Helena Čahojová - referencie a hodnotenia klientov

manažér obchodného tímu v Hypo Consulting s.r.o.

Ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru a tu vyjadrenú pochvalu.

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava

Dohodnite si so mnou stretnutie

Ako nám pani Helena Čahojová  zachránila „strechu nad hlavou“.
Náš rodinný dom sme s manželom stavali viac menej svojpomocne. Pred asi 15 rokmi sme si zobrali hypoúver na viaceré rekonštrukčné práce. Manžel pracoval v zahraničí, tak sme nemali problém so splácaním. No tento rok prekonal ťažkú operáciu a prišiel o prácu. Naša pôvodná banka nám nechcela urobiť žiadnu výnimku v splácaní úveru. S môjho platu to nebolo možné, preto sme začali hľadať vhodnú realitku, a chceli sme dom predať a kúpiť ti nejaký malý byt. V tom nám prišlo na myseľ, či by sme neoslovili nejakého hypo poradcu, hoci sme tomu nedávali veľkú nádej. Na internete sme našli viacerých, no vytočili sme číslo pani Heleny Čahojovej. Povedala nám, aby sme prišli, že uvidí, čo sa dá robiť. A potom to nabralo rýchly spád. Pani Čahojová nám povedala, že určite sa s tým našim problémom bude dať niečo robiť. A dalo sa. Už na druhý deň nám dala tri rôzne ponuky, z ktorých sme si vybrali pre nás tú najvhodnejšiu. Pomohla nám vybaviť potrebné podklady, poradila, čo si máme vybaviť v našej pôvodnej banke, aké doklady si máme priniesť a v priebehu 2 týždňov sme mali všetky dokumenty pripravené. Potom to už nabralo rýchly spád hlavne vďaka odbornosti a perfektnému ľudskému prístupu pani Čahojovej. Takto nám pani Čahojovázachránila „strechu nad hlavou“, za čo sme jej nesmierne vďační.
Anna a Peter Saboví

Na pani Čahojovu viem napisat len pozitívnu recenziu, pretože mi veľmi  pomohla s vybavením hypotéky. Je veľmi ustretova a ochotná pomôcť, urobila pre mňa viac ako by mala a to vo svojom voľnom čase, v neposlednom rade je to veľmi príjemná osoba. Ako hypotekarnu poradkynu ju môžem len odporučiť. Som veľmi spokojný.
Tomáš Bučka

So službami finančného centra poskytovanými pani Čahojovou som veľmi spokojný. Pomohla mi s výberom banky na poskytnutie hypotéky, vysvetlila všetky plusy a mínusy jednotlivých možností a vybavovala všetky potrebné „papierovačky". Ďalej mi pomohla s poistením nehnuteľlnosti, čo bol taktiež veľký prínos. Najlepšie je, že naša spolupráca sa neskončila podpisom posledného papieru, stále pokračuje a je pani Čahojová je ochotná pomôcť/poradiť. Odporúčam sa s ňou spojiť a nechať sa viezť jej znalosťami a skúsenosťami.
Filip Ševčík

Dobrý deň. V marci tohto roku som sa obrátila s riešením môjho prefinancovania úveru na p. Čahojovú Helenu, ktorá je hypotekárnym špecialistom spoločnosti Hypo Consulting v Trnave. Keďže som samoživiteľkou rodiny /3 deti/ príliš som nedúfala, vzhľadom na nové podmienky úverových produktov, že sa mi podarí úver prefinancovať spolu s navýšením. Pani Čahojová ma prekvapila hneď na začiatku tým, že nie je možné, aby sme nenašli riešenie k mojej spokojnosti. A tak sa aj stalo. Pani Čahojová svojím profesionálnym a aktívnym prístupom, o ktorom si dovolím povedať, že je podľa mňa na tej najvyššej úrovni, docielila to, že som mohla v jednej z bánk prefinancovať a zároveň si aj o niečo navýšiť úver /mohla som si kúpiť nové auto/ a to v priebehu troch dní. Nič ju jednoducho neodradilo, hoci boli aj zamietavé stanoviská z iných bánk, chcela mi pomôcť a tak sa aj stalo. Pani Čahojová je človek, ktorý je empatický a neberie svoju prácu len ako prácu, ale snaží sa s plným nasadením vašu situáciu vyriešiť k vašej spokojnosti. A ešte podotýkam, že všetky náležitosti potrebné k schváleniu úveru vybavila p. Čahojová, ja som jej iba dodala potrebné podklady a potom som len prišla podpísať úverovú zmluvu. Veľmi pekne jej za všetko ďakujem 🙂
Martina Glasová

