fbpx

Stiahnite si e-book zdarma:

Ako úspešne refinancovať hypotéku

  • Čo je refinancovanie hypotéky?
  • Aké máte možnosti pri refinancovaní hypotéky?
  • Kedy sa oplatí hypotéku refinancovať?
  • Čo refinancovaním môžete získať?
  • Aké náklady sú spojené s refinancovaním hypotéky?

Stiahnete si náš e-book, kde získate odpovede na tieto otázky a ďalšie užitočné tipy na jednom mieste.

V e-booku sa dozviete:

ZÍSKATE PREHĽAD

Venujte refinancovaniu dostatok času ešte pred skončením fixácie. Zoznámte sa aj s podmienkami, ktoré treba splniť, ak sa rozhodnete refinancovať hypotéku v priebehu fixácie alebo ak potrebujete úver navýšiť.

TIPY PRE VÁŠ ÚSPECH

Odborníci s desaťročnou praxou v oblasti hypoték vám poradia zaručené tipy, s ktorými zvládnete refinancovanie hypotéky alebo konsolidáciu úverov ľavou zadnou.

KEDY JE REFINANCOVANIE NAMIESTE

V prípade, že máte aktuálne nevýhodný úrok, ktorý zaťažuje váš rozpočet, alebo nie ste spokojný s aktuálnou bankou a jej prístupom, je na čase uvažovať nad refinancovaním. To, kedy je vhodné prehodnotiť váš aktuálny úver, sa dozviete v e-booku.

NENECHAJTE SA OKLAMAŤ

Nepočúvajte mýty a rady tipu "Jedna pani povedala". Radšej si prečítajte, čo bude najlepšie práve pre vás. Verte skrátka tomu, kto je na vašej strane.

Chcete získať výhodnejšiu hypotéku?

Teraz už viete, v čom vám e-book môže pomôcť. Po prečítaní budete môcť sami posúdiť, ktorá alternatíva refinancovania je najlepšia pre váš prípad. Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Naši hypotekárni špecialisti vám radi pomôžu.