Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie

S HYPOTEKÁRNYM CENTROM

Chcete nájsť najlepšie riešenie svojej situácie, ale zdá sa Vám, že tých súvislostí a termínov vo svete hypoték, úverov a nehnuteľností je veľa? Zdá sa Vám zložité dopátrať sa k všetkým informáciám, aby ste boli schopní správne sa rozhodnúť? S nami jednoducho a v kľude vyriešite mnoho situácií a potrieb.

ČO ZDARMA ZÍSKATE VYUŽITÍM NAŠICH SLUŽIEB?

Ušetríte čas a energiu

pri zisťovaní podmienok rôznych bánk a následnom papierovaní, vďaka čomu sa budete môcť venovať príjemnejším záležitostiam.

Získate radu hypošpecialistu

aby ste pri tak veľkom záväzku neurobili chybu vo výbere banky, riešení alebo nastavení produktu.

Získate pomoc pri náprave problému

pokiaľ sa v priebehu schvaľovania žiadosti o úver objaví problém, nebudete na jeho riešenie sami.

Budete mať prehľad

aby Vám v komplikovanom svete hypoték a nehnuteľností niečo dôležité neuniklo.

Prekonáte aj komplikovanejšiu situáciu

ak sa v nej nachádzate. Budeme hľadať kľúč k riešeniu Vašej situácie dovtedy, kým ho nenájdeme.

Budete žiť v kľude aj po čerpaní úveru

budeme dohliadať na Vašu hypotéku, aby ste ju mali stále s minimálnymi nákladmi.

Kontaktujte nás 02/32 111 330 alebo odošlite formulár a hypošpecialista Vám zavolá:

TAKTO VÁM S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ZDARMA POMÔŽEME

 • 1
  nájdeme riešenie Vašej situácie a najvhodnejší spôsob financovania
 • 2
  vytvoríme Vám ponuky bánk a porovnáme ich
 • 3
  spoločne vyberieme vhodnú banku podľa Vašich požiadaviek
 • 4
  zaistíme všetky potrebné dokumenty pre žiadosť o úver
 • 5
  skompletizujeme a pripravíme celý úver a žiadosť do banky podáme za Vás
 • 6
  dohliadneme na správne schválenie Vášho úveru a uzavretie úverovej zmluvy
 • 7
  zaistíme včasné čerpanie prostriedkov z Vášho úveru a poskytneme Vám aj následný hypotekárny servis

ČO O NÁS HOVORIA KLIENTI PO VYBAVENÍ HYPOTÉKY

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Som nad mieru spokojná so službami p.Gondorovej. Vemi mi pomohla v situácii,keď som to mala komplikovanejšie. Oceňujem,že hľadá spôsob, ako sa to dá, nie ako to nejde. Veľa ľudí si myslí,že každí,kto takéto služby poskytuje, že chce iba naňom zarobiť, že si to radšej vybaví sám.Ale keďže prax v bankovníctve je neprehľadná,mnoho skrytých poplatkov, podmienok,o ktorých bežný klient nevie, tak takáto služba pomáha "normálnemu" človeku.

Dobrý deň, s pani Briatkovou som bola nadmieru spokojná. O všetkých aktuálnych veciach,ktoré sa ohľadom vybavovania úveru diali som bola ihneď informovaná. Určite budem aj naďalej jej služby využívať.

Zuzana Chudá

Dobry den, s Vasimi sluzbami som bola velmi spokojna a s p. Hreusom som bola velmi spokojna ci po odbornej stranke alebo s jeho jednanim Vase sluzby mozem len odporucit.

Bc. Zuzana Lancuchová

Hypo Consulting s.r.o.

0
rokov skúseností
0
klientov
0
spolupracujúcich bánk a stavebných sportiteľní

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.

ODPOVEDE NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K NAŠEJ PRÁCI

Ako je možné, že sú Vaše služby zdarma?

Sme platení bankami za odvedenú prácu a to až po kompletizácii a realizácii Vášho hypotekárneho prípadu. Sme v princípe externé hypotekárne pracovisko banky (resp. viacerých bánk zároveň) a preto nám ako klient nemusíte nič platiť.

A nemôžem mať hypotéku pri využití Vašich služieb drahšiu?

Nie. Banky vďaka našej práci ušetria svoje nemalé mzdové náklady kvôli tomu, že nepotrebujú toľko svojich špecializovaných zamestnancov a ušetria množstvo času pri kompletizácii hypotekárneho prípadu. Banka takto dostane kompletne pripravenú zložku žiadosti o úver. Preto je kvôli časovým a mzdovým úsporám pre banku výhodné využívať aj služby externých hypotekárnych špecialistov a hypotéku Vám nebudú nijako predražovať.

Dostanem to naozaj najvýhodnejšie riešenie?

Áno. Je pravda, že veľa ľudí mohlo mať nepríjemné skúsenosti s rôznymi finančnými sprostredkovateľmi, ktorí sa ich snažili presvedčiť, že práve táto banka či poisťovňa je najlepšia. Nedostali od nich na výber z viacerých ponúk alebo poradcovia argumentovali stále dokola tak, aby klienta dostali do tej, či onej banky, či poisťovne, kam chcú práve oni a nie tam, kde je to pre klienta najlepšie. Takéto správanie vzniká z toho dôvodu, že niektoré menej profesionálne firmy sa riadia tým, od akej banky dostanú najvyššiu odmenu. Preto pri výbere špecialistu je potrebné pozerať aj na to, či má spoločnosť dobré meno a jej referencie. Naši špecialisti majú obdobnú odmenu za úver do akejkoľvek banky a preto je pre nich najdôležitejšia Vaša spokojnosť a budúci vzťah s Vami. Vysvetlia Vám výhody a nevýhody tej ktorej banky vo Vašej situácii a spoločne vyberiete optimálne riešenie pre Vás.