemal a aj preto ho v budúcnosti rád oslovím, prípadne odporučím svojím známym.
T.G.

Celkový počet referencií: 29

Dobrý deň, komunikovala som s Vašimi dvomi špecialistami, viac s p. Pavlem, ktorého som oslovila na odporúčanie kolegyne, a môžem povedať, že obaja páni sú skutočne odborníci v tom čo robia, a všetko vybavili k mojej spokojnosti. Ušetrili mi veľa času a pravdepodobne aj nervov, pretože keď som sa ako prvé obrátila na svoju "osobnú" bankarku, tak tá má skôr odradzala ako sa snažila pomôcť. Našťastie mi kolegyňa dala kontakt na p. Pavleho a ako píšem vyššie, obaja páni sa postarali o komplexný servis, vrátane poistenia nehnuteľnosti. Ďakujem.
Janka Krupíková

Dobry den, ako som uz vyplnil v dotazniku bol som spokojny s Vasimi sluzbami p. Pavle sa mojmu pripadu naplno venoval. Budem Vase sluzby odporucat priatelom a znamim. Urcite sa na Vas v buducnosti obratim ohladne daieho uveru.
Martin M.

Veľmi som bola spokojná zo službami p. Pavleho. Nehnutelnosť som chcela kúpiť už dávnejšie. Len stále som sa obávala všetkých vybavovačiek okolo hypotéky. Pána Pavleho mi odporučila kamarátka. Kontaktovala som este iných poradcov, ale tí sa ozvali už ked som mala hypotéku schválenú. Pán Pavle, riešil všetko hned, nemusela som na nič čakať, ked som mala nejasnosti, stačilo zavolať a hned mi všetko vysvetlil. Ďakujem veľmi pekne
Zuzana Š.

Napriek zlozitej situacii v ktorej sme sa nachadzali to pan Pavle nevzdal a vsetko doviedol do uspesneho konca. Takze za mna a manzelku klobuk dole a velke dakujem. Pan Pavle je odbornik na spravnom mieste. Dakujem
František D.

Dobrý deň p. Ing. Mika, touto cestou chcem poďakovať pánovi Pavlemu za jeho prácu a pomoc pri vybavovaní môjho úveru. S dôverou som sa na neho obrátila po predchádzajúcich skúsenostiach a som nadmieru spokojná. Stretla som sa u neho s ochotou, ústretovosťou, trpezlivosťou a s pozitívnym prístupom. Každý problém,ktorý sa vyskytol počas vybavovania úveru bezodkladne riešil, za čo som mu veľmi vďačná. Rada doporučím jeho služby mojim známym a ja sama sa teším na ďalšiu spoluprácu s ním.
Alena B.

Dobry den, so sluzbami p. Pavleho sme boli s manzelkou spokojni. Pan Pavle bol ochotny a napomocny, tz dakujeme za jeho sluzby pri sprostredkovani a vybavovani hypotekarneho uveru.
Marcel. D.

Dobrý deň p. Mika, s pánom Pavle som bol nadmieru spokojný, je to profík a Ďakujem. 
Martin M.

Dobrý deň, moja skúsenosť s p. Pavlem bola veľmi pozitívna. Napriek špecifickej situácii, v ktorej som bol, sa podarilo hypotéku vybaviť v krátkom čase a v súčasnosti si už užívam nový byt. Takže služby p. Pavleho by som určite odporúčal ďalším a aj ich odporúčam svojim známym, ktorí tiež zvažujú kúpu nehnuteľnosti.
J.L.

Dobrý deň, moje zhodnotenie bude stručné, pretože p. Pavle mi neskutočne pomohol. A to komplexnosťou a radami a samozrejme aj vybavením samotného hypo úveru. Služby Vašej spoločnosti budem veľmi rada a bez akejkoľvek obavy odporúčať. Ďakujem aj touto cestou nie len jemu, ale celej spoločnosti Hypo Consulting.
R.M.

Dobrý deň, zo srdca vyjadrujem poďakovanie Ing. V. Pavlemu za profesionálne riešenie môjho finančného problému. Napriek tomu, že som neveril, že sa mi podarí vyriešiť pán ing. Pavle svojou profesionalitou, ochotou a dôslednosťou doviedol stav do úspešného konca. Všetkým budúcim záujencom o Vaše služby budem vrelo odporúčať ako Vašu firmu a samozrejme Ing. V.Pavle. Srdečná vďaka.
A.M.

Dobry den, dakujem panovi Pavlemu velmi pekne za konzultaciu pri hladani a vybavovani hypoteky. Pomohol mi najst tu najlepsiu ponuku, bol mily, ochotny, flexibilne k dispozicii, vsetky ponuky mi trpezlivo vysvetlil. Som velmi spokojna,ze som do toho sla, este raz dakujem.
I.J.

Dobrý den. pán Ing Pavle Vladimír je vynikajúci, vecný, obetavý, seriózny, profesionálny s bohatými vedomostami, prehladom, kreativitou a vynaliezavostou. Je najlepší hypotekárny konzultant specialista s akým som sa doteraz stretol...:-)
M.B.