Dobrý deň, touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s prácou pani Čahojovej. Už pri prvom kontakte bola veľmi milá, ústretová a ochotná. Upravila si svoj pracovný harmonogram, aby sme sa mohli čo najskôr osobne stretnúť a prehodnotiť  možnosti k mojim požiadavkám. Vedela pohotovo reagovať na všetky moje otázky, čo nasvedčuje tomu, že je odborníčka vo svojom obore. Je trpezlivá, vie poradiť a informovať pri rozhodovaní o všetkých možných pozitívnych a negatívnych kritériách a dokáže na svojom pracovisku pre klienta vytvoriť príjemné prostredie. Ešte raz Vám ďakujem pani Čahojová, želám veľa zdravia a spokojných klientov.
Erika Plevková

S prístupom pani Čahojovej som bola maximálne spokojná. Také podmienky ako mi vybavila ona, by som na vlastnú päsť určite nikdy nezískala. Odporúčam ju všetkými desiatimi, myslím že pre každého klienta spraví všetko čo bude v jej silách. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Vašu ochotu a nasadenie a prajem čo najviac spokojných klientov.
S pozdravom Michaela Turanská. 

Dobry den, chcel by som vyjadrit velku vdaku pani Cahojovej. Som velmi rad, ze som jej klientom. Svojou pracou mi usetrila kvantum casu a vybavila podmienky, ktore vysoko prevysili moje ocakavanie. Pozitivne hodnotim aj pristup a informovanost pocas celeho priebehu. Je to velmi mila a prijemna financna poradkyna, ktoru mozem len odporucat. Prajem este vela spokojnych klientov.
Michal Šišmič

Keď sa človek v dnešnej dobe zamyslí nad pomocou od iných ľudí, väčšinou príde veľké sklamanie. Prečo? To je taká otázka, na ktorú je ťažko odpovedať. Ani nie preto, že nevieme vymenovať príčiny, pre ktoré ľudia pomôcť odmietajú, skôr preto,že nevieme prísť na to, prečo sa to vlastne deje..  My sme mali šťastie. A to obrovské. Ani neviem ako, no zrazu sme sedeli u pani Čahojovej a riešili sme práve túto otázku.. "Ako pomôcť?" Úprimne, poviem pravdu, nečakala som veľké zázraky. Možno aj preto, že som doteraz mala pocit,že každý kto vám ide "pomáhať", chce profitovať hlavne pre seba. Čiže to vlastne ani pomoc nie je. Pani Čahojová nám dokázala, čo je to naozajstný boj. A to doslova. Snažila sa nás odbremeniť od všetkých nevydarených pokusov a všetko riešila znovu a znovu,až pokiaľ nedosiahla naše predstavy. V neposlednom rade by som vyzdvihla jej príjemné vystupovanie,s tým sa človek tiež nestretá často. Myslím, že práve takí ľudia by mali pomáhať .. Tí, čo naozaj chcú a urobia pre to všetko. A ona taká naozaj je. Nevzdáva sa,vie čo robí. Keď človeka baví jeho práca, stáva sa jeho koníčkom. V tomto prípade to úplne vystihuje pani Čahojovú. Preto jej patrí naše obrovské ĎAKUJEM. Som presvedčená, že ak by sme v budúcnosti riešili otázku finančného poradenstva, tak sa bez premýšľania obrátime na ňu. Odporúčame ju všetkými desiatimi, z našej strany úplná spokojnosť.
Manželia Gebaueroví.

Pani Čahojova nam vybavovala hypotekarny uver na byvanie a sme snou nesmierne spokojni! Je velmi mila a prijemna osoba ale čo je najdvoležitejšie, svoju pracu robi ochotne a uplne profesionalne! S ohladom na to že sme zahranični Slovaci (nemame ešte občianstvo na Slovensku) bolo dost komplikovane vybavit pre nas uver, ale ona to urobila uplne v pohode, rychlo a bez problemov! Sme jej velmi vdačni a radi ju odporučame každemu kto potrebuje pomoc s hypotekou!
Marija Kraljik a Želko Kraljik

O pani Čahojovej sa môžem vyjadriť iba v superlatívoch. Profesionálny prístup, odbornosť na vysokej úrovni a v neposlednom rade ochota a ústretovosť. Určite jej služby doporučím aj mijim známym .Pani Čahojová, ďakujem veľmi pekne.
Z.P.

Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene p.Čahojovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore,čo sú úvery a problematika s nimi spojená,ale pre mňa je to Úžasná Žena s veľkým a dobrým srdcom, ktorým pristupuje ku klientom a tým dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi nielen odbornou oporou, ale vďaka nej sa pre mňa neriešiteľné veci stali už dnes vyriešenými. Vrele odporúčam všetkým potenciálnym klientom,aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu každý pocíti,že vo svojom klientovi vidí v prvom rade Človeka.........ďakujem.
Mgr.Oškerová Sylvia

