fbpx

Stiahnite si e-book zdarma:

Čo je hypotéka naopak

a kedy sa oplatí ju využiť

  • Čo je ,,hypotéka naopak''?
  • Kedy môžem požiadať o tento typ hypotéky?
  • Aké sú výhody ,,hypotéky naopak''? 
  • Je hypotéka na nešpecifikovanú nehnuteľnosť vhodná práve pre Vás?

Stiahnete si náš e-book a získajte odpovede na tieto otázky. Nájdete v ňom tiež ďalšie užitočné tipy na jednom mieste.

V e-booku sa dozviete:

ZÍSKATE PREHĽAD

Ak hľadáte hypotéku, no nemáte ešte vybratú nehnuteľnosť alebo očakávate zmeny v zamestnaní a neviete, či je pre vás táto hypotéka vhodná, v e-booku nájdete všetky informácie na jednom mieste.

PODMIENKY HYPOTÉKY

Na ,,hypotéku naopak'' sa viažu štandardné podmienky ako pri iných hypotékach na kúpu. Nie je možné použiť ju na účely výstavby či refinancovania úveru. V e-booku nájdete aj platnosť úverovej zmluvy či maximálnu dobu splatnosti.

AKÉ SÚ VÝHODY ,,HYPOTÉKY NAOPAK''

V prípade, že potrebujete získať istoty vo výške hypotéky za účelom hľadania ideálneho bývania, oceníte jej množstvo výhod. Najväčším plusom je to, že je schválená až na 6 mesiacov vopred.

PREČO SI NECHAŤ PORADIŤ ODBORNÍKMI

Ak sa chcete vopred pripraviť, náš hypotekárny špecialista s vami váš zámer naplánuje, navrhne vám možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti, skompletizuje žiadosť o hypotéku a mnoho ďalšieho.

Ešte nemáte vybratú nehnuteľnosť, ale chcete mať istotu finančných zdrojov? Potom je pre vás hypotéka na nešpecifikovanú nehnuteľnosť tá pravá. 

Teraz už viete ako si vopred zabezpečiť financovanie kúpy nehnuteľnosti. E-book vám pomôže zistiť, či je tento typ hypotéky vhodný práve pre vás, kedy o ňu môžete žiadať a aké sú jej výhody. Ak máte otázky alebo chcete vedieť viac, obráťte sa na nás. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom. Sme pripravení postarať sa o vás až do momentu načerpania Vašej budúcej hypotéky.