Príďte sa poradiť s hypotekárnym špecialistom

Nezáväzná konzultácia, za ktorú nič nezaplatíte, vám vo finále pomôže ušetriť tisíce eur

Pár rád ešte nikomu neuškodilo

Vyplňte nasledujúci formulár a my vám čo najskôr zavoláme

Stlačením tlačidla prejavujete nezáväzne záujem o naše BEZPLATNÉ služby a súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom oslovenia a predkládania obchodných ponúk od Hypo Consulting, s.r.o.

Hypo Consulting - Nezávislí odborníci na hypotéku

  • Konzultácii, za ktorú nezaplatíte ani cent
    Nezávislí odborníci, na ktorej je stopercentný spoľah, vám pomôžu s výhodnú hypotékou, ktorá nebude bolieť vaše svedomie ani peňaženku.
  • Najvýhodnejšia hypotéka na mieru
    Výber tej najvýhodnejšej hypotéky a vybavenie jej schválenia za spolupráce so akúkoľvek bankou na Slovensku.
  • Odpoveď na každú vašu otázku
    Žiadny dotaz nie je zlý. Pri konzultácii dostanete profesionálne odpovede na všetky vaše otázky, aby bolo výsledkom správne rozhodnutie a úspešná cesta za vašou vysnívanou nehnuteľnosťou.
0
spokojených klientov
0
rokov skúseností

Spolupracujeme so všetkými dôležitými bankami a stavebnými sporiteľňami

... a další

Čo o nás hovoria klienti po vybavení hypotéky:

Moja skusenost s vasou spolocnostou je vysoko pozitivna. Pani Gondorovova je skvely clovek a vysoko kvalifikovany hypotekarny poradca. Spravila pre nas maximum, a v niektorych chvilach som povazoval pani za carodejnicku. Neverim ze este niekomu v kosiciach by sa podarilo vybavit to co jej. Velmi sme jej vdacny a budeme ju kazdemu odporucat. Mozete byt hrdy na to, ze takyto clovek reprezentuje vasu spolocnost.

Albert Vaško s manželkou

V prvom rade chceme poďakovať vašej spoločnosti za vyriešenie našej situácie Aj keď bol náš problém od začiatku zložitý a problematický, pani Schleifova sa snažila nájsť najschodnejšie a najlepšie riešenie pre nás. Týmto by sme chceli vyzdvihnúť prácu pani p.Schleifovej , profesionálny a ľudský prístup.

Zlatko Krajčovič

So službami p. Kuruca som bola maximálne spokojná. Hypotéka a všetky prisluchajúce záležitosti boli vybavené v rekordnom čase a podľa mojich očakávaní. Zo strany p. Kuruca mi bol vysvetlený každý jeden dokument kde sa vyžadoval môj podpis. S radosťou som sa o svoje skúsenosti aj o kontakt podelila s viacerými kolegami. Prajem pekný deň a veselé Vianoce.

Marina Manojlović

Nenaháňajte sa sami po bankách, vyriešte hypotéku jednoduchšie. Tešíme sa na Vás.