So službou s hypotekárnym servisom, ktorú nám sprostretkoval p. Ing. Pavle sme boli s manželom veľmi spokojní. Konal rýchle a profesionálne. Ušetril nám náš čas pri výbere a samotnej realizácii hypotéky. Ďakujeme.
N.Š.

Dobrý deň, s prácou pána Pavleho som bol spokojný, nakolko som pri predchádzajúcom hladaní vhodnej banky neuvažoval so všetkými dostupnými alternatívami a nemal som ani čas na to, aby som sa zaoberal výberom vhodnej banky. Podľa mňa bol prístup pána Pavleho na profesionálnej úrovni.
T.R.

Dobry den, vseobeccne mozem vyjadrit spokojnost v suvislosti so sluzbami, ktore ste nam poskytli pri refinancovani hypotekarneho uveru. Komunikacia a odborne poradenstvo hypotekarneho specialistu p. Pavleho bolo na profesionalnej urovni. Zvlast ocenujem ochotu odkomunikovat specificke podmienky klienta s bankou a dohodnutie riesenia, ktore klient pozaduje.Taktiez ocenujem, ze nam nebolo ponukane jedno riesenie (aj ked mozno vyhodne z pohladu urokovej sadzby) ale pri neochote banky vyhoviet klientovi, p. Pavle dokazal najst riesenie nasich poziadaviek v inej banke.
L.S.

Dobrý deň, aj ja by som sa Vám chcela poďakovať za pomoc a poskytnuté služby v rámci vybavovania hypotéky. S pánom Pavlem som bola spokojná. Bol ochotný, poradil, chcel, aby sa veci čím skôr dotiahli do konca k spokojnosti všetkých zúčastnených. Želám veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.
M.O.

Dobry den, s p.Pavlem som bola celkovo spokojna. Pristup bol korektny a profesionalny. Zaujimal sa aj po podpisani zmluvy ci vsetko prebehlo v poriadku a ci som bola spokojna, co ocenujem. Budem ho dalej odporucat ako profesionala v pripade, ze niekto z mojich znamych si bude chciet cerpat uver.
D.Z.

Dobrý deň, s pánom Pavlem som bola spokojná, hodnotím pozitívne jeho prístup ku mne ako ku klientovi, podľa môjho názoru ako hypotekárny špecialista zabezpečil, čo som požadovala. Do dnešnej doby sa neustále zaujíma o priebeh mojej hypotéky a jej čerpania.
S.L.

Dobrý deň, refinancovali sme hypotekárny úver-úspešne, takže sme velmi spokojní. Pán Pavle nám pomohol, bez neho by sme si neporadili. Vyšiel nám maximálne v ústrety. S pozdravom, spokojný klient.
Š.H.

Dobrý den, s pánom Pavlem, ktorý riešil môj úver som bola absolútne spokojmá. Myslím, že je veľký bojovník a maximálne spoľahlivý. Ak by som ho mala hodnotiť známkou, dala by som mu to za 1. Týmto by som sa mu rada poďakovala, že mi pomohol dotiahnuť celú záležitosť do konca.
E.M.

Dobrý deň, chcem Vám týmto vrelo poďakovať a osobitne Vášmu špecialistovi p. Pavlemu za profesionálnu a užitočnú službu a pomoc pri vybavovaní HU. Vaše služby budem rád odporúčať aj mojim priateľom a známym.
L.B.

Dobry den, chcem sa podakovat Vasmu poradcovi za ochotny a trpezlivy pristup k rieseniu vsetkych spornych bankovych podmienok k mojej spokojnosti.
M.U.

Dobrý deň, s hypotekárnym špecialistom p.Pavlem som spokojná bola, bol ochotný a nápomocný. Takže ho určite odporúčam ľuďom, ktorý budú riešiť refinancovanie úveru ako ja. S pozdravom a prianím pekného dňa.
M.Z.

Dobry den, p. Pavle mi podrobne vysvetlil jednotlive ponuky a podmienky od viacerych bank a bol flexibilny co sa tyka dohadovania nasich stretnuti, takze som bol s nim aj so spolocnostou Hypo Consulting spokojny.
J.B.

Dobry den, dakujem za profesionalny aj ludsky pristup p. Pavleho a prajem mu vela uspechov. Hodnotenie kladne *****, odporucam.
J.T.

Dobry den, so sluzbami Vasej spolocnosti ako aj s pristupom a pomocou p. Pavleho som bola velmi spokojna. Dakujem.
J.K.

Pán Pavle bol ústretový a riešil veci k mojej spokojnosti.Ďakujem.
P.M.

Dobrý deň, s pánom Pavlem sme boli veľmi spokojní. S jeho profesionalitou, promptným vybavovaním, trpezlivosťou. Celý proces kontroloval, všetko prebehlo hladko, bez problémov, ušetril nás všetkých stresov. Prajeme Vám pekný deň.
G.T.

Kontakty:

Ing. Vladimír Pavle
Mobil: 0917 955 976
Email: pavle @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/A, 831 02 Bratislava 

Registračné číslo v NBS: 158226
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Viac o mojej práci:

Sdielajte moju webstránku: