Ing. Katarína Šalamúnová - hypotekárny špecialista - Bratislava

 Hypotekárny špecialista v Hypo Consulting s.r.o.

Excelentný servis, odbornosť, ochota, trpezlivosť a ľudský prístup - to sa snažím poskytnúť mojim klientom.

Odborná prax

0
rokov hypotekárny špecialista
0
klientov v Hypo Consulting
0
bánk a stavebných sporiteľní

Dohodnite si so mnou stretnutie:

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Prečo vybavovať hypotéku so mnou?

1. Uľahčím rozhodovanie

Som profesionál, čo Vám pomôže pri rozhodovaní, nastaví limity, kritériá a vďaka korektným a presným informáciám pomôže pri správnom výbere.

2. Ušetrím čas a starosti

Odbremením Vás od vyčkávania v radoch, prispôsobím sa Vašim potrebám, riešim komplikácie, nájdem nové riešenia ak prvý pokus nevyjde podľa Vašich predstáv.

3.Ušetrím Vám peniaze

Bdiem nad Vašou hypotékou, sledujem zmeny, pomôžem pri výročí fixácie alebo pri iných potrebách, aby ste mali v každom okamihu to najlepšie čo trh ponúka.

Referencie a hodnotenia klientov

Dobry den, so sluzbami a poradenstvom pani Salamunovej som bola maximalne spokojna, ci uz s jej znalostami, tak isto aj s jej pristupom. Riesenie mojej hypoteky mi velmi ulahcila, cely proces vdaka nej prebehol, aj napriek niektorym komplikaciam z mojej strany, velmi rychlo. Budem ju do buducna urcite odporucat mojim znamym a v pripade refinancovania mojej hypoteky sa tiez urcite obratim znova na pani Salamunovu.Dakujem a prajem pekny den. S pozdravom

Ing. Margaréta Pastorková

Dobry deň, s pani Šalamúnovou som bol nadmieru spokojny. Mily a ústretový prístup, normalna komunikácia a ziadne prehnané nároky. Je to specialista s ktorým by som dokazal riesit asi všetke veci. Je v tom doma a ma v tom jasno. Ďakujem aj ja za umožnenie riesenia úveru cez vašu spoločnosť. Ďakujem a prajem pekný deň.

Stanislav Topoľovský

Dobrý deň, v prvom rade by som Vám chcela povedať, že som veľmi rada, že som sa rozhodla využiť Vaše služby. V budúcnosti, keď budem riešiť otázky podobné tým súčasným, určite sa na Vás obrátim. Moja skúsenosť s p. Šalamúnovou bola výborná. P. Šalamúnová je profesionál, ktorý je vždy ochotný pomôcť, vedela mi odpovedať na každú otázku, prípadne odpoveď zistila a dala vedieť dodatočne, nikdy ma neodbila s odpoveďou "neviem". Spolupráca s ňou bola naozaj príjemná. Jej služby budem odporúčať určite aj svojim známym. Ďakujem ešte raz za výborne odvedenú prácu. S pozdravom a prianím pekného dňa.

H.Š.

Získané ocenenia

Spýtajte sa ma na čokoľvek, rada Vám poradím:

Ing. Katarína Šalamúnová
Mobil: 0907 706 630
Email: salamunova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/C, 831 02 Bratislava

Chcete si dohodnúť stretnutie?

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám.

Moje autorstvo na blogu, inšpirujte sa:


Zdieľajte moju webstránku:

Kontakty:

Ing. Katarína Šalamúnová
Mobil: 0907 706 630
Email: salamunova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Račianska 62/C, 831 02 Bratislava
Registračné číslo v NBS: 180147
Som PFA spoločnosti Hypo Consulting

Kancelária na mape:

Moja stránka na Facebooku: