Chcete vyriešiť hypotéku a ušetriť pri tom svoj čas, energiu, peniaze a nervy?

Pozrite sa, aké situácie s nami vyriešite, čo u nás nájdete, čo všetko s nami získate a koľko čoho ušetríte.

Hľadáte riešenie pre konkrétnu situáciu?

Ak potrebujete úverom vyriešiť nejaký konkrétny zámer alebo životnú situáciu, pozrite sa, ako klientom riešime ich najčastejšie potreby a požiadavky.

Výber riešenia pre Vaše potreby

Hľadáte hypotekárneho špecialistu?

Ak hypotéku práve riešite a vyberáte tú správnu banku, využite na to hypotekárne centrum a služby hypotekárneho špecialistu. Nestrácajte svoj čas a energiu a venujte sa príjemnejším činnostiam ako je vyjednávanie a dohadovanie s bankami.

Chcem hypotekárneho špecialistu

Hľadáte možnosti, ako získať najvýhodnejšie podmienky hypotéky?

Ak hľadáte, ktorá banka je práve najlepšia, ktorá má najlepšie podmienky, porovnávate rôzne ponuky, sledujete webové porovnávače, vypĺňate webové kalkulačky atď., nestrácajte viac čas. Tu na jednom mieste nájdete riešenie práve pre Vás.

Chcem najvýhodnejšiu hypotéku

Uvažujete o hypotéke do budúcnosti?

Ak o hypotéke zatiaľ len uvažujete alebo ju plánujete, začnite sa už dnes na ňu pripravovať, aby Vás nič neprekvapilo. V eBooku sme spísali dôležité postrehy a rady ako vybaviť hypotéku rozumne a výhodne.

Pozrite sa na eBook

Hľadáte informácie o hypotékach?

Pozrite sa na náš hypotekárny blog. Môžete sa tiež prihlásiť na odber newsletteru a dostávať emailom novinky a postrehy zo sveta hypoték, aby Vám nič dôležité neuniklo.

Vstúpte na blog o hypotékach

Prečo s nami?

Sme špecializované hypotekárne centrum Hypo Consulting s.r.o. a zaoberáme sa výlučne sprostredkovaním hypoték, úverov na bývanie a spotrebných úverov. Navyše náš hypotekárny servis, v rámci ktorého úver v banke vybavíme za Vás, je zdarma.

0
rokov skúseností
0
klientov
0
odberateľov newsletteru a čitateľov blogu
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sporiteľní

Referencie od klientov

Čo o nás hovoria klienti po vybavení hypotéky:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Hypo Consulting s.r.o.

0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.