Dobrý deň, so službami pani Heleny Čahojovej sme boli veľmi spokojní a to preto, že ju vychádzajúc z našich osobných skúseností považujeme za absolútnu profesionálku. V našom prípade sme sa kvôli objektívnym skutočnostiam dostali do veľkej časovej tiesne. A s plným svedomím môžeme povedať, že vďaka pani Čahojovej a jej neuveriteľnému nasadeniu sa podarilo doviesť všetko k zdarnému koncu pred uplynutím lehoty danej pôvodnou bankou. Ďakujeme veľmi pekne za všetko, čo pre nás urobila. A preto odporúčam aj ďalším klientom, ktorí si vyberú túto spoločnosť, aby s istotou oslovili pani Čahojovú. Lepšia voľba snád ani neexistuje...Ďakujeme ešte raz...S pozdravom
Jozef Očenáš a Denisa Očenášová

Dobrý deň, Dovoľte nám prosím ešte raz sa poďakovať za pomoc pri vybavovaní hypotéky. Veľmi si ceníme Váš milí a ľudský prístup. Spolupráca s Vami bola úplne skvelá, dokázali ste nám velmi rozumne poradiť a len vďaka Vám a Vášmu profesionálnemu prístupu sme vybavili hypotéku veľmi rýchlo. Vaše služby určite odporučíme ďalej. S pozdravom 
Lenka Ostatníková

Dobrý deň. Chcem sa veľmi poďakovať p. Čahojovej, ktorá mi pomohla získať hypotéku na bývanie a s celého srdiečka mi dopriala mať konečne to svoje svoj vlastný byt bez nej by som ho ešte dnes nemala. Je to žena na správnom mieste v správnom čase má v sebe veľký dar a to pomáhať ľuďom, želám jej aj celému týmu krásne vianočne sviatky a v Novom roku veľa pracovných úspechov.
Monika Streitová

Dobrý deň, So službami pani Heleny Čahojovej sme boli mimoriadne spokojní. Bola veľmi milá, príjemná, ústretová, jednoducho sa snažila vyhovieť našim požiadavkám. Napokon sa jej to podarilo v rekordne krátkom čase. My jej nesmierne ďakujeme za všetko, čo pre nás urobila. Odporúčame aj ďalším klientom, aby navštívili hypotekárne centrum a oslovili pani Čahojovú, ktorá sa Vám bude venovať vždy na 100% a urobí všetko, čo bude v jej silách, aby aj Vám pomohla.
M.H.

Dobry den, s p.Cahojovou som bola velmi spokojna. Urobila vsetko pre moju spokojnost. Najlepsi hypotekarny specialista s akym som k dnesnemu dnu mala moznost sa stretnut. S pozdravom
Lenka Kinčíková

Dobrý deň, dnes nám boli peniaze z hypotéky prevedené na účet. A touto cestou by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za Vašu ochotu, čas, námahu a celkovú pomoc pri riešení našej hypotéky. Z našej strany sme boli veľmi spokojní a sme veľmi radi, že sme sa na Vás obrátili a že ste nám dopomohla získať naše vytúžené nové bývanie. Ešte raz Vám chcem veľmi krásne poďakovať a popriať všetko len to najlepšie do budúcna. S pozdravom
Miriam Praženková

Dobrý deň chcela by som sa poďakovať za výbornú prácu pani Čahojovej, ktorá mi veľmi pomohla bez jej pomoci by sa mi sen o bývaní nesplnil. Zabezpečila komunikáciu s realitkou a bankou, čím mi ušetrila veľa času. Ak budem mať možnosť, určite pani Čahojovú odporučím ďalším známim, ktorí budú potrebovať pomoc s hypotékou. Ďakujem ešte raz. S pozdravom
S.L.

Dobry den, chcel by som sa podakovat vam aj vsetkym co ste sa na tom podielali a som velmi spokojny ze ste mi to umoznili. Som velmi rad ze sa to podarilo a kupil som si vlastny byt. Pani Cahovovej sa chcem podakovat ze vsetko zariadila, o vsetko sa postarala a som velmi spokojny. Dakujem s podravom.
M.B.

Dobry den, velka spokojnost s pani Cahojovou. dakujem, s pozdravom.
M.H.

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za prístup a snahu Vašej pracovníčky pani Čahojovej pri vybavovaní mojej hypotéky. Aj keď sa hypotéka nakoniec nepodarila vybaviť /nie vinou jej/, veľmi oceňujem jej ochotu, prístup a vysokú profesionalitu. Bola som veľmi rada, že som mohla využiť Vaše služby a aj dozvedieť sa rôzne zaujímavé informácie, ktoré som mailom obdržala od Vás. Prajem Vám ako aj takýmto šikovným Vašim pracovníkom samých spokojných klientov. Ešte raz ďakujem, nech sa Vám darí!
S úctou
A.H.

 

Kontakty:

Helena Čahojová
Mobil: 0905 839 621
Email: cahojova @ hypoconsulting.sk
Kancelária: Hlavná 29, 917 01 Trnava
Registračné číslo v NBS: 239854
Spolupracujem s Hypo Consulting s.r.o.

Kancelária na mape:

Viac o mojej práci:

Sdielajte moju stránku: