Ing. Katarína Šalamúnová - hypotekárny špecialista - Bratislava

 Hypotekárny špecialista v Hypo Consulting s.r.o.

Robí mi radosť plniť ľuďom sny o bývaní!

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista
0
klientov v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Čo so mnou získate a ako Vám pomôžem?

Prvé, čo so mnou získate

je pomoc a rady špecialistu, aby ste pri tomto veľmi dôležitom kroku neurobili chybu už pri nastavení produktu alebo pri výbere banky.

Bomba, ktorá Vás dostane do kolien

spočíva v tom, že za Vás vyriešim všetky problémy, ktoré sa v priebehu schvaľovania úveru objavia.

Borec nakoniec

Získate následný servis po čerpaní úveru, napr. pri konci fixácie, aby som Vašu hypotéku udržala stále s minimálnymi nákladmi a Vy ste mohli žiť spokojne aj s hypotékou.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobry den, so sluzbami a poradenstvom pani Salamunovej som bola maximalne spokojna, ci uz s jej znalostami, tak isto aj s jej pristupom. Riesenie mojej hypoteky mi velmi ulahcila, cely proces vdaka nej prebehol, aj napriek niektorym komplikaciam z mojej strany, velmi rychlo. Budem ju do buducna urcite odporucat mojim znamym a v pripade refinancovania mojej hypoteky sa tiez urcite obratim znova na pani Salamunovu.Dakujem a prajem pekny den. S pozdravom

Ing. Margaréta Pastorková

Dobry deň, s pani Šalamúnovou som bol nadmieru spokojny. Mily a ústretový prístup, normalna komunikácia a ziadne prehnané nároky. Je to specialista s ktorým by som dokazal riesit asi všetke veci. Je v tom doma a ma v tom jasno. Ďakujem aj ja za umožnenie riesenia úveru cez vašu spoločnosť. Ďakujem a prajem pekný deň.

Stanislav Topoľovský

Dobrý deň, v prvom rade by som Vám chcela povedať, že som veľmi rada, že som sa rozhodla využiť Vaše služby. V budúcnosti, keď budem riešiť otázky podobné tým súčasným, určite sa na Vás obrátim. Moja skúsenosť s p. Šalamúnovou bola výborná. P. Šalamúnová je profesionál, ktorý je vždy ochotný pomôcť, vedela mi odpovedať na každú otázku, prípadne odpoveď zistila a dala vedieť dodatočne, nikdy ma neodbila s odpoveďou "neviem". Spolupráca s ňou bola naozaj príjemná. Jej služby budem odporúčať určite aj svojim známym. Ďakujem ešte raz za výborne odvedenú prácu. S pozdravom a prianím pekného dňa. H.Š.

H.Š.

Dobry den, so sluzbami pani Salamunovej sme boli velmi spokojni.Vzhladom na to, ze sme v nedavnej minulosti mali skusenost (nie zrovna najlepsiu) aj s inymi hypotekarnymi poradcami, vieme velmi dobre posudit pracu a pristup pani Salamunovej. Naozaj nam velmi dobre poradila, navrhovane zmeny vedela logicky a jednoducho (nam amaterom) vysvetlit a preto sme sa necitili nuteny do niecoho, comu poriadne nerozumieme, naopak, veci sme dobre porozumeli a spokojni sme uzavreli nove hypotekarne zmluvy s vedomim, ze tymito krokmi sme usetrili. Pani Salamunova s nami absolvovala vsetky stretnutia v bankach co povazujem za vhodnu podporu a sluzbu, ktoru clovek ocakava od poradcu. Ze sa nanho moze vo vsetkych veciach ohladom financii spolahnut a nemusi pracne nastudovavt vsetky zmluvy sam. Pani Salamunova mala vsetky veci poriadne nastudovane a nam ich potom vedela tlmocit v jednoduchsej forme a upozornit na vyhody a nevyhody. Dakujeme pekne za vase sluzby, sme spokojni. S pozdravom. K.L.

K.L.

Dobrý deň, s pani Šalamúnovou som bol nadmieru spokojný. Vybavila vždy a všetko tak ako som potreboval. Dokonale všetko vysvetlila a ponúkla mi vždy naozaj tie najlepšie možnosti. Nemal som z nej pocit, že by ma tlačila do nejakej ponuky nevýhodnej pre mna, práve naopak, aj keď sme mali už pred podpisom zmluvy v jednej banke a objavila sa náhle iná, výhodnejšia, ponuka tak ma informovala o tejto ponuke. Celkovo musím povedať, že som bol veľmi spokojný a odporúčam p. Šalamúnovú aj ostatným Vašim klientom.

M.K.

Získané ocenenia

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Ing. Katarína Šalamúnová
Mobil: 0907 706 630
Email: salamunova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/C, 831 02 Bratislava

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.


Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Ing. Katarína Šalamúnová
Mobil: 0907 706 630
Email: salamunova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/C, 831 02 Bratislava
Registračné číslo v NBS: 180147
Som PFA spoločnosti Hypo Consulting

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: