fbpx

Stiahnite si e-book zdarma:

Ako na konsolidáciu úverov

Prestaňte sa raz a navždy topiť v nekonečnom mori úverov. Spoznajte bližšie konsolidáciu úverov, ktorá môže uľahčiť vašu finančnú situáciu. Keď si stiahnete náš e-book, získate množstvo praktických informácií na jednom mieste:

  • Čo znamená konsolidácia úverov a ako už iným ľuďom pomohla?
  • Koľko peňazí môžete ušetriť?
  • Ktoré typy úverov môžete zlúčiť do jedného?
  • Ako konsolidácia úverov vyzerá v praxi a čo je potrebné na jej vybavenie?

Spoznajte konsolidáciu bližšie:

KEDY JE KONSOLIDÁCIA NAMIESTE

V prípade, že máte viac úverov, ktoré zaťažujú váš rozpočet, je pre vás konsolidácia ideálna. Znížite si ňou úrokovú sadzbu aj splátky.

AKÉ PODMIENKY JE NUTNÉ SPLNIŤ

O konsolidáciu môžete požiadať aj vy. Zoznámte sa s podmienkami, ktoré treba splniť, aby sa vaše úvery spojili do jedného výhodnejšieho.

KONSOLIDÁCIA V PRAXI

S konsolidáciou sme pomohli už mnohým klientom. Pozrite sa na reálny prípad mladých manželov, ktorým sme pomohli vyriešiť zložitú situáciu.

AKO VÁM POMÔŽEME SO ZLÚČENÍM ÚVEROV MY

Našim cieľom je pomôcť klientom tak, aby im konsolidácia priniesla čo najnižší úrok a aby im konečne „spadol kameň zo srdca“.

Zaujíma vás konsolidácia?

Chcete skrotiť svoje úvery a mať ich už konečne pod kontrolou? Stiahnite si e-book, ktorý vám prináša podrobné informácie, ako na to. Ak sa na jeho základe rozhodnete, že chcete platiť menej a ušetriť, s dôverou sa obráťte na naše hypotekárne centrum. Budeme sa vám radi venovať.